HOMIĆI U VRHU DRŽAVE!

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
AFERA HOMIĆI
Ministar Velimir Ilić ustvrdio da su predsednik vojvođanske vlade Bojan Pajtić i predsednik Skupštine Vojvodine homoseksualci!




Ministar za infrastrukturu Velimir Ilić tvrdi da su predsednik vojvođanske vlade Bojan Pajtić i predsednik Skupštine Vojvodine Bojan Kostreš homoseksualci! Ilić je u ponedeljak uveče u emisiji "Recite narodu" na TV Foks tokom burne polemike tražio od Kostreša da prizna da ima dečka i rekao da svi znaju da je Bojan Pajtić homoseksualac!?!

Ministar je sve ovo rekao u pauzi za reklame, usred žestoke polemike. Prema rečima Ivice Dačića, koji je bio treći gost u studiju, sve je započeo ministar infrastrukture.

- Velja i Kostreš su se raspravljali oko izgradnje autoputa kroz Vojvodinu. U jednom trenutku Velja je upitao: "Je li Bojane, je l' imaš ti dečka? Pa, dobro, to je sada moderno, nemoj da se stidiš, slobodno kaži... " - prepričava Dačić.


Kostrešu ne daju ugovor o koncesiji

Predsednik vojvođanske skupštine Bojan Kostreš pokušao je juče da u Ministarstvu za infrastrukturu proveri detalje ugovora o koncesiji za put Horgoš-Požega, ali mu to nije bilo omogućeno. Kostreš u izjavi za Press kaže da je ovo još jedna potvrda da je taj ugovor štetan po državu.

- Iako me je ministar Velimir Ilić uljudno primio i obećao pomoć, njegovi saradnici Mihajlo Marković i Miodrag Jocić nisu želeli da mi omoguće uvid u taj ugovor, jer je to navodno tajna. Nadam se da će na današnjoj sednici vlade taj veo tajne biti skinut, jer ne vidim šta se to krije od građana Srbije i Vojvođana - ističe Kostreš.

Prema njegovim rečima, na ovom poslu država će u narednih 25 godina izgubiti najmanje 450 miliona evra.

Resorni ministar Velimir Ilić, s druge strane, kaže da Kostreš još uvek ne može da pogleda ugovor o koncesiji jer je "u toku postupak".


Prema njegovim rečima, publika je ovo Ilićevo pitanje propratila burnim aplauzom i gromoglasnim smejanjem. Na to mu je Kostreš prilično mlako odgovorio: "Ne znam, možda vi to upražnjavate..." Onda je Velja poentirao. Rekao je: "Ma, nije to ništa strašno, evo i Bojan Pajtić ima dečka, svi znaju za to, pa šta mu fali..."

Iako je, dakle, sve ovo izrečeno dok su se na ekranu vrtele reklame, voditeljka emisije Tanja Vidojević je uz dozvolu svojih sagovornika emitovala snimak Veljinih tvrdnji. Ona je juče bila na službenom putu u Slovačkoj, pa nismo mogli da čujemo njenu stranu priče.

Predsednik vojvođanske vlade Bojan Kostreš u izjavi za Press kaže da je, posle Veljinih optužbi, ostao bez reči i tvrdi da nije homoseksualac.

- Kada jedan čovek, pa uz to još i ministar, za predsednika države kaže da je "sekapersa", a vojvođanskog premijera i mene nazove homoseksualcima, onda to prevazilazi sve granice dobrog vaspitanja. Odgovorio sam mu kratko da kad već toliko govori o tome sigurno ima neka iskustva u toj sferi... Nemam nikakvih problema sa svojom seksualnošću. Ako vas baš zanima, do kraja ove godine ću se oženiti i zasnovati porodicu. Takođe, nemam ništa protiv homoseksualaca... - ističe Kostreš.

Konačno, ministar Velimir Ilić za Press kaže da nema dokaze za tvrdnje da su Kostreš i Pajtić homoseksualci.

- Prvo, mi smo o tim stvarima pričali kad su kamere bile isključene, pa se posle ispostavilo da je radila neka skrivena kamera. Što se mene tiče, to je bilo samo dobro zezanje... - u svom stilu objašnjava Ilić.

U kabinetu vojvođanskog premijera Bojana Pajtića kratko nam je rečeno da se ovaj funkcioner DS-a neće spuštati na tako nizak nivo i ulaziti u "homoseksualnu polemiku" sa ministrom Ilićem.
 
Samanta_:
U vrhu srpske politike, među najuticajnijim političarima, ima desetak homoseksualaca, tvrde gej aktivista Boris Milićević i lider JS-a Dragan Marković Palma
Samanta, znaš da je gradonačelnik Berlina Wowereit i šef Liberala Njemačke Westerwelle isto homo da ne pričam o LA etc. Uostalom ima ih svuđe ka šljunka. Ta osobenost je danas ništa posebno što to ne bi bilo i u Srbiji :|
 
monti7-krstas:
Ne, bila je "on" sa plavom perikom ;)
findedenfehler7mq.jpg


A u orginal... :lol:
 
adem_ks:
salve je mislio???:confused:
moram promeniti stil...tebi uvek nesto nejasno
Ma jasno je meni sve kad si ti u pitanju, samo ne znas da pises, pa ti postovi izgledaju konfuzno i besmisleno. Doduse znam da si albanac, nisi ti kriv, ali opet ....
'al on kaze nema auto jer kriza, hahaaa' je bas uzasno glupava recenica :roll: A da je jedina, pa i nekako...
 
QQ, QQ, qq........е ово је стваааааааарно одвратно.... замисли, навучеш се на силиконске сисиће...... па ухватиш доле.......кад оно ------ ИЗНЕНАЂЕЊЕ.......е, страшно... па то је да ти се живан заувек претвори у чварак........ахахаааааааааа.........
 
Salvantis:
Ma jasno je meni sve kad si ti u pitanju, samo ne znas da pises, pa ti postovi izgledaju konfuzno i besmisleno. Doduse znam da si albanac, nisi ti kriv, ali opet ....
'al on kaze nema auto jer kriza, hahaaa' je bas uzasno glupava recenica :roll: A da je jedina, pa i nekako...

e moj salve...

Original postavio adem_ks
ma kazem ja jednom vasem da vam je drzava puna pesaka al on kaze da nema auto jer kriza hahaaa
nekom pametnjakovicu [tvoj rang] kazem ja da vamb je drzava puna pesaka [ped**a] ali on [iako se pre toga vodio razgovor o njima] on odgovori u stilu... kriza, nema se, pa zarad toga i on kao i mnogo drugih ide peske
p.s. licno sam bez auta duze vreme, ali zato imam super biciklo :lol:
 

Back
Top