Sorcevi s cvetovima

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Vidim sve vishe tipova ih nose...meni su bili pomalo zenskasti josh od kad su se pojavili.
(mada retko sta moze da parira roze majicici :mrgreen: ) ...pa sta vi mislite o tome?

Jel nam se to muski svet uzeleo malo veselih boja i dezena? :mrgreen:
 
uzasni su ti sorcevi,a muskarci koji ih nose izgledaju odvratno isfeminizirano.
jednostavno za mene to nije.a kad ih vidim u tom sarenisu jos pomislim - koje ***** i nekako su mi gadni :neutral: ne znam zasto.

inace sto su ih skratili,jbt sve gledam da im ne ispadne dupe ili kita :neutral:
 
KSH10G.jpg
 
Videh juce u posluzi tipa koji seta u suknji na krupne falte, valjda se tako kaze.
Suknja je u militari boji iiii... nije bas tako strasno izgledalo.
Ma ovde se oblace ko sta stigne, jednom videh zenu sa sve viklerima, penjoaru i papucama sa pufnama, kako izlazi iz kola i grabi ka sauth mall-u. Nesto joj hitno prifalilo...
Nemam bas obicaj da kritikujem necije oblacenje, ali ne mogu da svarim da muskarac nosi bele, pamucne carape - na crne cipele... kolega mog muza, inace zavrsio neke silne skole, neki mr, dr, ali sta mu to sve vredi kada ne zna da se obuce.
A sto se tice cvetova, ma nosite muskarci, sto se mene tice, sve ono u cemu se osecate slobodno i prijatno, ali nemojte bele carapke na cipelke...
 
E skontala sam danas tacno zasto ih nose...
...prvo neocekivano je videti tako nesto na muskarcu...
...drugo ima zaista tako lepih cvetnih dezena da je milina gledati...
...i tako se devojke zablenu u to...a oni misle jbt. koliko mi riba gleda u k.... :P
 

Back
Top