Zašto prave ljubavi znaju biti tužne

sinmbad

Veoma poznat
Poruka
12.303
....Tema je čisto radi forme...
...mislim da treba otići kada je najlepše....
...bilo mi je drago družiti se sa vama,sa nekima više, sa nekima manje ali zabavno je bilo...
...pozdravljam sve meni drage likove i želim im puno sreće i radosti....
....odlazi cirkus iz našeg malog grada....
...vidimo se na jesen... :razz:
...valjda.. :roll:
 
Dragi Sinnbad,
Gde god da ideš, sve najbolje i dobar provod... :wink:

Bilo mi je zadovoljstvo da te "čitam"...uvek si umeo da me oraspoložiš svojim mudrim komentarima... 8-) ...
Ovo mesto i tako nije više isto... :?

Ako vodiš i Lusy sa sobom, poljubac za nju...i ona mi je nedostajala... :razz:

'Aj' do jeseni...možda bude bolje... :wink: :razz:
 
Alo bre Sinmbi.....zar se tako pozdravlja sa prijateljima..
a045.gif
a065.gif
.....
c070.gif
 
...mislim da treba otići kada je najlepše....
...bilo mi je drago družiti se sa vama,sa nekima više, sa nekima manje ali zabavno je bilo...
...pozdravljam sve meni drage likove i želim im puno sreće i radosti....
....odlazi cirkus iz našeg malog grada....
...vidimo se na jesen...
...valjda..

Predivno. Ali stvarno. Nemam reci. ovo je vrhunac. Pevala ti sreca sto bi rekao Sasa Curcic kad si tako pametan. Ovo je sve tacno i lepo i prelepo. Najbolja postavka teme i tema ikada. Bravo!
 
Ne znam. Ovo je prosto neverovatno. Do svoje tridesete godine nista, ali bas nista me nije moglo dovoljno pogoditi da me pomeri iz tezista. Mogao si da me savijas koliko hoces, uvek bih se vracao u osnovnu poziciju. Hormoni, godine, visak fizicke aktivnosti...sta li... to je komentar na sokolicin post....cudi me da vas stvari toliko pogadjaju, zivot ide dalje, svaki dan nosi nove mogucnosti....glavu gore, sami birate kako cete se osecati.....jbg, bar do tridesete :)

Plovi moreplovche....lepo provedi leto i vrati opet brod u luku. Sve najbolje druze!
 

Back
Top