PRODAJEM STARE NOVCANICE
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: PRODAJEM STARE NOVCANICE

  1. #1
    liliana
    Guest

    Podrazumevano PRODAJEM STARE NOVCANICE

    posedujem papirne novcanice od 10 din. od22.9.1939.
    i od 100 din. od 1.5.1955. god. i nemacke marke od
    1DM od 30.1.1939.
    5DM od1.8.1942.
    10DM od 22.1.1929.
    20DM od 22.1.1929.
    50DM od 30.3.1933.
    100DM od 24.6.1935.
    ako neko zna da li to vredi neka mi se javi na
    anjaijk@eunet.yu



  2. #2
    Početnik
    Učlanjen
    22.02.2004.
    Poruke
    34
    Reputaciona moć
    0

    Podrazumevano

    poslao sam ti mail, pa pogledaj...
    pozdrav.

  3. #3
    Bban Zivkovic
    Guest

    Podrazumevano

    Posalji mi cenu novcanica na adresu bobanzivkovic@ptt.zu

  4. #4
    Guest

    Podrazumevano Re: PRODAJEM STARE NOVCANICE

    Posalji mi cene na adresu borisjr@ptt.co.yu

Slične teme

  1. stare novcanice
    Autor ukupno u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.05.2009., 17:14
  2. prodajem stare novcanice
    Autor akesa u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.03.2009., 08:17
  3. prodajem novcanice
    Autor PP74 u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.04.2005., 21:32

Pravila za slanje poruka

  • Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •