Naocare
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Naocare

Početnik
    Učlanjen
    12.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Naocare

Da vas cujem savremeni muskarci!Nosite li suncane naocare??Mislite da to samo cine fenseri ili ne?Vodite racuna o njihovoj marki?Mislite da je vazan UV filter?I koliku sta cifru pukli na njih ,naravno ako ih posedujete!

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Naocare

Nekada sam nosio Ray Ban i planiram uskoro da ih opet kupim. Mislim da su sada kada je UV zracenje veoma opasno veoma potrebne.

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

UV zračenje je precenjeno. Ima nebrojeno ljudi koji nikada ne nose naočare za sunce i ništa im ne fali kad je vid u pitanju. Moraju zbog nečega naočare koštati 200 i više evra i onda sa UV filterima možeš ceo dan gledati u sunce. Pardon, Sunce!

chika_doktor
    Guest

stavljam naocale kad vozim ili duvam

Iskusan neozbiljko (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Nosim po dva Rej bana. Jedan na nosu a drugi u kosu - kao rajf. Da bi bio veća faca. Da me vide i da mi zavide.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da..moram...ma kakav sam ja fenser....neophodno je da imam cvikere...suzio bih kao ...kao..udovica na suncu........... imam police....i imam fossil.....a sa dioptrijom ponekad...kad ne nosim sočiva imam gucci dioptrijske...........koliko sam platio...pa mnogo........al moram i nisam fensi...
    uv se podrazumeva....uv nalepnicu ti zalepe i na plastičšnjacima na zelenjaku.....fora je u staklima i prelamanju svetlosti...a jaka svetlost pravi ožiljke na rožnjači.......foto optika ....carl zeis.. lol....opširno je za objasniti...pitaj oftalmologa....ili bolje nemoj..šta te briga ako imaš dobar vid...
    naskuplje naočare koje sam video koštale su 600 e ........mislim da je bio neki valentino.....................toliko su bile roožne da ih ne bih ni kao rajf nosio........ko turbo ganci...

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mare
    UV zračenje je precenjeno. Ima nebrojeno ljudi koji nikada ne nose naočare za sunce i ništa im ne fali kad je vid u pitanju. Moraju zbog nečega naočare koštati 200 i više evra i onda sa UV filterima možeš ceo dan gledati u sunce. Pardon, Sunce!
    Napraviti UV je bilo skupo pre 30 godina.. danas je to matora tehnologija i ima$ je na skoro svim naocharama

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Ja imam neke sa zashtitom od kosmichkih zraka i fotonskih torpeda, kupljene ne secam se gde, a placene bar 200 dinara, ako ne i vishe!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

...dobre cvike su potreba....zastita od sunca i klime u autu...uvek potrosim novac na naocare....

Slične teme

1. Naočare
    Autor gost 101840 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 27.09.2008., 00:38
  2. naočare
    Autor blpd_girl u forumu Arhiva
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.04.2007., 03:23

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor