pomozite molim vas

eureka

Početnik
Poruka
49
Nabavila sam psa pre sedam meseci,posto ne zivim u mestu gde studiram moji roditelji nemaju pojma da ja imam mopsica.Sada kroz koju nedelju trebam da idem kuci i naravno da povedem kuce jer nemam kome da ga ostavim.Za moje je nepojmljiva pomisa za kuce u kuci.Povrh svega nezadovoljni su mojim uspehom na fakultetu i jos sada da im odnesem kuce koje treba da bude u kuci.Recite mi savet kako da im objasnim.
 
Nezgodno. Ti najbolje poznajes svoje roditelje pa verovatno mozes da preocenis koji sistem kod njih pali. Da li je bolje da im kazes unapred, pre nego sto dodjes ili da se pojavis na vratima sa kezom od uva do uva i recenicom "Zar nije meden, a tek da vidite sta sve zna":-)
 
Nemoj da se ljutis ali to je po meni malo neodgovorno. Ipak si morala znati da ces se vratiti kuci kroz neko vreme i da ces morati da ga poneses sa sobom.
Ne znam sta da ti kazem, znam da je vrlo neprijatno u kuci imati psa a da se neko od ukucana ne slaze sa tom idejom o ljubimcu. Mozes eventualno da prodas pricu kako si se osecala strasno lose i usamljeno i da te je on spasao i cinio srecnom i da sad zbog toga ne mozes da ga nekome das...
 
I ja imam mopsica!!Jel si iz Beograda?
Lepo kazes mama ovo je moja mala lepotica/lepotan koliko god da je ruzan on je sladak.
Moj decko i ja smo Badzicu naseg smao doveli u kuci i mama je rekla:Mrzim ruzne ljude a i ruzna pse.
A sada ga voli vise nego mene,mopsici prosto osvajaju!
stavi slike,gde si ga uzela?
 
da ja tebi kazem - nemoj da se sekiras SAMO BUDI JAKA u smisli: "to je moj pas pa sta"!!!!jer kod mene ti je nekada bilo slicno, niko od ukucana nije voleo pse ali...,samo OPUSTENO< ma ne moj da zapostavis fakultet, ali ako nastupis bilo gde tako emotivno misleci na druge (pre svega a ne na sebe) pa nikada ti nece biti ok!Samo napred a evo i ja ti se nudim da ga pricuvam ali ne znam odakle si, jer znam sta je ljubav prema zivotinjama!Pozdrav i javi ako ti trba pomoc!
 
Ma uradi kao sto sam i ja uradio !
Pricas par nedelja( u mom slucaju par meseci ) kako hoces psa i tako ih smaras i onda se jednog dana pojavis sa psom pred vratima .
Sa pricom kako je sladak i sto je miran i jos neke stvari im kazes !
Zavisi kakav su tip : ako oni stari i zadrti ljudi sto u psima traze samo korist onda im kazes kako on tamani pacove i krtice ... ili ako su moderni kazes im da su umiljati i da su maze i da se ne linjaju uopste ...
Nadam se da smo ti pomogli !


Ili prvo privolis jednog od roditelja da ga zavoli pa ce onda i drugi lako da ga prihvate !
I izaberi onog ko je meksi i ko te vise voli !


Ili jednostavno das nekom sa krstarice da ga pricuva !
 
ja sam isto tako uradio mojima, oni su se strasno protivili psu, ja sam ih smarao mesecima, i onda sam poceo sam da skupljam pare i kupio ga i doneo kuci. Keva nije pricala nekoliko dana samnom ali je cale isti dan odlepio na njega! Oni nisu zadrti ni staromodni, prosto nisu zeleli obavezu, kad sam im dokazao da mogu da se brinem o njemu sam uz neku minimalnu pomoc njihovu, sve je bilo ok i na kraju su ga strasno zavoleli!! Ako imalo vole zivotinje nema sanse da ne otkinu na malog mopsa, on je presladak ker, samo je bitno da ne prebacis obavezu na njhova ledja jer je to onda stvarno neodgovorno. Eto cisto da znas da nisi jedina koja prolazi kroz takve probleme... U svakom slucaju puno srece ti zelim! A za fax im reci da ce biti bolje :)
 
Minaa011:
I ja imam mopsica!!Jel si iz Beograda?
Lepo kazes mama ovo je moja mala lepotica/lepotan koliko god da je ruzan on je sladak.
Moj decko i ja smo Badzicu naseg smao doveli u kuci i mama je rekla:Mrzim ruzne ljude a i ruzna pse.
A sada ga voli vise nego mene,mopsici prosto osvajaju!
stavi slike,gde si ga uzela?
Ja sam Mokija uzela u lazarevcu,inace zivim u Beogradu.Koliko je star tvoj mopsic?U kom delu zivis
 
Badzu hranimo sa Hills hranom,i ja imam iste probeleme kao i ti i svaki vlasnik mopsa a to je da im se crveni i smrdi koza ispod bore kod nosa i cistim to stlano mazemo a stalno mu se skup;ja tu prljavstina i iritira.
Evo par slikica Badze bandita :D
wuKi8koeHJAZytDg.jpg

9auzVIRXfNvou3nk.jpg

Pozdrav :D :D
 
svaki dan moras da mu cistis i do 2 x dnevno,vatu umocis u mlaku vodu ili kamilicu i neku mast mu stavljam ne znam kako se zove moram da je nadjem,pa cu ti reci.
Stavi ti sliku svog Mokija:)
ko su mu roditelji?
 
e pazi ga sada mnogo,inace juce je uginuo Badzin tata OASIS DOG ALBERT od toplotnog udara:(:(:(:(:(:(:(:(:(tako da ga pazi puno ,manje hrane,kvasi mu glavicu,setenje kada zahladni...i ja sam smanjila Badzi klopu i stalno klima u kuci,i on po ceo dan spava na plocicama.
Jedva cekam slike,sto vise mopsica to bolje:)
 
ides prvo na sajt www.moj-album.com,otvoris svoj online album tu uploadujes slike i onda kada se uploaduje slika kliknes desnim klikom na nju i ides na properties i url address,ili ti vec pise url of the picture.Nadam se da si shvatila:)I onda ovde ides na odgovori i pojavice ti se ikonica slika kliknes i onda taj url paste-ujes i onda ponovo kliknes na ikonicu slika.
izgledace ovako
 

Back
Top