malo vise o raskidu

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
cesto cujemo da je "on ostavio nju na takav i takav nacin", ona povredjena gestom, on otisao ili bez reci ili rekao njenoj drugarici da ce raskinuti, ili raskinuo telefonom, ili ovo ili ono. svodi se na to da cesto muski deo populacije napravi neke takve lose korake koje vecina od nas posle osudjuje iz ovog ili onog razloga. zanima me koliko cesto devojke raskidaju tako "lose" ? da li je "los raskid" dosta vezan za muski pol ili i jedna i druga strana prave takve poteze zavisno od karaktera? volela bih da cujem iskustva i misljenja pre svega muskog dela foruma. koliko cesto ste bili "sutnuti" na tako grub i los nacin, s tim da ste pre toga sa doticnom imali jednu regularnu vezu?
pitanje i za jedne i druge: sta stoji iza takvog raskida - kukavicluk da se raskine ljudski, zelja da se druga strana sto vise povredi, ili neka licna prostota?
 
Šta definisati kao "loš raskid". Ja recimo volim kad mi devojka kaže pravi razlog raskida, a ne da mi zavija tamo neke sarme. A najgore mi je kad je začine sa "možemo da ostanemo drugovi".
Što se mene tiče, raskini sa mnom i preko faksa ako hoćeš, ali bar budi otvorena i direktna. A takvih ne sretoh puno...
 
Hm. Trudim se da budem otvorena, ali se deshava i da dam poluinformaciju tipa 'zelim da budem malo sama' shto bi znachilo da zelim da se distanciram pre raskida, a sto je i njemu jasno u krajnjem sluchaju. Nikada ne bih pobegla bez traga i bez objashnjenja, makar ne rekla chitavu istinu, ali i to shto kazem je dovoljan razlog za raskid. I naravno, nije isto kada se prekida veza od tri godine ili tri meseca, u ovom drugom sluchaju sam mnogo direktnija.
 
Lepo, mene je ostavio decko i smuvao se sa mojim tadasnjim ortakom i i dan danas meni prebacuje da je postao ***** jer sam se ja ponasala isuvise kao zensko....
Ona stvar koja meni nije jasna je: kako ja koja sam zensko mogu da se ponasam suvise kao zensko?!?!
LOL LOL LOL
 
pogresan ti je zakljucak. jedno drugo ne povlaci niti jedno drugo iskljucuje. hteo je da kaze, ako je neko vec u vezi mutio i petljao, moze bar NA KRAJU da ode na malo bolji nacin. sto niti je pravilo, niti povlaci za sobom druge situacije.
 
NovaIsta:
pogresan ti je zakljucak. jedno drugo ne povlaci niti jedno drugo iskljucuje. hteo je da kaze, ako je neko vec u vezi mutio i petljao, moze bar NA KRAJU da ode na malo bolji nacin. sto niti je pravilo, niti povlaci za sobom druge situacije.
Pa bash zato mislim da tako nece biti. Jednom pichka uvek pichka... sto bi sad nekog bolelo uvo da bude fer na kraju, kad celo vreme nije bio... sto da zamara vilicu.
 

Back
Top