Sve što niste znali o sexu a nemate koga da priupitate! - Strana 17
Strana 17 od 19 PrvaPrva ... 713141516171819 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 401 do 425 od 455

Tema: Sve što niste znali o sexu a nemate koga da priupitate!

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ljubav & Sex & Zdravlje

Pitanje pre svih pitanja:To ste radili sa kondomom valjda?

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    4007

Podrazumevano Re: Sve što niste znali o sexu a nemate koga da priupitate!

vidim da mnogi ovde skoro sve znate, misim generalno i m i ž...al eto naletimo i poneki mi koji nismo baš upućeni u problematiku...pa bi ovom prilikom pitao koja je razlika između 20cm i recimo 11,12cm ?
    takođe bi pitao dali postoji način da se kompenzuje nedostatak cm-a na neki drugi način ?
    hvala
    mukami

Primećen član Lossana (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    19

Citat Original postavio DeeLite Pogledaj poruku
    vidim da mnogi ovde skoro sve znate, misim generalno i m i ž...al eto naletimo i poneki mi koji nismo baš upućeni u problematiku...pa bi ovom prilikom pitao koja je razlika između 20cm i recimo 11,12cm ?
    takođe bi pitao dali postoji način da se kompenzuje nedostatak cm-a na neki drugi način ?
    hvala
    A sta ti mislis po tom pitanju?
    Cim si pitao, znaci da imas neki stav.
    Budi ono sto jesi, po ceni da ostanes sam

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    4007

mislim da je to sada nebitno, uostalom moj stav je poznat jer sam ranije pisao o tome

mene zanima šta znalci muškarci imaju da kažu, a pre svega vi žene koje ste to iskusile
    mukami

Primećen član Lossana (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    19

mislim da je to sada nebitno, uostalom moj stav je poznat jer sam ranije pisao o tome

mene zanima šta znalci muškarci imaju da kažu, a pre svega vi žene koje ste to iskusile
    Ne znam tvoj stav, jer te nisam pratila pa sam zato i pitala
    Pa nije velicina ta koja je presudna. Bitna jeste, ali sem toga mnogo je bitniji oblik, debljina i nacin na koji ga muskarac koristi. Ovo boldirano je krucijalno.
    Kompenzacija cm je moguca stimulacijom erogenih zona, klitoralne zone....u komunikaciji sa zenkom vidis sta njoj prija.
    Nisu sve zene iste. Kad procitam po novinama sta sve strucnjaci pisu i da je to "validno" za svaku zenu, zeludac mi se okrene
    Samo komunikacija
    Budi ono sto jesi, po ceni da ostanes sam

Buduća legenda SamanthaJones (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    403

hvala
    Kod mene igra veliku ulogu e sad da li da objasnjavam ili ne? Dee Lite druze jel ti treba obrazlozenje?
    "Who needs a heart when a heart can be broken"

Veoma poznat ISTRAZIVAC9 (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    169

Tvrdim da seksualno zadovoljstvo može da proističe iz emotivne intimnosti. Šokantno, znam. Objavili smo studiju koja pokazuje da seksualno uzbuđenje kod žena više zavisi od njihove moždane reakcije nego od njihove genitalne reakcije. Mrzim taj rezultat zato što po njemu žene zvuče tako... ženski...

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    403

Citat Original postavio ISTRAZIVAC9 Pogledaj poruku
    Tvrdim da seksualno zadovoljstvo može da proističe iz emotivne intimnosti. Šokantno, znam. Objavili smo studiju koja pokazuje da seksualno uzbuđenje kod žena više zavisi od njihove moždane reakcije nego od njihove genitalne reakcije. Mrzim taj rezultat zato što po njemu žene zvuče tako... ženski...
    Ovo je potpuno tacno isto tako kod mene seksualna energija je u stvari jake duboke emocije.

Nov član
    Učlanjen
    15.11.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Trebala bi pomoc!! Imala sam spolni odnos s deckom i uvijek je sve bili okej. Zadnji put spao mu je kondom u moju vaginu i nije duboko otisao uspjela sam ga izvaditi. No, mene zabrinjava to sto je on svrsio u kondom,koji je zavrsio u meni. Je li moguce zatrudnijet u tom slucaju??

Zaslužan član hirajgoagain (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    3969

Citat Original postavio Pajasam Pogledaj poruku
    Trebala bi pomoc!! Imala sam spolni odnos s deckom i uvijek je sve bili okej. Zadnji put spao mu je kondom u moju vaginu i nije duboko otisao uspjela sam ga izvaditi. No, mene zabrinjava to sto je on svrsio u kondom,koji je zavrsio u meni. Je li moguce zatrudnijet u tom slucaju??
    verovatno jeste al treba da si plodna tog dana i još 24 h posle??

Aktivan član
    Učlanjen
    22.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Pajasam Pogledaj poruku
    Ne zaiebevaj se previše, nego popij ovu tabletu
    Poslednji put ažurirao/la моћна длакава стрвина : 20.11.2018. u 10:10

Domaćin Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    495
    Reputaciona moć
    135

Pajasam -- To sto je tvoj mladic svrsio u kondom,a on ostao u tvojoj vagini,naravno da je moguce da zatrudnis.Sperma koja je u svezem stanju,(tek izbacena iz penisa)
    veoma je pokretljiva i lako se prospe deo sperme,kada se kondom svuce sa penisa i ostane u vagini.Tvoj mladic je napravio gresku,sto cim je svrsio,nije izvadio penis,Tada bi i kondom izasao napolje.No on je svakako duze zdzao penis,posle svrsavanja,pa je usled omlitavljenosti penisa,kondom spao,sa mlitavog uda.Treba sto
    pre da odes na ginekoloski pregled,da se strucno utvrdi,da li si ostala trudna ili ne.!
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Domaćin Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    495
    Reputaciona moć
    135

Zena uopste ne moze da primi u vaginu muski penis,ako nije dobro vlazna.Penis se uostalom ne gura u vaginu,dok se vagina ne ovlazi,jer inace seksualni odnos boli zenu.Vagina se najlakse ovlazi,kada je muskarac sisa oralno.Tada ne samo da vagina ovlazi,nego zena i najbolje i najsladje svrsava.Samo iskusni muskarci,znaju kako da zenu dovedu do nebeskog uzivanja.treba vaginu sisati polako,milovati bradavice na sisama.Neke devojke vole,i kada im muskarac ovlazenim srednjim prstom,udje
    nezno u guzu,i zavlaci joj prst duboko.Neke devojke i tada svrse,i to bas zestoko.
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Učlanjen
    16.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    169

Citat Original postavio SamanthaJones Pogledaj poruku
    Ovo je potpuno tacno isto tako kod mene seksualna energija je u stvari jake duboke emocije.
    Moram da pitam koliko su duboke emocije

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    403

Citat Original postavio ISTRAZIVAC9 Pogledaj poruku
    Moram da pitam koliko su duboke emocije
    Jako duboke .....ti si musko ne razumes to.

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1279

Емоција је и: "Ја желим да се сексам...".
    Ubedljivo najbolje na krsti je opcija ukidanja praćenja teme.

Učlanjen
    16.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    169

hvala
    Mister D. Lit, razlika je u 7-8 cm, ali to nema veze sa dozivljajem. Kada znas kako je stimulises, ima da joj pasujes, ki kec na desetku. Kod zena je sve u glavi,

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio SamanthaJones Pogledaj poruku
    Jako duboke .....ti si musko ne razumes to.
    Intuicija sve govori,

Aktivan član M4j4 (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    83

Ovde ima mnogo postova, pa ako je već bilo reči o ovome, ja se izvinjavam...mada, čisto sumnjam da bi iko postavio ovakvo idiotsko pitanje, iskreno.

Imam 44 godine. 6 godina nemam sex. (Kad sam horny, prosto masturbacija klitorisa, ništa "unutra" i svrsim)
    Sad mi se čini da sex sa muškarcima uopšte nije neophodan, sem psihički. Da li mi svršavamo psihički? Realno, sem klitorisa u vagini nema ništa (možda, pod velikim znakom pitanja famozna G- tačka) odnosno niti ima nervnih završetaka niti ništa, jel'? Jer sam skontala da sa muškarcima nikad nisam mogla da svršim a nisam frigidna jer mogu da "izdrkam klitoris", izvinite na rečniku.

P.S. skoro vidim reklamu za kondome "Durex orgazam" i reklama bukvalno kaže: "Do sada orgazam nije bio obavezan..." Znači, nisam samo ja eto tako "davala", nego zapravo većina devojaka ima seks sa dečkom samo da bi imala dečka, a lepo nam je tokom seksa zato što VOLIMO TOG DEČKA, pa valjda psiha...

I još nešto: ja uopšte nisam "prejahana" (ili drugi pogrdan naziv) ali sa 38 godina sam 'ladno "primala" koliki hoćeš, čak štaviše, što veći, to bolje- a sa 19 me jako bolelo svaki put i onda, vagina, odnosno ta "rupa" šta, sama se proširi vremenom?

Nije spam, života mi, i nisam neka glupača, ali ništa nzm o tom svom delu tela, a baš me zanima to što sam pitala.

Da li zato muskarci vole device, jer su "uske"? I najvažnije pitanje ZAŠTO I KAKO SMO USKE U PRVIH RECIMO GODINU- DVE a posle smo široke?
    Šta je mene tačno bolelo dok sam bila mlađa? Ako me bolela širina penisa, kako bi tuda prošla beba da sam se porađala?!

Spadam u generaciju koja ništa ne zna, ili barem ja, nikad nije kasno da pitam...
    Poslednji put ažurirao/la M4j4 : 25.02.2019. u 20:19
    Nema potpisa dok ne dođem sebi.

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2382

Ne rasteze se vagina nego ti s godinama naucis da budes spremnija za penetraciju
    Tj.vise se uzbudis i brze
    Iskustvo
    Prosto
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Učlanjen
    05.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    83

Znači u suštini sve se svodi na psihukod žena...
    To je onda i dobro i nije dobro
    Dobro- znači, tako se kontrolišem, kad osetim "peckanje u klitorisu" na nekog frajera, ja samo psihu okrenem na drugu stranu
    Nije dobro- znači, zbog toga su mi sve veze trajale 2 godine i 4 meseca, k'o da sam isprogramirana...posle tog perioda doživljavam ga kao brata i ne može da me uzbudi, nema teorije...pre me zaboli klitoris nego što ću da uspem da imam seks.

Nov član
    Učlanjen
    02.03.2019.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav svima.
    Muci me jedan problemcic koji bih volela da podelim sa vama.
    Vidjam se sa jednim muskarcem koji mi se veoma dopada, i fizicki i kao covek. Ovo nam je bio drugi intimni susret. Posto ne zivi u Srbiji, dodje kod mene i bude nekoliko dana.Ja sam jos prethodni put primetila da mu kozica prekriva glavu penisa, ali nisam mnogo obracala paznju na to. Takodje je seksualni odnos bio prilicno dug, ali dobro, to ne smeta Ipak, sad kad smo se videli, prvi odnos je poceo normalno, s tim sto je trajao i trajao, 20 minuta i on je na kraju bio sav u vodi, ali nije ejakulirao, pa smo prekinuli. Sutradan smo opet poceli, s tim sto sam ja bila gore i morali smo da prekinemo, jer ga je bolelo. Kada je on gore, izgleda da ga ne boli i da je ok. Tako je on bio gore i na kraju je ejakulirao, iako je opet to trajalo, skoro pola sata. Onda smo uvece opet imali odnos i opet je to trajalo i trajalo, i opet on bude sav mokar i moramo da prekinemo, jer vise nema snage. Ne treba ni da vam kazem da me je sve to dotuklo, jer sam se zabrinula da je problem u meni, da ga ne uzbudjujem dovoljno, ili da mi je vagina velika, pa nema nikakav osecaj(mada ne bi trebalo da je tako, naprotiv). Posle smo malo i izbegavali da pocinjemo, on ocigledno, jer ga boli ili nema snage, a ja iz straha i osecanja da on ne zeli. Na kraju sam ga pitala, naravno, nezno i obzirno, da li mu se svidjam, je li problem do mene. On to negira i kaze da mu se svidjam, da sam seksi itd. Pitala sam ga za taj bol, kaze da ga boli ponekad kad sam ja gore ili kad ga uzmem u ruku, jer mu se kozica zateze, a kad on to sam radi, ne boli, jer zna kako. Zato mu je najbolje kad je on gore, ili otpozadi. I da mu se to desavalo i ranije, da nakon seksa nedelju ili dve mora da se uzdrzava od odnosa, jer mu je bilo bolno. Sto se tice duzine odnosa i ejakulacije, kaze da nekad traje 5 minuta, nekad pola sata, i da on ne moze unapred znati koliko ce trajati. Kad je bio mladji, mogao je nakon tri minuta, a sada je to duze i duze. I tako, napisah ceo roman U sustini, jasno mi je da on ima neki problem, mislim da je to fimoza, tako nesto. Ali ne znam da li to ima veze sa tim sto seksualni odnos traje tako dugo i sto ne moze uvek da ejakulira. Brinem se da to ima veze sa mnom nekako, samopouzdanje mi je otislo skroz. Stalno mislim da li bi sa nekom drugom svrsio za pet minuta, a sa mnom ne moze pola sata
    Ne znam sta da radim. On mi se dopada i lepo nam je zajedno, ali ne mogu se vidjati sa nekim ko ce mi biti kao brat. Seks mi je bitna stvar.
    Molim vas ako mozete da mi pomognete nekim savetom, ili makar neku utehu da mi date. Hvala unapred.

