Psihologija NS!!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Psihologija NS!!!!!!

Početnik Akasha (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Psihologija NS!!!!!!

Da li neko upisuje psihologiju u ns-u? Polaganje je 27,28,29 ali mene interesuje kog datuma se radi test opste, kog test znanja i u koliko sati?

Aktivan član Forma_Ideale (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: Psihologija NS!!!!!!

Ne upisujem je, vec je studiram, ali znam odgovor.
    SVE se polaze 27.06. u ucionicama koje su istaknute na rasporedu upisa, na sajtu Filozofskog (www.ff.ns.ac.yu). Do sada uvek ide prvo test znanja, pa onda neki od dva preostala. Preostala dva termina za polaganje prijemnih, su za druge studijske grupe. Poz i SRECNO!!!

Početnik Akasha (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hvala! A da li mozda znas u koliko sati, zato sto planiram da polazem i u bg-u? A tamo je istog dana od 10 do 11

Učlanjen
    06.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Prijemni je u 9h, u sledecim ucionicama:
    27/I, 38/I, 39/I, 48/I, 49/I, 89/II, 121/III , 151 /III , 157/III.
    Sto ce reci da neces stici na prijemni i u BG i u NS. Ako se odlucis za NS, informacija o tome ko polaze u kojoj od pobrojanih ucionica, bude istaknuta na ulaznim vratima faxa. Ako imas jos pitanja, slobodno. Poz poz!
    Poslednji put ažurirao/la Forma_Ideale : 17.06.2007. u 21:49

Početnik Akasha (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Uf, ali nema veze ici cu u Nis tamo je u 15h.
    Nego htela sam da pitam kolika je verovatnoca da ce ove godine biti drugog ispitnog roka iz psihologije? Kako je bilo do sada?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Akasha
    Uf, ali nema veze ici cu u Nis tamo je u 15h.
    Nego htela sam da pitam kolika je verovatnoca da ce ove godine biti drugog ispitnog roka iz psihologije? Kako je bilo do sada?
    Jednaka koliko i da sutra padne sneg, tj, 0%. Drugi rok je samo za grupe koje ne popune sva mesta, a posto je samo na pripreme islo 180 kandidata (a prima se 90), onda ce verovatni broj kandidata biti izmedju 250 i 300. Dakle, teoretski kada bi palo oko 160 ljudi, mozda bi i bilo septembarskog roka... odgovor na drugi deo pitanja je, naravno, to se nikada nije desilo.

Učlanjen
    06.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Da, apsolutno nema ni teoretske mogucnosti da bude drugog upisnog roka... Ja sam, u drugom pokusaju upisivanja na Psihologiju, konkurisala i na Pedagogiji ( i bila peta na listi ), za svaki slucaj. Prvi put to nisam radila, ali mislim da je pametno, obzirom da se isto sprema za prijemni, samo ne ide test sposobnosti. U principu, mnogo ljudi konkurise i na Pedagogiju. Eto, pa razmotri sve mogucnosti... vidi sta ti je bolje i pametnije.

Početnik Akasha (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Forma_Ideale
    Da, apsolutno nema ni teoretske mogucnosti da bude drugog upisnog roka... Ja sam, u drugom pokusaju upisivanja na Psihologiju, konkurisala i na Pedagogiji ( i bila peta na listi ), za svaki slucaj. Prvi put to nisam radila, ali mislim da je pametno, obzirom da se isto sprema za prijemni, samo ne ide test sposobnosti. U principu, mnogo ljudi konkurise i na Pedagogiju. Eto, pa razmotri sve mogucnosti... vidi sta ti je bolje i pametnije.

Cekaj u ns-u mozes da konkurises na dve studijske grupe odjednom? li ne

Početnik Akasha (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ovo je definitivno najveci uzas u mom zivotu. Reci mi koliko otprilike ima poena poslednji samofinansirajuci u Novom Sadu? Pa ako se budem odlucila da polazem tu volela bih da se cujemo da mi pojasnis nesto u vezi testova sposobnosti i polaganja uopste, ako nije problem.

Učlanjen
    06.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Da, na nasem faxu moze da se konkurise na dve studijske grupe istovremeno. Broj bodova za samofinansiranje se krece otprilike 75-78, a broj bodova za budzet oko 82-84... Vazno je da imas dobar uspeh u skoli, i naravno, da sto bolje uradis test znanja, jer su test sposobnosti i opste kulture neizvesnost do kraja, i na to ne mozes da igras sa sigurnoscu. A sta te zanima u vezi tih testova?

Početnik Akasha (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa zanima me koliko se otprilike vremenski radi toi a koliko sposobnosti i kako uposte izgleda i po kom principu se resava. i po koliko bodova nose

Učlanjen
    06.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Pravim pauzu u ucenju, pa ajde da ti odgovorim. Test znanja se kad sam ja polagala radio 45 minuta. Ne secam se koliko je bilo pitanja, ali bila su visestrukog izbora (pitanja i ponudjeni odgovori, a ranije je isao i T/N format pitanja). Test opste informisanosti se secam da je imao 30 pitanja i radio se 10 minuta. Isto su bili ponudjeni odgovori. Test sposobnosti se radio 5 minuta, bilo je mnogo zadataka, ne secam se koliko... tu se uglavnom slabo sta stigne uraditi... Na Pedagogiji, test znanja je imao, i koliko znam uvek ima, pitanja na koja treba pisati odgovore. Pored testa znanja, radi se i opsta informisanost. Ja sam se oko te opste informisanosti prilicno zdala i isplatilo se. Vredi gledanje kvizova, listanje enciklopedija i sl. U testu sposobnosti bili su zadaci vezani za racunanje i matematicke operacije (tipa nastavljanja niza brojeva, izracunavanja necega i sl.), i zadaci sa geometrijskim figurama... znam da je bio i neki treci tip zadataka, ali ne mogu da se setim sta je tacno bilo...ali se to sta ce biti u okviru testa sposobnosti, naravno, stalno menja.

Slične teme

1. Psihologija jednog doba i psihologija "normalnog"
    Autor Tuzni_patak u forumu Psihologija
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 27.08.2009., 13:48
  2. psihologija-TOI
    Autor Missy89 u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.09.2007., 17:49
  3. psihologija
    Autor valerija1986 u forumu Arhiva
    Odgovora: 0