PTT.YU ne daje podrsku za email!

Cao,

mogao bi da posetis sajt svog providera lepo ti pise sta je i kako je.

Kod:
Iz tehničkih razloga i radi poboljšanja kvaliteta usluge 13.01.2004.god. izvršena je instalacija novog POP3 servera. Veličina korisničkog mail box-a je povećana na 7 MB. 

Staru poštu na serveru pop33.ptt.yu najlakše možete proveriti pomoću web klijenta, pri čemu nije potrebno lokalno podešavanje parametara. 

Poštu sa servera pop33.ptt.yu možete skinuti i pomoću Vašeg mail klijenta pri čemu je potrebno da: 
    1. promenite adresu incoming mail servera sa pop3.ptt.yu na pop33.ptt.yu; 
    2. skinete staru poštu - kliknete send/recive ( ukoliko ste menjali lozinku za konekciju, staru poštu možete skinuti sa starom lozinkom! ) 
    3. ponovo vratite adresu na pop3.ptt.yu! 

Na navedenim linkovima možete pogledati detaljna uputstva za Outlook Express i Microsoft Outlook 2000.


Jesi podesio kako su napisali ?
 
Prosle nedelje sam primao postu,a oni su menjali 13 Januara.
Nije tako jednostavno KADA YAHOO JAVI
MAILER DEAMON (ILI SLICNO) ZA NEPOSTOJECU ADRESU NA PTT.YU,A DANAS SAM JE SLAO NA
PTT a kredita imam dosta.
Da nisu neki virusi u pitanju?
 
Kad ste vec koda PTT-a i Mail-a da pitam i ja nesto posto na njihovom sajtu nema nista o tome koliko ja znam.
Naime, ja mogu da primam postu, ali ne mogu da saljem. Ovo mi se desava od kad sam otvorio nalog kod Poste.
Ako sta znaci Mail na Veratu mi funkcionise OK, tako da sam siguran da nije greska do mene (mozda i jeste, ali onda oni nisu dali rava upustva)
:roll:
 

Back
Top