Učlanjen
    05.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Jane Doe 972 Pogledaj poruku
    Pozdrav svima.
    Muci me jedan problemcic koji bih volela da podelim sa vama.
    Vidjam se sa jednim muskarcem koji mi se veoma dopada, i fizicki i kao covek. Ovo nam je bio drugi intimni susret. Posto ne zivi u Srbiji, dodje kod mene i bude nekoliko dana.Ja sam jos prethodni put primetila da mu kozica prekriva glavu penisa, ali nisam mnogo obracala paznju na to. Takodje je seksualni odnos bio prilicno dug, ali dobro, to ne smeta Ipak, sad kad smo se videli, prvi odnos je poceo normalno, s tim sto je trajao i trajao, 20 minuta i on je na kraju bio sav u vodi, ali nije ejakulirao, pa smo prekinuli. Sutradan smo opet poceli, s tim sto sam ja bila gore i morali smo da prekinemo, jer ga je bolelo. Kada je on gore, izgleda da ga ne boli i da je ok. Tako je on bio gore i na kraju je ejakulirao, iako je opet to trajalo, skoro pola sata. Onda smo uvece opet imali odnos i opet je to trajalo i trajalo, i opet on bude sav mokar i moramo da prekinemo, jer vise nema snage. Ne treba ni da vam kazem da me je sve to dotuklo, jer sam se zabrinula da je problem u meni, da ga ne uzbudjujem dovoljno, ili da mi je vagina velika, pa nema nikakav osecaj(mada ne bi trebalo da je tako, naprotiv). Posle smo malo i izbegavali da pocinjemo, on ocigledno, jer ga boli ili nema snage, a ja iz straha i osecanja da on ne zeli. Na kraju sam ga pitala, naravno, nezno i obzirno, da li mu se svidjam, je li problem do mene. On to negira i kaze da mu se svidjam, da sam seksi itd. Pitala sam ga za taj bol, kaze da ga boli ponekad kad sam ja gore ili kad ga uzmem u ruku, jer mu se kozica zateze, a kad on to sam radi, ne boli, jer zna kako. Zato mu je najbolje kad je on gore, ili otpozadi. I da mu se to desavalo i ranije, da nakon seksa nedelju ili dve mora da se uzdrzava od odnosa, jer mu je bilo bolno. Sto se tice duzine odnosa i ejakulacije, kaze da nekad traje 5 minuta, nekad pola sata, i da on ne moze unapred znati koliko ce trajati. Kad je bio mladji, mogao je nakon tri minuta, a sada je to duze i duze. I tako, napisah ceo roman U sustini, jasno mi je da on ima neki problem, mislim da je to fimoza, tako nesto. Ali ne znam da li to ima veze sa tim sto seksualni odnos traje tako dugo i sto ne moze uvek da ejakulira. Brinem se da to ima veze sa mnom nekako, samopouzdanje mi je otislo skroz. Stalno mislim da li bi sa nekom drugom svrsio za pet minuta, a sa mnom ne moze pola sata
    Ne znam sta da radim. On mi se dopada i lepo nam je zajedno, ali ne mogu se vidjati sa nekim ko ce mi biti kao brat. Seks mi je bitna stvar.
    Molim vas ako mozete da mi pomognete nekim savetom, ili makar neku utehu da mi date. Hvala unapred.
    https://forum.krstarica.com/showthread.php/705933-Kozica-glavic-i-sex

Učlanjen
    05.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    83

Porazgovarala sam malo i sa "živim ženama", mislim, van foruma.
    80% mojih drugarica su mi otkrile da više nemaju seksualne odnose ( 43- 44 godine imamo) a onda smo malo produbile temu. Kamo sreće da nismo bile tako stidljive kao devojke, zato ovo i pišem, možda nekim devojkama pomogne.

1. Većinu devojaka seks boli
    - tup bol, unutra, kad glavić udara u grlić materice
    Šta učiniti? Verovale ili ne- ništa. Zadovoljite se bliskošću i psihički, a bol nije sad nešto neizdrživ.
    Podsavet: droga i alkohol mogu da pomognu, ali nećete valjda uzimati heroin ili morfijum da bi imale seks, naše prababe su rađale 10- oro dece bez ikakve anestezije.
    Eventualno džoint, to je laka droga, i skoro legalna.

