albanski jezik prevod

....Ja sam pre nekoliko dana doneo odluku da necu vise pisati na ovom forumu, tako da nisam apsolutno promenio misljenje. Ovih 2-3 postova samo su bila neka "mala objasnjenja", zato budi spokojan i osecaj se "pobednikom".

...@Odiseju... ocu 6orki... Opushteno mi je sve, osim guznih sfinktera, znash "parada ponosa" je ovde u nedelju, treba se chuvati...
...samo da znash...prvi simptomi AIDS-a su topao dah za vratom i oshtar bol u predelu doopeta...
Jel na Kosmetu ima "ponosnih"?????????

...Sa zhaljenjem sam procitao vest da vishe neqesh biti ovde sa nama... Nikada mi nije prijatno kada neko ode, pogotovu 4umash takvog spisateljskog potencijala, kulture i shirine... mislim, to se retko sreqe, i gubitak qe biti vidljiv na globalnom planu... mozhda tvoj odlazak sa 4uma prodje nezapazheno, razlog je shto si odabrao losh timing... "praseqi grip" Svetska Ekonomska Kriza...

U neku ruku, kad razmislim, mozhda je i bolje shto idesh... ti zasluzhujesh mnogo vishe... ova atmosfera ovde, stezhe i gushi... pusti mene, ja sam tupsha, meni je ovde lepo, kad ne znam za bolje...

Ali, avaj... moramo zhiveti sa tim... izboriqemo se nekako...

Ajd', Tung...
 
Poslednja izmena:
samo trazim od tebe da se drzis teme i ako si u mogucnosti da prevedes ono sto sam trazio.

Da se drzim teme? Ovako li?:
Da li si ti normalan, pa sada ce svi siptari da prekopiraju podatke i da kazu da su u stvari to oni...:hahaha:

Da ne provociram? Ovako li?
Da li si ti normalan, pa sada ce svi siptari da prekopiraju podatke i da kazu da su u stvari to oni...:hahaha:


vec pusti druge koji mozda znaju. Hvala...
Druge? kao ovaj?:
Previše tražiš, od jednog dokazanog provokatora i šoviniste.

@nesha t. Interesantno je kako reagujes cim ja napisem nesto, a ja obicno odgovaram na provokacije a nikad ne provociram prvi. Ja sam ispostovao tvoju molbu ali necu dopustiti da me bilo ko provocira. A ti nas slobodno stavi sve u isti kos.
 
Da ne provociram? Ovako li?
.

Pa ti si prvi rekao da ti neko nadje poreklo imena "Srbin", ali sa linkom, covek ti je nasao i sta sada hoces?
Ja sam rekao da ce siptari sada da kazu da je to njihovo i da nije Srpsko, a ti se javljas i prozivas (uvredjen se nisam nasao), zato sto obicno tako i bude za sve dokaze koji im se pruze. A ja jednostavno trazim da mi se prevede rec: " Shqiperia" - i nista vise - ne komplikuj stvari...:dash:
 
Pa ti si prvi rekao da ti neko nadje poreklo imena "Srbin", ali sa linkom, covek ti je nasao i sta sada hoces?

ja sam pitao.
ali ajde neki iz herceg novog neka mi kaze: ako se zeli pozavti/naci neka osoba za vizicki rad, za nozenje necega i sl. kako ce reci ti novljani, idi nadji mi nekog.... koja rec se tamo upotrebljava
kasnije cemo nastaviti sa linkovima oko porekla reci srbin. normaalno je da ima raznih verzija, koja je tacna, to se nikada nece saznati, ali je lepo cuti sve verzije
 
ja sam pitao.
ali ajde neki iz herceg novog neka mi kaze: ako se zeli pozavti/naci neka osoba za vizicki rad, za nozenje necega i sl. kako ce reci ti novljani, idi nadji mi nekog.... koja rec se tamo upotrebljava
kasnije cemo nastaviti sa linkovima oko porekla reci srbin. normaalno je da ima raznih verzija, koja je tacna, to se nikada nece saznati, ali je lepo cuti sve verzije
Manite se tih linkova molim vas i vratite se na temu.
Hvala.
 
ja sam pitao.
ali ajde neki iz herceg novog neka mi kaze: ako se zeli pozavti/naci neka osoba za vizicki rad, za nozenje necega i sl. kako ce reci ti novljani, idi nadji mi nekog.... koja rec se tamo upotrebljava
kasnije cemo nastaviti sa linkovima oko porekla reci srbin. normaalno je da ima raznih verzija, koja je tacna, to se nikada nece saznati, ali je lepo cuti sve verzije

Ma dobro, on, ti, neki drugi...svi ste mi isti kao kinezi...:per:
 

Back
Top