Genocid nad Srbima

Da se ne zaboravi, sigurno.

Samo, kad ti druge narode nazivas poturicama i siptarcinama, ja se nekako zapitam da li bi ti to isto radio, samo njima...

Takodje se zapitam da li bi porodice ubijenih odobrile to sto ti sada kacis te snimke po netu samo da bi nekome nesto dokazao...
 
Yopa:
Da se ne zaboravi, sigurno.

Samo, kad ti druge narode nazivas poturicama i siptarcinama, ja se nekako zapitam da li bi ti to isto radio, samo njima...

Takodje se zapitam da li bi porodice ubijenih odobrile to sto ti sada kacis te snimke po netu samo da bi nekome nesto dokazao...

to su javni snimci i zvanični podaci, ima pravo da ih kači!
ja se pitam gde si bio ti da postaviš isto pitanje kada suprotna strana postavlja krajnje neproverene snimke i montaže :mad:
pa žene u crnom i ove druge iz Srebrenice su to uradile javno u centru Beograda, niko ih nije dirao , niti bilo šta slično! piitam se da li bi mi smeli slično da uradimo u Sarajevu,
o internet forumima da i ne govorim!
još jednom- da se ne zaboravi nikada!
 
mali adađo:
to su javni snimci i zvanični podaci, ima pravo da ih kači!
ja se pitam gde si bio ti da postaviš isto pitanje kada suprotna strana postavlja krajnje neproverene snimke i montaže :mad:
pa žene u crnom i ove druge iz Srebrenice su to uradile javno u centru Beograda, niko ih nije dirao , niti bilo šta slično! piitam se da li bi mi smeli slično da uradimo u Sarajevu,
o internet forumima da i ne govorim!
još jednom- da se ne zaboravi nikada!

Nisam rekao da nema pravo, nego da je u najmanju ruku neukusno. Nekome je muz otac, dete na tim snimcima, a postavljac teme ih koristi da proturi politicku ideju. A kad je suprotna strana (aj' da predpostavimo da su njihove zrtve nekako suprotstavljene nasim) postavljala snimke verovatno nisam bio registrovan na krstarici ili nisam video temu.

Zene u crnom su kretenuse sa kompleksom svetskog bola, ali nisam obavesten da su ikada javno pustale snimke brutalnog ubijanja necije dece. Za majke Srebrenice sam siguran da nisu, posto su bas njihova deca na tim "suprotstavljenim" snimcima.

Evo, i ja jos jednom: da se ne zaboravi. Nikad. Ali i da se ne zloupotrebljava.
 
misoni:
А ти би опростио да ти неко побије фамилију?Ништа канон леке Дукађинија?

nekada davno kada nije "postojao" zakon leka je bio "car"... ali danas??? pa znas li ti koliko je albanaca poginulo od ruku drugog albanca ??? znas li koliko je porodica i dan danas "zatvoreno" [ako znas sta mislim] zbog "leke"? kako oni zive? lako je tebi reci da se treba drzati leke
 
adem_ks:
nekada davno kada nije "postojao" zakon leka je bio "car"... ali danas??? pa znas li ti koliko je albanaca poginulo od ruku drugog albanca ??? znas li koliko je porodica i dan danas "zatvoreno" [ako znas sta mislim] zbog "leke"? kako oni zive? lako je tebi reci da se treba drzati leke
Море ништа без Леке... Ранковића :twisted:
 
misoni:
А ти би опростио да ти неко побије фамилију?Ништа канон леке Дукађинија?


ne znam da li bi on oprostio ali ja bih....i moja baka je oprostila ustasama koji su joj u drugom svjetskom ubili mladeg brata(17 god,) i pretukli majku....samo zato sto su mislili da suraduju s partizanima..(sto isto tako nije bila istina)

nikada nisam shvatala moju baku sto nam nikada nije otkrila tko su te ustase bile iako je to znala..bile su to komsije iz istog sela....uvijek je govorila da ne zeli da moja majka odrasta u mrznji koja bi ju citav zivot pratila ....danas znam zasto je to ucinila..i zahvalna sam joj...naucila nas je da nijedna bol nije vrijedna mrznje i da su najsretniji oni ljudi koji to shvate..ne treba ocekivati od drugih da se promijene ako nismo i sami spremni da se mijenjamo...
 
Yopa:
Da se ne zaboravi, sigurno.

Samo, kad ti druge narode nazivas poturicama i siptarcinama, ja se nekako zapitam da li bi ti to isto radio, samo njima...

Takodje se zapitam da li bi porodice ubijenih odobrile to sto ti sada kacis te snimke po netu samo da bi nekome nesto dokazao...
Slažem se.
Postalo je degutantno korišćenje fotografija i video zapisa zločina da bi se proturala neka politička ideja. Rekoh, niko se nije setio da jednoj osnovnoj školi da ime Milice Rakić, ali su im zato puna usta tog imena, i to u onoj najodvratnijoj diskusiji, što skupštinskoj, što forumskoj.
Što se tiče opraštanja, ubicama nema oprosta, ubice se kažnjavaju. Zato pto smo opraštali Jasenovac, Staru Gradišku, što smo prelazili preko srpskih kostiju 1945, isplivala je mržnja 50 godina kasnije i svetili se neki u ime onih zločina na nečijim unucima.
 
svetolik trpkovic:
ha ha znao sam da si matori ********* dzaba si se pretvarao :lol: :lol:
Не бојим се вражијега кота
нека га је ка` на гори листа,
но се бојим од зла домаћега...

Тај Лека је побио више Шиптара него што си ти ћевапа појео, а на његову сахрану је дошло више људи него на Ђинђићеву, иако је био "забрањен" од стране комуниста!
Тртковићу слепче, прогледај већ једном или иди код твојих Шиптарчина!!!
 
Yopa:
Da se ne zaboravi, sigurno.

Samo, kad ti druge narode nazivas poturicama i siptarcinama, ja se nekako zapitam da li bi ti to isto radio, samo njima...

Takodje se zapitam da li bi porodice ubijenih odobrile to sto ti sada kacis te snimke po netu samo da bi nekome nesto dokazao...

upravo tako!

ili

dovoljno je reći: koje li LICEMJERJE!
 
KoscheiBesmertnii:
Не бојим се вражијега кота
нека га је ка` на гори листа,
но се бојим од зла домаћега...

Тај Лека је побио више Шиптара него што си ти ћевапа појео, а на његову сахрану је дошло више људи него на Ђинђићеву, иако је био "забрањен" од стране комуниста!
Тртковићу слепче, прогледај већ једном или иди код твојих Шиптарчина!!!
a taj Leka je pobio i vise Srba nego sto sam ja pojeo cevapa i to pripadnika srpske elite posle rata zato nemoj da prdis stari komunisto
 
otkacena slavonka:
ne znam da li bi on oprostio ali ja bih....i moja baka je oprostila ustasama koji su joj u drugom svjetskom ubili mladeg brata(17 god,) i pretukli majku....samo zato sto su mislili da suraduju s partizanima..(sto isto tako nije bila istina)

nikada nisam shvatala moju baku sto nam nikada nije otkrila tko su te ustase bile iako je to znala..bile su to komsije iz istog sela....uvijek je govorila da ne zeli da moja majka odrasta u mrznji koja bi ju citav zivot pratila ....danas znam zasto je to ucinila..i zahvalna sam joj...naucila nas je da nijedna bol nije vrijedna mrznje i da su najsretniji oni ljudi koji to shvate..ne treba ocekivati od drugih da se promijene ako nismo i sami spremni da se mijenjamo...


e sad si me zbilja dirnula...pravo u srce...

mada sam naučio da u ovom virtualnom svijetu foruma i chatova netreba previše vjerovati ljudima....ovo je zbilja imalo neku veću vrijednost za razliku od mnogih ovdje

svaka čast
 
tokyo:
e sad si me zbilja dirnula...pravo u srce...

mada sam naučio da u ovom virtualnom svijetu foruma i chatova netreba previše vjerovati ljudima....ovo je zbilja imalo neku veću vrijednost za razliku od mnogih ovdje

svaka čast


meni se moze vjerovati...to je jedina stvar kojom se zbilja ponosim...nikada ne dajem rijec ako znam da ju necu odrzati...i nikada ne kazem ono sto zbilja ne mislim...mrzim ljude koji se okrecu kako vjetar puse...i koji nisu vjerni sami sebi... :lol:
nije sramota usrati se veca je sramota stalno prduckati... :wink:
 

Back
Top