2. Boli jajnik? Levi, desni, oba? Oštar bol?
    Odgovor: nije ti ništa. Česte su vodene ciste, puknu vremenom same od sebe.
    Izdrži dok ne puknu. Opet se seti prababe, u odnosu na njih, nije to nešto neizdrživo.

3. Kandida albikans - ovo je možda jedina infekcija koju možete da primetite i kad nemate seks. Peče, boli, svrbi, a ako imate seks, osećaj je kao da vam je neko ubacio dinamit a usmine su natečene.
    Šta uraditi? U ovom slučaju, obavezno kod ginekologa.
    Verovatno će vam dati vaginalete + tablete, a i vaš dečko će morati da pije tablete, jer će vam vratiti infekciju i pošto ozdravite (muškarci ne osećaju candidu i mogu vam vratiti infekciju kao bumerang.)
    Savet plus: kondom.

4. Iako koristite kondom i sigurne ste da niste navukle infekciju- trckate u wc, i pecka vas kad piškite.
    Savet: ovo je, nažalost, takođe pa skoro normalno. Takva nam je anatomija, verovatno vam nije ništa. Jedino ako primetite da vas "pecka" i kad nemate seks, e, onda je sigurno ili prehlada bešike ili neka infekcija.

5. Boli vas "na ulazu"
    Ovo je jedini bol koji zavisi od vas. Nije dovoljno vlažna (niste "napaljene") pa vas boli zbog trenja.

Znači, seks boli na ovaj ili onaj način više od 50% devojaka, a uglavnom sve ćute jer misle da sa njima nešto nije u redu.

Učlanjen
    05.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    83

Porazgovarala sam malo i sa "živim ženama", mislim, van foruma.
    80% mojih drugarica su mi otkrile da više nemaju seksualne odnose ( 43- 44 godine imamo) a onda smo malo produbile temu. Kamo sreće da nismo bile tako stidljive kao devojke, zato ovo i pišem, možda nekim devojkama pomogne.

1. Većinu devojaka seks boli
    - tup bol, unutra, kad glavić udara u grlić materice
    Šta učiniti? Verovale ili ne- ništa. Zadovoljite se bliskošću i psihički, a bol nije sad nešto neizdrživ.
    Podsavet: droga i alkohol mogu da pomognu, ali nećete valjda uzimati heroin ili morfijum da bi imale seks, naše prababe su rađale 10- oro dece bez ikakve anestezije.
    Eventualno džoint, to je laka droga, i skoro legalna.

2. Boli jajnik? Levi, desni, oba? Oštar bol?
    Odgovor: nije ti ništa. Česte su vodene ciste, puknu vremenom same od sebe.
    Izdrži dok ne puknu. Opet se seti prababe, u odnosu na njih, nije to nešto neizdrživo.

3. Kandida albikans - ovo je možda jedina infekcija koju možete da primetite i kad nemate seks. Peče, boli, svrbi, a ako imate seks, osećaj je kao da vam je neko ubacio dinamit a usmine su natečene.
    Šta uraditi? U ovom slučaju, obavezno kod ginekologa.
    Verovatno će vam dati vaginalete + tablete, a i vaš dečko će morati da pije tablete, jer će vam vratiti infekciju i pošto ozdravite (muškarci ne osećaju candidu i mogu vam vratiti infekciju kao bumerang.)
    Savet plus: kondom.

4. Iako koristite kondom i sigurne ste da niste navukle infekciju- trckate u wc, i pecka vas kad piškite.
    Savet: ovo je, nažalost, takođe pa skoro normalno. Takva nam je anatomija, verovatno vam nije ništa. Jedino ako primetite da vas "pecka" i kad nemate seks, e, onda je sigurno ili prehlada bešike ili neka infekcija.

5. Boli vas "na ulazu"
    Ovo je jedini bol koji zavisi od vas. Nije dovoljno vlažna (niste "napaljene") pa vas boli zbog trenja.

Znači, seks boli na ovaj ili onaj način više od 50% devojaka, a uglavnom sve ćute jer misle da sa njima nešto nije u redu.

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2382

Boze gluposti
    Seks ne boli
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Slične teme

1. U koliko niste znali!
    Autor Amateracu u forumu Arhiva
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 04.09.2008., 00:53
  2. Ako niste znali!!!
    Autor laks u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.02.2008., 14:06
  3. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 28.10.2007., 11:53
  4. E ovo niste znali !!!!