Sta bi

Opet ja; kao zubobolja nedjeljom, kao dijete koje hoce stalno da se igra, kao neko kome silno nedostajes... Kako mrzim nedjelju, razdvojenost, cekanje... Ljubim te sneno!
 
Zoranu, secas li kad sam ja dosla kod tebe, a nisam ni znala da je to i tvoja kuca, meni su rekli da se ide kod tvoje sestre, i onda kad si ti usao, ha ha ha ha... Nastavicu malo kasnije sad ne mogu od smeha da napisem lepo koncizno sta se sve izdesavalo.
 
Ja sam znala da je ona udata pa nisam ni pomisljala da zivi i dalje sa vama, valjda zato sto sam mislila da vas je ionako dosta u jednoj kuci, a i nesto sam pomesala gde je tvoja kuca, dobila sam neke pogresne informacije. I onda ti ulazis, nikog ne poznajes, trazis da jedes, a ja bih ti nesto rekla ali ne znam sta, dodje meni u glavu "Mnogo sam ja ovu vezu zapostavila". I onda kazem tako da je mogao da cuje svako ko je htao da slusa, da se lepo predstavim porodici i prijateljima "Ja sam Zoranova devojka", pogledam u tebe, ti nista. Super. Idemo na korak dva. Dodjem ja do tvog stola i sednem lepo, ti nista. Ja kazem valjda "Haj" ili tako nesto, ti kazes "Jedem" i skocis sa stolice i predjes na drugu stolicu, a nisam ti se ni priblizila koliko sam mozda htela.Dobro je, daje reflekse! E onda sam morala brzo da nadjem Gorana da stavim stvari u neki red, ne mogu da igram dvostruku igru tako neodredjeno. Samo jedna igra mogla je da bude neodredjena. Nije to sad vazno, ne mogu to da ti objasnim kako, uglavnom morala sam da ga nadjem. Izadjem ja ispred, ne znam gde je mogao da nestane a ne znam ni gde da ga trazim. Svi se cude sta trazim ispred vrata a ja kao "Da uzmem malo svezeg vazduha". I onda naidje Goran. I ja mu kazem "Hajde sad da me ucis da vozim" a bas nije bio trenutak, ali ja sam tako htela, i onda on pristane, hoce. I kad smo usli u auto ja odmah da napravim ozbiljan uvod u temu pitam ga "Znas li ti ko je moj tata?, to je moje omiljeno pitanje bilo. On kaze "Znam", jel? Zna vise od mene! I jos, hteo je da podje kad sam ga zvala a prvo mu se nije islo. Ovaj je super za udaju" "Hoces lid a se ozenis sa mnom?", on cuti, cuti, cuti..... Ja onda kazem "Sad ili nikad.Kod mene sve brzo ide.Imam i rezervni plan. Ozenices se sa nekom bogatasicom, kazi calu da ti je nadje, hoce on, matorci obozavaju kad sin hoce da se zeni, i onda ces imati para i za sebe i za mene, msilim, tebi ce biti dobro a ako me volis onda ce i meni biti dobro sa tim tvojim parama". I tako je to bilo.
 
sinnkе:
Dusho, di si bacila onu spermu nikako je ne mogu naci, nema je ispod kreveta?
Pa progutala sam je dusho.
a050.gif
 

Back
Top