Moderator jomini je tiranin!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

giovaniI

Domaćin
Banovan
Poruka
3.270
Evo o cemu se radi:
ima mjesec dan da sam u svoju sliku a avataru postavio natpis one table:"Bulevar ratka mladica",kaoi zraz svoje solidarnosti sa generalom.
e taj moj cin je nekoga od moderatora na ovome forumu povrijedio,jer im smeta da se naziv toga ulevara ovde pojavljuje.
Desilo se sledece:svaki dan meni neko udje u profili i izbrise sliku sa natpisaom o mladicu,a ubaci mi sliku sa onim zlotvorom djindjicem u profil.Ta zlotvoreva slika ima adresu:http://forum.krstarica.com/image.php?u=66918&dateline=1181823741
Ja sam siguran da korisnicke profile mogu izmjeniti jedino moderatori na forumu krstarice,a jedini moderator na politici,kome smeta i pomen imena mladica je jomini!
Ja sam sada meta njegove tiranije i poligon za njegovo hakerisanje!
Dragi forumasi,danas am to ja zbog ratka mladica,a sutra ce to sigurno biti neko od vas zbog:boje ociju,narjecja kojim govori,..uglavnom nacina razmisljanja.
To se zove tiranija!
A i ranije samgledao da ljudi ovde se zale zbog jominijevoga ponasanja!
Postavlja se pitanje sta mozemo uraditi da se taj toranin smiri?
Ozbiljno pitam i trazim da se mi forumasi bolje organizujemo i dodjemo do odgovora na to pitanje:ZASTO TIRANIN MOZE BITI MODERATOR NA KRSTARICI!
 
Ја се сећам да је мене хакерисао Ирон, и то ми разбијао систем, али на његову жалост, само на кратко, јер имам у кући три рачунара.
Кад је видео да не може тако, он је затворио тему(!!!) јер сам наводно "само ја за тему заинтересован"
 
KoscheiBesmertnii:
Ја се сећам да је мене хакерисао Ирон, и то ми разбијао систем, али на његову жалост, само на кратко, јер имам у кући три рачунара.
Кад је видео да не може тако, он је затворио тему(!!!) јер сам наводно "само ја за тему заинтересован"
siguran sam da nije iron.
sa njim imam dobar odnos i momak je veseo i ok skroz.
definitivno .
meni ne moze uci u racunar ,jer ima dobru zastitu,ali u korisnicki profil moze i to je i uradio!
p.s.kako da reagujemo?
 
Obersturmfuehrer:
a kako mi da znamo da ti namerno nisi menjao sliku da bi sad mogao da pljunes po jominiju?
ti si u pravu,.ja ne mogu bilo kome da od vas dokazem da ja nisam mjenjao tu sliku,ali jedino sta mogu jeste da tvrdim da je ja nisam promjenio.
dakle,nisma je ja mjenjao,a jomini je jedini koji je imao i razloga i mogucnosti da to uradi!
 
Registra:
Da je sreće pa da u ovoj zemlji takve pojave budu kažnjive. Jomini, ako to i radiš, imaš moju punu podršku.
pazi nesto,ja znam da nekoga pomen mladica moze iritirati,eto i ti si dokaz te "demokratije",.
ali i mene nervira neciji avatar,ali to nije razlog da on bude promjenjen,svako ima slobodu izbora po pitanju svoga avatara!
nikoga ti ne mozes podrzavati da hakerise clanove foruma!!!
 
giovaniI:
Evo o cemu se radi:
ima mjesec dan da sam u svoju sliku a avataru postavio natpis one table:"Bulevar ratka mladica",kaoi zraz svoje solidarnosti sa generalom.
e taj moj cin je nekoga od moderatora na ovome forumu povrijedio,jer im smeta da se naziv toga ulevara ovde pojavljuje.
Desilo se sledece:svaki dan meni neko udje u profili i izbrise sliku sa natpisaom o mladicu,a ubaci mi sliku sa onim zlotvorom djindjicem u profil.Ta zlotvoreva slika ima adresu:http://forum.krstarica.com/image.php?u=66918&dateline=1181823741
Ja sam siguran da korisnicke profile mogu izmjeniti jedino moderatori na forumu krstarice,a jedini moderator na politici,kome smeta i pomen imena mladica je jomini!
Ja sam sada meta njegove tiranije i poligon za njegovo hakerisanje!
Dragi forumasi,danas am to ja zbog ratka mladica,a sutra ce to sigurno biti neko od vas zbog:boje ociju,narjecja kojim govori,..uglavnom nacina razmisljanja.
To se zove tiranija!
A i ranije samgledao da ljudi ovde se zale zbog jominijevoga ponasanja!
Postavlja se pitanje sta mozemo uraditi da se taj toranin smiri?
Ozbiljno pitam i trazim da se mi forumasi bolje organizujemo i dodjemo do odgovora na to pitanje:ZASTO TIRANIN MOZE BITI MODERATOR NA KRSTARICI!
Od "demokrata",bre nista ne treba da nas zacudi!
 
giovaniI:
Ja ne mogu bilo kome da od vas dokazem da ja nisam mjenjao tu sliku,ali jedino sta mogu jeste da tvrdim da je ja nisam promjenio.
Evo. Kad ti ovo kažeš, onda to ima smisla, ali ako ja to kažem, džaba mi.

Slušajte sad maheri... Moderatori nemaju mogućnost ulaska u profile korisnika, niti mogu da vam čitaju privatne poruke. Vaša paranoja koja se graniči sa teškim mentalnim oboljenjima nije potrebna. Ne ovde, već uopšte u životima ostalog sveta.

Znači jednom za svagda: prekinite sa glupiranjima! Sramota i glupost jeste vaša, ali neko će i ostale povezati s vama. To nije lepo prema ostalima.

Doduše, moderatori imaju neki uticaj na profil korisnika, pogrešio sam kad sam rekao da nema. Sada ću to i da uradim, a vi gledajte.

Sramote jedne.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top