Kakva stoka i sljam!

Poruka
20
http://hrvati-frankfurt.de/KoncertThompsona/myalbum.html

Ovo je opet dokaz, da taj covjek nije normalan! Nije da voli svoju zemlju i narod i sve svetce, nego siri nacijonalizam stim ciljom da se druge nacije mrze, jer ko je toliko zamotan u zastave nikad nece biti u stanju da postuje drugo! Nikada!!!

Ja kao MP nikad nebi dozvolijo da se dizu ruke kao sto je Hitler zahtjevo, nikad nebi dozvolila da na MOME KONCERTU budu naslovi kao ANTE GOTVINA HEROJ ili CRNA LEGIA...ili znakovi Ustasa!

Siri se fasizam! To je to!! :evil: :evil: :evil:

Daaaaaaa, naravno da ima MP par super pjesmica, kako da ne, ali sta mi vredi super pjesma o ljubavi prema mojoj zemlji, kad mrzim sve drugo i kad nisam pravi iskreni vjeran covjek! U svakoj pjesmi imaju neke simbolike (SUDE MI) cini se da je super pjesma a usvari opet siri RAT!!!

 
Trebale bi ove nase gey organzacije dveri-zveri,obrez,stroj ,cast... i ostali sto najavljuju druzenje na ulicama Beograda da pozovui Marka i njegove fanove da malo podele zajednicka isustva u borbi protiv pedera,demokrata,narkomana,liberala,jevreja ,masona...
 
svetolik trpkovic:
Trebale bi ove nase gey organzacije dveri-zveri,obrez,stroj ,cast... i ostali sto najavljuju druzenje na ulicama Beograda da pozovui Marka i njegove fanove da malo podele zajednicka isustva u borbi protiv pedera,demokrata,narkomana,liberala,jevreja ,masona...

Антисрпским фашистима, "демократама" сметају српски националисти. Као јучерашње комуњаре изједначавају усташе са четницима. Еххх да им је Тито жив :lol: . Израел је у сарадњи са геноцидном творевином хрватском и томпсоном као певачем урадио антисрпски филм о вуковару.
 
svetolik trpkovic:
Trebale bi ove nase gey organzacije dveri-zveri,obrez,stroj ,cast... i ostali sto najavljuju druzenje na ulicama Beograda da pozovui Marka i njegove fanove da malo podele zajednicka isustva u borbi protiv pedera,demokrata,narkomana,liberala,jevreja ,masona...

:lol: Ti me cesto nasmejes i stoga si mi drag :D
 
svetolik trpkovic:
Trebale bi ove nase gey organzacije dveri-zveri,obrez,stroj ,cast... i ostali sto najavljuju druzenje na ulicama Beograda da pozovui Marka i njegove fanove da malo podele zajednicka isustva u borbi protiv pedera,demokrata,narkomana,liberala,jevreja ,masona...
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Boze, kakav si primitivac!
Nemas argumente!!
A ja da tebe i MP´s pozovem u Beograd?
Meni ne treba ni srbski ni hrvatski ni bosanski fasista!
 
svetolik trpkovic:
Trebale bi ove nase gey organzacije dveri-zveri,obrez,stroj ,cast... i ostali sto najavljuju druzenje na ulicama Beograda da pozovui Marka i njegove fanove da malo podele zajednicka isustva u borbi protiv pedera,demokrata,narkomana,liberala,jevreja ,masona...
:lol: i onda da ta iskustva prakticno primene jedni na drugima,i rese balkanse probleme razvoja ekstremnog nacionalizma...a kad su vec tu,mogu i skora da pozovu u paketu sa tompsonom :)
 
JUGOSLOVENKA-SUNCICA:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Boze, kakav si primitivac!
Nemas argumente!!
A ja da tebe i MP´s pozovem u Beograd?
Meni ne treba ni srbski ni hrvatski ni bosanski fasista!


Ako nisi provalila decko je bio sarkastican i stoga je sve srpske ultra nacionalisticke organizacije nazvao gej:) Nemoj tako da se uzbudjujes lako. Svi nacionalisti su impotentna govna kojoj moze da se digne samo u coporu.
 
Sorab1:
Антисрпским фашистима, "демократама" сметају српски националисти. Као јучерашње комуњаре изједначавају усташе са четницима. Еххх да им је Тито жив :lol: . Израел је у сарадњи са геноцидном творевином хрватском и томпсоном као певачем урадио антисрпски филм о вуковару.
Pa ne izjednacavam ja ustase i cetnike i znam ja razliku al pravih ustasa i cetnika je ostalo jako malo i svi imaju 80+ godina i nece jos dugo pa nisu vise ni relavantni , al sadasnja generacija hrvatskih i srpskih fasista je potpuno identicna po svojoj ideologiji i ciljevima pogledaj samo izjave ,sajtove i publikacije gey organizacija obreza,stroja,dveri i njihovih hrvatskih kolega ne znam ni kako se svi zovu i videces da je u pitanju potpuno ista prica .
 
svetolik trpkovic:
Pa ne izjednacavam ja ustase i cetnike i znam ja razliku al pravih ustasa i cetnika je ostalo jako malo i svi imaju 80+ godina i nece jos dugo pa nisu vise ni relavantni , al sadasnja generacija hrvatskih i srpskih fasista je potpuno identicna po svojoj ideologiji i ciljevima pogledaj samo izjave ,sajtove i publikacije gey organizacija obreza,stroja,dveri i njihovih hrvatskih kolega ne znam ni kako se svi zovu i videces da je u pitanju potpuno ista prica .

Јучерашње комуњаре су данашње "демократе" и антисрпски фашисти. Томпсон је ваш.
Томпсон је много популаран у геноцидној творевини хрватској. Песме како пали српске куће и коље србе су веома слушане у геноцидној творевини хрватској. Српске двери слушају православне песме. Српски националисти српске националистичке песме о борби против комуњара, муслимана и усташа. У србији антисрпски фашисти се понашају као јучерашње комуњаре и хоће да побију српске националисте. Усташе, "демократе", бисерко, вучо, кандићка, вештице у црном, антисрпски фашисти, све једно те исто зло.
 
Sorab1:
Јучерашње комуњаре су данашње "демократе" и антисрпски фашисти. Томпсон је ваш.
Томпсон је много популаран у геноцидној творевини хрватској. Песме како пали српске куће и коље србе су веома слушане у геноцидној творевини хрватској. Српске двери слушају православне песме. Српски националисти српске националистичке песме о борби против комуњара, муслимана и усташа. У србији антисрпски фашисти се понашају као јучерашње комуњаре и хоће да побију српске националисте. Усташе, "демократе", бисерко, вучо, кандићка, вештице у црном, антисрпски фашисти, све једно те исто зло.

Lepo si nam rekao :roll:
 
Od svih, ali svih, najviše volim ultra nacionaliste koji žive daleeeeko od svojih matičnih država... a i da se primetiti da su takvi najglasniji...

Nema, sve same junačine hiljadama km daleko od prvih linija...

Kladim se da im deca ni ne znaju Hrvatski...
 
JUGOSLOVENKA-SUNCICA:
Suncica perkovic Thompson
thomsponfront.jpg
 
Hehehe, ovaj Thompson je mene sluzio u jednoj piceriji prije rata i prije nego je postao popularan, znam da ovo nema veze sa temom, ali evo vam kao zanimljivost. A, bilo je i dobro: - Mali, daj pivo... :p
 
JUGOSLOVENKA-SUNCICA:
A recite mi kako bi se vi branili kad oko tebe (i to cak rodbina!!!!) prica nonstop o njemu i kako je on super i da on nije fasista...i st a kad dosta delova drustva koje ustvari volis i oni tebe ali ipak se nonstop kite stim nacjonailzmom...sta bi vi???
Ja bih se ozbiljno zapitao kako to da moja familija sluša čoveka koji podstiče moje ubistvo. Što bi dalje impliciralo da mi je rodbina gomila praznoglavih šovinista i da nemam više šta tražiti sa takvom i prekinuo bih kontakt. Tek onda bih otvorio temu na forumu da se pohvalim kolegama forumašima šta sam učinio... :lol:
 
JUGOSLOVENKA-SUNCICA:
A recite mi kako bi se vi branili kad oko tebe (i to cak rodbina!!!!) prica nonstop o njemu i kako je on super i da on nije fasista...i st a kad dosta delova drustva koje ustvari volis i oni tebe ali ipak se nonstop kite stim nacjonailzmom...sta bi vi???
Imas dvije solucije ili da dignes frku, tipa: - ove nece svirati kad sam ja tu, - slusate fasistu, i ostalo izvices se, razbije neku pepeljaru ili vazu zbog efekta, ne pricas sa njima neko vrijeme, ova strategija je dobra ako si ekonomski nezavisna od njih, druga strategija jeste da razgovaras i rzgovaras sa njima, da im objasnjavas i pricas, dugotrajno ali i to poslje nekog vremena upali. Ja sam npr. koristio obe u kombinaciji kad su poceli Kurir da kupuju, kroz nekih mjesec dana to sranje vise nije uslo u moju kucu.
 
JUGOSLOVENKA-SUNCICA:
A recite mi kako bi se vi branili kad oko tebe (i to cak rodbina!!!!) prica nonstop o njemu i kako je on super i da on nije fasista...i st a kad dosta delova drustva koje ustvari volis i oni tebe ali ipak se nonstop kite stim nacjonailzmom...sta bi vi???
pa imam nesto malo takve rodbine,ali vrlo malo ali znam ljude i imam neke prijatelje koji su u tom fazonu.
meni nije nikad bio problem da dignem prasinu oko mog stava,a posebno ne sa rodbinom ili prijateljima...i jednsotavno necu da mi neko namece svoje bolestine i truje zivac :) bilo je svadja sa onako teskim recima,ali i to prodje,pa posle nekog vremena opet i tako... :)
 
hvala vam puno da mi tago probate da pomognete...kod nas je izmesana familija...ima i srba i hrvata i bosanaca..
a ja sam pravoslavne vere a iz hrvatske smo..rodena sam ovdje u njemackoj i super mi je...ali eto pocela je mamina strana nesto da objesi zastave po kuci, da ide na koncerte thompson itd...a ja neznam sta da uradim...mislim mogao bi mi svako reci STA TI JE JEL TE SMETA NASA ZASTAVA??? ili mogli bi me probat ubjedivat da JE MISTER THOMSPON SUPER I DA GA NESLUSAJU ZBOG RUZNIH STVARI ili najgore PA STA TI HOCES TI SI IZ HRVATSKE TREBALA BI I TI DA SE PONOSIS...ali ja sam ZA SRBIJU ijako sam iz HRVATSKE POREKLOM....
Razumete me??
IDENTITYPROBLEM kao sto vidite....nije to bas lako!
Mrzim rat, mrzim svadu, mrzim fasizam!!! Sta da vam jos kazem??
 

Back
Top