Na kojim koncertima ste sve bili ?

tema glasi na kojim koncertima ste bili..a u postu pitas na kojem najvecem koncertu...:roll:
odgovaram na temu...
bila sam na raznim blues i jazz koncertima...dolazili su razni inostani izvodjaci..jedan bend iz amerike..oni su bili stvarno super...dosta crnaca bluesera je dolazilo......svi ti koncerti odrzavani su u sapcu...bila sam na dva marchelova koncerta...takodje u sapcu... :D
sad cu naci..sve te bendove pa cu iskucati...
jelena popovic je bila isto...zenska super svira..ona isto radi u americi..zivi tamo...
 
Blues company (oni su nemci)
Tavitjan brothers trio (makedonci...oni su bili pre par godina...2005-e..a bili su i ove godine..) oni imaju fenomenalnog bubnjara...
Eb Davis(amer) & PMD blues band (ovi su madjari)
Shinobusi su isto bili...njih sam upoznala..oni su ql likovi...(: treba da idemo jednom u ns na njihovu svirku..zvali su nas da dodjemo...
Vlatko Stefanovski je takodje bio par puta na festivalu...tako da sam ga se naslusala :D
Keith Dunn je amer koji mi je dao njegovu vizitku..i zvao me da idem tamo da pevam :lol: ja mu trazila autogram..i pisao je moje ime na svojoj ruci da me pita da li se tako pise...
jedne godine na festu je bio jedan deeebeli amer..koji je zvao na binu mene i jednu moju drugaricu...i tako svirao..mi igrale sa njim...a posle nam je dao svoju sviraljku....(duvacki neki instrument..jako neobican i zanimljiv...pre toga ga nikad nisam videla)
Blue family..to je jedna nash domaci bend...oni su super...njihov bubnjar je poginuo..jedne godine..sad ne secam se tacno...znam da su moji svi bili tuzni i uzasnuti tom vescu...

to su neki od tih koncerata...nisu posebno veliki..svi su bili u okviru nasheg blues i jazz festivala...
jako zanimljivi..i svake godine volim da odem...i da slusam...(:
 
najveći po broju ljudi Live 8 (205.000)

Pink Floyd, Jethro Tull, Roger Waters x2, Queen+Paul Rodgers, Black Sabbath, The Who, Paul McCartney, Kraftwerk, Robert Plant, Deep Purple x2, The Cult, Franz Ferdinand, Metallica, Billy Idol, Iron Maiden, The Wailers x2, Lou Reed, U2, Iggy Pop, Prodigy, Massive Attack, Fatboy Slim, Pet Shop Boys, Apocalyptica, Soulfly, Slayer, R.E.M. x2, Sting, Coldplay, The Datsuns, Chemical Brothers, Cannibal Corpse, Stanley Clarke, Busta Rhymes......

uskoro Pepersi, Stonsi i nadam se Madness i opet Jethro Tull. ****** kad sam propustio Kejva prošle godine na Szigetu to mi je najveća greška u životu

a od domaćih najviše sam išao na Block Out, Kelte, Bjesove, Prljave Dripce, a išao sam ranije i na Eyesburn, Brejkerse itd
 
Metallica
Deep Purple (2006)
Whitesnake
W.A.S.P.
Iron Maiden

uskoro:
Blind Guardian
Saxon
i mozda the Cult

najveći propusti:
Deep Purple (2003)
HammerFall
Blind Guardian (2006)
King Diamond
The Cult (exit)
Maideni (bugarska pre neki dan)
omg, ako nastavim da se prisećam upašću u duboku depresiju...
uglavnom razlog je jedan nedostatak yebenog keša... :(
 
Deep Purple - 7.12.2003.
Deep Purple - 27.2.2006.
Whitesnake - 30.7.2006.
W.A.S.P. - 10.10.2006.
Blind Guardian/Astral Doors - 16.10.2006.
Evergrey/Stonegard - 22.1.2007.
Therion/Grave Digger/Sabaton - 5.2.2007.
HammerFall/Krokus/The Poodles - 17.2.2007.
Iron Maiden/Lauren Harris - 14.3.2007.
Kamelot/Leaves' Eyes - 14.4.2007.
Blackmore's Night/Gothien - 20.4.2007.
Glenn Hughes (Peace Fest Dimitrovgrad) - 9.5.2007.

Od naših većih Čorba Ušće, Čorba Arena, Bijelo Dugme Hipodrom, Kraljevski Apartman SKC 2005, AlogiA SKC 2005, neki od rodjendana 202-jke na Trgu...
 
Arnold_Layne:
najveći po broju ljudi Live 8 (205.000)

Pink Floyd, Jethro Tull, Roger Waters x2, Queen+Paul Rodgers, Black Sabbath, The Who, Paul McCartney, Kraftwerk, Robert Plant, Deep Purple x2, The Cult, Franz Ferdinand, Metallica, Billy Idol, Iron Maiden, The Wailers x2, Lou Reed, U2, Iggy Pop, Prodigy, Massive Attack, Fatboy Slim, Pet Shop Boys, Apocalyptica, Soulfly, Slayer, R.E.M. x2, Sting, Coldplay, The Datsuns, Chemical Brothers, Cannibal Corpse, Stanley Clarke, Busta Rhymes......

uskoro Pepersi, Stonsi i nadam se Madness i opet Jethro Tull. ****** kad sam propustio Kejva prošle godine na Szigetu to mi je najveća greška u životu

a od domaćih najviše sam išao na Block Out, Kelte, Bjesove, Prljave Dripce, a išao sam ranije i na Eyesburn, Brejkerse itd
U ******, bio si na Live 8. U kom si gradu bio? Ako si tad gledao Flojde onda je to London, zar ne? Ja sam gledao na TV-u kao debil i posmatrao Flojde kao bogove na bini. Zavidim ti čoveče, nemaš pojma kako...
 
DeteSunca:
U ******, bio si na Live 8. U kom si gradu bio? Ako si tad gledao Flojde onda je to London, zar ne? Ja sam gledao na TV-u kao debil i posmatrao Flojde kao bogove na bini. Zavidim ti čoveče, nemaš pojma kako...

London naravno. samo zbog matoraca :) da se to za života propusti, sva četvorica zajedno, pa skočio bih u dunav sa druge strane vlade,

@banshee

Sziget, Budimpešta 10 ili 9 avgusta
 

Back
Top