malo vise o raskidu

ja sam uvek raskidala. ali mislim da sam uvek bila fer, ma koliko da druga strana uopste nije zelala raskid. stvarno sam se trudila da sve prodje koliko-toliko fer. a moj bivsi, jedini koji je sa mnom raskinuo, otisao bez komentara, bez nagovestaja...meni je to idiotski.
e posto smo utvrdili da nacin odlaska nema veze sa polom, zanima me sa cim ima. sa kompleksima, traumama iz detinjstva(:)), osnovnom kulturom-nekultiurom, bojom ociju, osvetoljubivoscu....ima li uopste sanse da se neke smernice naprave?
 
NovaIsta:
.. a moj bivsi, jedini koji je sa mnom raskinuo, otisao bez komentara, bez nagovestaja...meni je to idiotski.
e posto smo utvrdili da nacin odlaska nema veze sa polom, zanima me sa cim ima.

sa tim da je gotovo.. GOTOVO.. kapiras?. sta zelis da cujes? hoces da ga napusis? da cujes nesto srceparajuce za kraj sto ce te rasplakati? (ah, kako je to leepo.. i tuzno) da ga ubedis da se predomisli? da ga molis? da cujes kako hodas kao da skakuces?
rasti, genije :)
 
FRIKAZOID:
:idea:
Koliko vidim bili ste u telefonskoj veze, pa vam je pukla i ona morala preko mail-a, ne razumem te sto se bunis??
Ok, nisam dao dovoljno informacija. Bili smo zajedno te 3 giodine. Bili smo zajedno preko leta, zimi i kada bih ja otišao kod nje. Bili smo bliski i zaista je postojala ljubav. Nije to trebalo tako da se završi, ali neka, na njenu čast. Ja bih to drugačije uradio.

Sada mi je lakše. Nemam veliku obavezu javljanja svaki dan, kompletnog posećivanja leta i zime njoj i tako toga. Ne kažem ja da je to meni u tom trenutku bila obaveza, bilo je zadovoljstvo, ali neka je završeno.
Da li bih ponovio takvo iskustvo?
Često mislim o tome i mislim da bih. Ljubav je čudo, majku li joj njenu :D

Rasta, probavao sam takvu tehniku sa manje ozbiljnim vezama. Mislim da si i ti mislio na takve. Nema smisla tako se ponašati prema nekome sa kim si bio godinu dana i ko je već naučio kako dišeš...
 
pa anliziro sam to.. ako je otiso bez reci, onda nije imao sta da ti kaze.. besmisleno mu bilo da te gnjavi ofucanim fazonima..
uostalom, otkud ja znam.. a i boli me ku.. salim se.. zivo me sad interesuje
 
nacin na koji je neko raskinuo pkazuje samo kolicinu straha u osobi koja raskida
onaj ko raskida preko poruke boji se da ce biti ostavljen,pa da se ima cime hvaliti on prvi i sto brze raskida
osobe koje raskidaju na podle nacine ni same ne bi podnjele da sa njima neko tako raskine,vecinom takve osobe bjeze od ozbiljnosti veze i vezu pocnu shvatati kao obavezu,teret,zato tako i bjeze
smatram da to ima veze sa prosloscu i u prijasnjim vezama stecenim kompleksima
JEDNOSTAVNO STRAH
 
ti si isuvise dobar za mene... ja sam losa... eee, kad se setim... rekli su mi da ona nije bila za mene... a ja sam se zaljubio... kaze da sam bio najbolji... mada je pre toga imala samo jednu dugu vezu... ha haha... e, a sedimo sad za stolom, posle utakmice, nacvrckani, onako, lepo... ne puno... i gule kaze: ona je super... pre mene je imala samo jednu dugu vezu... joj, kralju... posle smo svi, tako, ceznjivo gledali u mrak, kroz prozor, i pitali se sta li rade nase bivse ljubavi? mozda su srecne sad? a mozda se i sete ponekad... onako... bez nekog dobrog razloga... da je vredelo, sad bismo vec bezali jedno od drugog... a mozda i postali previse hladni... treba valjda umeti to...
 

Back
Top