Problem veliki molim pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Problem veliki molim pomoc

Guest

Podrazumevano Problem veliki molim pomoc

Uradio sam sajt i sve lepo radi ali kad ga postavim na net baneri ne rade i ostale animacije znaci nista
    Gde sam zajebo da li neko zna
    Unapred hvala
    Svaka pomoc je dobro dosla

Primećen član RiSK (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Najverovatnije ti se desila sledeca stvar: umesto da si stavljao relativni URL dok si pravio HTML strane na disku, stavio si apsolutni URL. Pogledaj tagove

<a href="staza/do/fajla/ime.tip"&gt

Ako je href tipa C:\My Documents\My Pictures\banner.gif onda ti se desilo ono sto ti pricam. Dakle: snimi slike/banere u direktorijum u koji se nalazi HTML fajl i u href upisi samo ime fajla (naravno ime.tip) bez bilo kakvih imena direktorijuma, ili napravi recimo poddirektorijum "images" u direktorijumu u kom se nalazi html fajl i izubacuj u navedene tagove href="images/slika.tip"

Znaci - najverovatnije imas gresku ovakvog tipa i nadam se da sam uspeo da ti pomognem. Ako nije to napisi nesto malo detaljnije...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio RiSK
    Najverovatnije ti se desila sledeca stvar: umesto da si stavljao relativni URL dok si pravio HTML strane na disku, stavio si apsolutni URL. Pogledaj tagove

<a href="staza/do/fajla/ime.tip">

Ako je href tipa C:\My Documents\My Pictures\banner.gif onda ti se desilo ono sto ti pricam. Dakle: snimi slike/banere u direktorijum u koji se nalazi HTML fajl i u href upisi samo ime fajla (naravno ime.tip) bez bilo kakvih imena direktorijuma, ili napravi recimo poddirektorijum "images" u direktorijumu u kom se nalazi html fajl i izubacuj u navedene tagove href="images/slika.tip"

Znaci - najverovatnije imas gresku ovakvog tipa i nadam se da sam uspeo da ti pomognem. Ako nije to napisi nesto malo detaljnije...
    To je bio proble, hvala ti.
    Sta ces kad covek oce da pravi sajtove a ne zna.
    C c c

Slične teme

1. Football Manager 2007 VELIKI PROBLEM POMOC!!!!
    Autor Drale1 u forumu Sportske igre
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.05.2007., 01:56
  2. Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.07.2006., 14:09
  3. Problem sa IE 6.0!!! Molim za pomoc!!!
    Autor Kex u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.07.2005., 19:10
  4. Problem oko hdd!!!Molim za pomoc!!
    Autor giga u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.03.2005., 19:57
  5. VELIKI PROBLEM ???? POMOC !!!!
    Autor VS-decko u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.09.2003., 11:33

Pravila za slanje poruka