Sta znace vasi nickovi??objasnite

Haha.....hehe.........red je i na mene pa eto Cupacabras je ljudozder neka vrsta zveri koja postoji u Africi ona jede ljude itd...tako da sam uzeo taj nick jer mi se svidja i eto tako.....ukucajte na googlu Cupacabras i vise ce da vam izadje...postoji i legenda...ima i slika tog bica.......
 
Cupacabras:
Da ne razumem se bas nesto ali Mustang obozavam i na igrici cak ekstra auto

1967%20ford%20mustang%20eleanor%20f.JPG
 
Legenda o cipi chupacabra počela je 1987. u Puerto ricu kada su njihove novine objavile vijest o vampiru koji siše krv iz stoke. Zapravo, jednoga jutra ljudi su se probudili i u svojim dvorištima vidjeli pobijene životinje. Ustvari,bila im je isisana krv, i na njihovim tijelima su se nalazile dvije ubodne rupe. Ovu životinju nazvali su ,,ubojicom koza" . Vijest se brzo proširila i krenuo je strah. Problem je bio što nisu ubijane samo koze, već i ostale životinje i kućni ljubimci, čak i neke krvoločne životinje. Nitko nije znao o čemu se ustvari radi.

Evo jedna slika životinje ubijene od strane ovoga ,,vampira":



Vlastima su se počeli javljati ljudi koji su tvrdili da su vidjeli chupacabras-a. Nacrtali su ga i uglavnom su crteži bili slični, ali...Ne baš isti. Javljali su se ljudi koji su tvrdili da su uspjeli ostvariti kontakt s njim, i da im je on telepatski odgovarao. Chupacabras je postao popularan, počele su se čak i pojavljivati majce s njegovim likom. Evo crteža jednog naučnika:



Počelo se pričati: ,,On nije stvorenje s ove planete". Ako je stvarno s druge planete, odakle onda u Porto ricu?? Odgovor je da se na tom ostrvu nalazi velika antena koja šalje signale u svemir, tako da ta teorija nije isključena. Ali, javila se još jedna teorija. Vlada USA je, naime, za vrijeme II. svjetskog rata izmislila priču o ,,Vampiru" da bi držala japansku vojsku podalje od šuma Porto rica, i isisavali su krv mrtvim vojnicima, kako svojim, tako i japanskim. Pošto je na ovom ostrvu politička situacija teška, neki ljudi misle da je sve ovo diverzija vlade. A možda je čak i pravo stvorenje koje je eksperiment USA- vlade...

Jedan naucnik je imao zanimljivu teoriju, po kojuj su šume Puerto rica neki portal izmedju dimenzija. On je naravno predpostavio da postoji vise paralelnih univerzuma, a da su oni postavljeni kao zgrada sa vise spratova, pa smo mi, ljudi u prizemlju, na prvom spratu chupacabras itd. a mi se sastajemo na nekim delovima, kao sto su to u zgradama liftovi, to je recimo ta misteriozna suma...



ma i slika ali mora da se aploaduje a mene mrzi....http://board.ogame.com.hr/thread.php?postid=1331987 to je link pa pogledajte
 

Back
Top