BABYSITTING BEOGRAD

Suzy

Iskusan
Poruka
6.937
Narode , zna li neko ikog (ili agenciju) na koga mozes da se oslonis i angazujes za cuvanje deteta?
Za sada mi treba samo jedan dan nedeljno, mala je bebica, pola god., ali kada pocnem da radim bice bas Problem......
i..naravno ne bih se vama drage moje (dragi moji ;-) )obratila da imam ikakvo resenje....danima sam na internetu...ni zute strane....ni ista drugo...ako ikoga i ista znate -pomagajte kme-kme
 
Suzi ...draga , shvatam tvoju muku, al traziti bebisiterku na forumu...hrabar je potez.

A da ti jos jednom razmotris mogucnost komsinice , drugaricine drugairce , baba tetke , cukun ujaka ...
 
Mirka šizika:
Suzi ...draga , shvatam tvoju muku, al traziti bebisiterku na forumu...hrabar je potez.

A da ti jos jednom razmotris mogucnost komsinice , drugaricine drugairce , baba tetke , cukun ujaka ...

Ej, pa gdej si Mirkec?Nisi me draga dobro razumela....ja samo pitam , jer nigde, pa ni na saitu zutih strana, nema nikakve agencije za to....pa sam prosto bila u cudu...jer ih je pre desetak god bilo milion, cak sam i ja dok sam studirala radila to preko jedne...Jednostavno - nemas kome da se obratis..ali NEMAS.
Vidis , da mi nije bilo ovog poteza ne bih ni dobila telefon jedne agencije, i naravno par privatnih ponuda za isti posao....i zene, mnooooogo vam hvala.....samo uz pomoc vas ovde mozda cu vec od ove nedelje naci nekoga....javicu vam..
Mirkec-samo hrabro...;-)
kako bebac?
 
Najbolje je sad, dok je lepo vreme, a izvedes bebicu u setnju, da popricas sa majkama, i babama iz komsiluka, koje cuvaju decu. Veruj mi da je otimacina za taj posao. To ti ujedno dodje i kao preporuka za datu osobu.
 
HeartEater:
danas je cetvrtak,uzmi halo oglase pa sta ti se svidi.imas na desetine agencija,na stotine samostalnih zena...
skoro pa mislim da se zezas postavljacu teme...

pa nije ovo bas tema za zezanje ;-)...u svakom slucaju hvala ti puno...cini mi se da sam nasla osobu..zahvaljujuci vama drage moje, ali ako ne bude islo kako treba-prvi cetvrtak kupujem halo oglase (ili idem na njihov sait ;-)...)
 
...Zovem se Maja imam 25 godina i student sam Visoko strukovne skole za obrazovanje vaspitaca.Posedujem visegodisnje iskustvo u radu sa decom,kao i iskustvo u cuvanju dece,tj. iskustvo u poslu dadilje.Trenutno nisam angazovana i u interesu mi je da pronadjem prikladnu porodicu u kojoj bi brinula o malisanima,puno radno vreme i uz malu pomoc u kuci(po dogovoru),na teritorij Novog Sada.Molim roditelje ukoliko su zainteresovani da me kontaktiraju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Agenciju “Kolibri” pronašli smo pretragom na internetu. Naša beba Boris je veoma razigrana i traži druga za igru, pa smo od Agencije tražili takvu dadilju. Ubrzo po potpisivanju ugovora Agencija nam je poslala četiri potencijalne dadilje koje su ostavile veoma dobar utisak na nas, pa smo se posle konsultacija sa Agencijom opredelili za Natašu, doktora medicine, koja je četiri meseca čuvala Borisa. Dr. Nataša Stojković je izuzetna dadilja, puna energije i ljubavi prema deci, osećajna i pažljiva, sposobna da razume bebe. Zahvaljujući njoj naučili smo i sami puno o bebama, da ne govorim o osećanju sigurnosti koje je najvažnije za svakog roditelja. Znati da je beba u pravim rukama omogućilo je supruzi i meni da nastavimo sa planiranim aktivnostima na poslu bez straha za Borisa. Zahvalni smo Agenciji i Nataši i toplo ih preporučujemo svakom ko traži dadilju.
Mislim da cu pomoci - evo linka http://cuvanjedece24h.rs/sr/kontakt
 
Narode , zna li neko ikog (ili agenciju) na koga mozes da se oslonis i angazujes za cuvanje deteta?
Za sada mi treba samo jedan dan nedeljno, mala je bebica, pola god., ali kada pocnem da radim bice bas Problem......
i..naravno ne bih se vama drage moje (dragi moji ;-) )obratila da imam ikakvo resenje....danima sam na internetu...ni zute strane....ni ista drugo...ako ikoga i ista znate -pomagajte kme-kme

Eo ja cu:gace:
 

Back
Top