Divim se...

Divim se Njegosu, njegovoj mudrosti i spremnosti da se obracuna sa izdajnicima i sljamom...
Divim se A.H. sto je imao ambicije da pokusa da promeni svet i ucini ga boljim...
A najvise, i najiskrenije...
Divim se jednoj devojci koju jako volim, zato sto me razume i zato sto me voli...
 
...sebi, sto ostadoh normalna posle posle dve mobilizacije, bombardovanja,paljevine krova ,
sto umem da gustiram u zivotu posle svega i sto umem da budem zadovoljna postojecim....
u stvari, mozda sam imala puno srece do sada....ako je od Boga, hvala mu...
 
milicaanchy:
ja se divim ENRIKEU :D
Da ponovim josh jednom (:
icon_redface.gif

..i šta sad ja da kažem...ostavila si me bez texta, ljubavi moja...;)
 
Enrique.:
ćutaću, jer nikad ne mogu da kažem toliko mudrosti, koliko mogu da prećutim gluposti...8)

Ako ispricas familiji gluposti koje dozivljavas od svog oca, oni ce da pomisle "Jadnica, ne moze ona nista da ucini od tog njenog oca, daj da joj uzmemo i ove komade imanja koji joj pripadaju". Onda strucno pridju tvom ocu i majci, i na kvarno uzmu ti teritoriju. Teritorija se deli na 4, oni uzmu taj cetvrti deo koji ide meni. Onda se ja lepo setim da je meni rekao Zoran "Ne daj da te rade, biraj najbolje komade, poljubi ih pa ih baci", i onda se sve zavrsi tako sto ja podignem frku, vratim taj cetvrti deo, dobijem pare za njega, a istovremeno dobijem i taj deo i ostala tri dela jer ih je kupio Goran, Zoranov brat, a sta je njegovo to je i moje.

Eto, zato se precutkuju gluposti o ocu, sve dok nisam postala nadmocna. Da sam im pricala kad sam bila mala, nista ne bih postigla samo bi pomislili "AH, dakle tako, otac joj je lud, ona je mala, sad cemo mi od njih da zumemo sve sto mozemo"
 
Svima vama,deco moja lepa.Odrastate u tako teskom vremenu,a lepi ste,veseli i pametni.
Divim se svim srpskim seljacima,oni su nas ponos!
I nasim mladim teniserima,da je Vera mladja,vatala bi Noleta! :lol:
 

Back
Top