Aleksandra Jerkov volim te

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
2148_1.jpg


Evo moje ljepotice. :D
 
UUUUUU juce je Aleksandra bila izrazito jebozovna tako da je definitivno najseskipilnija domaca politicarka, a i rastavila je 20 godina stariju kolegnicu Jorgovanku bas onako valjano ova se prvo iznervirala ,pa onda joj se cela prica svela veliku popularnost njene partije sto je po njoj znak njihovog kvalieta gde je pokazala svoju intelektualnu inferiornost i plitkost ,ne mislim ja da je g-djica Jewrkov intelektualna gromada ali je juce imala odlican nastup. Mada meni je bila najsmesnija profesorka Djukic-Dejanovic koje neodoljivo podesca na neku lite verziju njene koleginice profesorke Markovic cak ima i takav glas :)))
 
Marin55:
Komentarisem juceasnju emisiju "Sudar" gdje se Jerkov veoma dobro nosila sa onom radikalkom. Ako upoznam Jerkov odmah cu joj ponuditi brak jer je volim. :D

Радикалка је погрешила. Први пут када је ова мала рекла "Ви сте криви за бомбардовање" Радикалкаје требала да у стане и каже пре него што изађе из студија:

"Жао ми је али ја не могу да седим у истој просторији са једном нацисткињом, која подржава убиство хиљада невиних цивила, жена и деце, ја никада као радикалка не могу да подржим овај говор мржње и злочина и да дозволим да у мом присуству ова мала п****ца оправдава ратне злочинце."
 
Ovako bi to moglo, npr.,ona mala od CANKA ti je kao od
prilike -"kada se stari ogrubeli i na svasta naviknuti prilikom gazenja i ugazavanja OPANAK navuce na mladu i neznu nogu"-, sve ostalo ide posle ovoga recenog ili ti napisanog, dok su one tri malo mladje starije osobe i to od :
- kolko platis toliko se i klatis
- dok patis ima i da shvatis
- i kinoteka na digitalnoj ili softificiranijoj tehnologiji,
u takvom procesu istupanja da im sigurno treba svez OPANAK.
P.S.
Ne ulaziti u detalje, boli glava.
 
Alekasandar3:
Радикалка је погрешила. Први пут када је ова мала рекла "Ви сте криви за бомбардовање" Радикалкаје требала да у стане и каже пре него што изађе из студија:

"Жао ми је али ја не могу да седим у истој просторији са једном нацисткињом, која подржава убиство хиљада невиних цивила, жена и деце, ја никада као радикалка не могу да подржим овај говор мржње и злочина и да дозволим да у мом присуству ова мала п****ца оправдава ратне злочинце."

????
A sta ako bi neko od Radikala onda zatrazio dosljednost u stavu? Vise se ne bi nikad okupila dva clana partije za istim stolom.

Riskantan ti je to prijedlog samo radi sprjecavanja da se ispadne budala za jednu vece.
 
Гледао сам је у некој емисији на РТС и могу рећи да је лијепа али невјероватно глупа. Чак је и мене било срамота њене срамоте, а које вјероватно није ни свјесна.
 
Оно јесте, и ја би њу ово-оно, али човек добро рече:
misoni:
Улице су нам пуне лепих девојака,а ви се палите на неке из треће лиге???:roll:

Тиме је све речено.
А успех "пред радикалом" није никакав критеријум :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top