albanski jezik prevod

To je kao ono kada se pravi përshesh... mislim da se tako zove, kada se nadrobi proja u kos...
Ali ovo je neshto drugo razdrobiti, usitnjava razlazhe na sitnije delove, za dalju upotrebu.... nashao kod Klajna OnLine... jedva...
BTW... ja bih bio srecan da znam Albanski onako kao ti Srpski...!!!
i to je dovoljan razlog da te postujem...

Hvala,bavljenje jezicima ranije je bila moja profesija a sada hobby.Jezici se uce,usavrsavaju zavisi od interesovanja i potrebe sa istim.
 
Ako ti je potreban doktor, to ces morati na drugom mestu... a smejati se mozes svuda
Ja jedino mogu da ti izlecim dusu...
Mada citajuci te, nece biti lako...

Bismillahir-rahmanir-rahim...

"Konac i kraj napredovanja razuma je opet sputanost. Naše su duše neraspoložene u našim tijelima. A, ukratko rekavši, na ovom svijetu je samo patnja i zlo. Od rasprava cijelog našeg života jedino smo dobili to da smo skupili prazne riječi."
:)Mir mram si jeni, cka po folni te dhitha budalace.... kuku nona jeme.... ele un jam nga Kosova......;)
 
Ima li chinjenica da crnci imaju vechi k*urac i da bolje j*ebu od belaca ikakvog uticaja na rasprave na ovom blogu?

Izvinite na upotrebi rechi "crnci" i "belci", nisam rasista.


@Dervishi, ti si covek od znanja, svetovan a i duhovan a i dobre volje. Daj nas prosvetli odgovorom, ali bez citiranja
svetih i manje svetih knjiga.
 
Poslednja izmena:
Ima li chinjenica da crnci imaju vechi k*urac i da bolje j*ebu od belaca ikakvog uticaja na rasprave na ovom blogu? I

Hvala, hvala... cenjeni @prdim glasno...
Najzad mi je dodeljena uloga prosvetitelja... koju sam, BTW, cekao duuuuugo...

Pitanje je dosta teshko i zahteva multidisciplinarni pristup...
Vec sam pregledao neke video materijale... i pobegao... oni, shto su crnji, to bozhemesachuvaj... "drhtite jednom..." shto bi rekao jedan poj prijatelj, koji, dodushe,
nije tako duboko zagazio u sfere duhovosti, kao ja...
Mislim da te, po mene, porazne chinjenice, do kojih sam doshao preko neta, na adresi xxxxxxxxxxxxxxxxx...ne bi smele da imaju bitnijeg uticaja na desavanje u ovom blogu...
A ako imaju, posledica frustracije...

Ih... kako bi sada napisao neshto duhovno... dobro de, necu...
 
Poslednja izmena:

Back
Top