Orgazam?

... ok si...
... probaj za pocetak, da samu sebe dovedes do orgazma rukom... tako sto ces stimulisati klitoris... daj sebi dovoljno vremena... posle nekog vremena osetices nesto... redovnom masturbacijom potrebno vreme se skracuje... tek kad vise puta orgazam dozivis sama sa sobom, mozes ga s punim pravom zahtevati od muskarca, jer nekako mi nepravedno zvuci da to ocekujes od njega, a sama ne poznajes svoje telo, sta ti prija, sta ti godi...
... kad kazes najcesce mi izostane, ja to cujem kao "u poverenju, nisam ga nikad dozivela"... ili gresim?
... radi Kegelove vezbe...
... za pocetak, ne nadaj se vaginalnom orgazmu, pokusaj bar da dozivis klitoralni...
... ja bih ti preporucila brzi ritam (da ti se ne otegli na sat vremena), da malo ubrzas proces, jer ako nista ne dozivis 10 minuta, mozes pomisliti da si frigidna, a moze ti i dosaditi, probaj u pravcu gore - dole, pa u krug, raznovrsnost pokreta, nezan dodir, mene je malo jaci dodir znao da blokira i ponavljanje jedne iste slike koja te uzbudjuje... ovo kazem, jer je meni previse kadrova smetalo, pa mozda zasmeta i tebi...
...ali evo, cuces jos zena, sve smo razlicite, a ti probaj svaciju metodu, dok usput ne ispliva tvoja sopstvena...
 
gossca:
... ok si...
... probaj za pocetak, da samu sebe dovedes do orgazma rukom... tako sto ces stimulisati klitoris... daj sebi dovoljno vremena... posle nekog vremena osetices nesto... redovnom masturbacijom potrebno vreme se skracuje... tek kad vise puta orgazam dozivis sama sa sobom, mozes ga s punim pravom zahtevati od muskarca, jer nekako mi nepravedno zvuci da to ocekujes od njega, a sama ne poznajes svoje telo, sta ti prija, sta ti godi...
... kad kazes najcesce mi izostane, ja to cujem kao "u poverenju, nisam ga nikad dozivela"... ili gresim?
... radi Kegelove vezbe...
... za pocetak, ne nadaj se vaginalnom orgazmu, pokusaj bar da dozivis klitoralni...
... ja bih ti preporucila brzi ritam (da ti se ne otegli na sat vremena), da malo ubrzas proces, jer ako nista ne dozivis 10 minuta, mozes pomisliti da si frigidna, a moze ti i dosaditi, probaj u pravcu gore - dole, pa u krug, raznovrsnost pokreta, nezan dodir, mene je malo jaci dodir znao da blokira i ponavljanje jedne iste slike koja te uzbudjuje... ovo kazem, jer je meni previse kadrova smetalo, pa mozda zasmeta i tebi...
...ali evo, cuces jos zena, sve smo razlicite, a ti probaj svaciju metodu, dok usput ne ispliva tvoja sopstvena...
Ali tu postoji jedna zackoljica. Svi znamo da se vaginalni i klitoralni u mnogome razlikuju. Tim pre sto je do klitoralnog orgazma moguce dosta brze doci, jer je sam nadrazaj intenzivniji. Tako da postoji mogucnost da prilikom sexa zena zanemari vaginalni, jer je cinjenica da do ovog drugog moze u svakom slucaju doci.
Svakako se slazem sa tobom da treba da istrazi svoje telo, da vidi sta joj najvise odgovara jer ako je ona toga svesna moci ce partnera da uputi u pravom smeru.
Milanchice, moj ti je savet da pokusate da dodjete do optimalnog resenja tako sto cete zajedno istrazivati i tvoje i njegove erogene zone. Nemoj se oslanjeti samo na svoje prste.
 
neke zene lakse dozive vaginalni. to ce ona vec sama da isproba. i definitivno, ako sama sa sobom nisi probala, moras sto pre. i kad naucis da ga uhvatis, bugvalno ga ulovis, videces, onda je sve drugacije sa tipom.
 
Slazem se sa Gossca, prvo sama probaj to da uradis dok ne vidis sta ti odgovara, odnosno na koji nacin dolazis do orgazma, a onda ce ti biti lakse i u odnosu da se namestis u pravu poziciju za orgazam, najcesce kad si ti na njemu, odnosno odozgo
 
a taj tvoj tip, koliko je on iskusan? jel pricate o seksu? da li se trudi da tebi bude lepo? koliko su mu bitne tvoje zelje? ti isto treba da budes sasvim iskrena prema sebi prvenstveno, posle i prema njemu. treba da znas, bar otprilike, sta te pali a sta te odbija, sta te "koci", i da mu skrenes paznju na to. i u seks treba da ulazis opustena i rasterecena. zato je mozda partner najvazniji, sa nekim si vise, sa nekim manje opustena, a to je presudno
 
gossca:
... ok si...
...
... za pocetak, ne nadaj se vaginalnom orgazmu, pokusaj bar da dozivis klitoralni...
... ja bih ti preporucila brzi ritam (da ti se ne otegli na sat vremena), da malo ubrzas proces, ... probaj u pravcu gore - dole, pa u krug, raznovrsnost pokreta, nezan dodiri...
...


..to....nastavi molim te....uh.. :twisted: :twisted:

..da i ja dozivim orgazam

salim se bre, pa nisam ja neki frik
 
Milanchice nije stvar u tebi nego u tvom partneru... ne mozes sa svakim da dozhivish orgazam



Ајде, читај, дете, мало шта причају старије чике и тете... Неко неће приметити које си годиште па ће заиста помислити да причаш нешто смислено....
 
gossca:
... ok si...
... probaj za pocetak, da samu sebe dovedes do orgazma rukom... tako sto ces stimulisati klitoris... daj sebi dovoljno vremena... posle nekog vremena osetices nesto... redovnom masturbacijom potrebno vreme se skracuje... tek kad vise puta orgazam dozivis sama sa sobom, mozes ga s punim pravom zahtevati od muskarca, jer nekako mi nepravedno zvuci da to ocekujes od njega, a sama ne poznajes svoje telo, sta ti prija, sta ti godi...
... kad kazes najcesce mi izostane, ja to cujem kao "u poverenju, nisam ga nikad dozivela"... ili gresim?
... radi Kegelove vezbe...
... za pocetak, ne nadaj se vaginalnom orgazmu, pokusaj bar da dozivis klitoralni...
... ja bih ti preporucila brzi ritam (da ti se ne otegli na sat vremena), da malo ubrzas proces, jer ako nista ne dozivis 10 minuta, mozes pomisliti da si frigidna, a moze ti i dosaditi, probaj u pravcu gore - dole, pa u krug, raznovrsnost pokreta, nezan dodir, mene je malo jaci dodir znao da blokira i ponavljanje jedne iste slike koja te uzbudjuje... ovo kazem, jer je meni previse kadrova smetalo, pa mozda zasmeta i tebi...
...ali evo, cuces jos zena, sve smo razlicite, a ti probaj svaciju metodu, dok usput ne ispliva tvoja sopstvena...
nadsve, elokventno
 
gossca:
... ok si...
... probaj za pocetak, da samu sebe dovedes do orgazma rukom... tako sto ces stimulisati klitoris... daj sebi dovoljno vremena... posle nekog vremena osetices nesto... redovnom masturbacijom potrebno vreme se skracuje... tek kad vise puta orgazam dozivis sama sa sobom, mozes ga s punim pravom zahtevati od muskarca, jer nekako mi nepravedno zvuci da to ocekujes od njega, a sama ne poznajes svoje telo, sta ti prija, sta ti godi...
... kad kazes najcesce mi izostane, ja to cujem kao "u poverenju, nisam ga nikad dozivela"... ili gresim?
... radi Kegelove vezbe...
... za pocetak, ne nadaj se vaginalnom orgazmu, pokusaj bar da dozivis klitoralni...
... ja bih ti preporucila brzi ritam (da ti se ne otegli na sat vremena), da malo ubrzas proces, jer ako nista ne dozivis 10 minuta, mozes pomisliti da si frigidna, a moze ti i dosaditi, probaj u pravcu gore - dole, pa u krug, raznovrsnost pokreta, nezan dodir, mene je malo jaci dodir znao da blokira i ponavljanje jedne iste slike koja te uzbudjuje... ovo kazem, jer je meni previse kadrova smetalo, pa mozda zasmeta i tebi...
...ali evo, cuces jos zena, sve smo razlicite, a ti probaj svaciju metodu, dok usput ne ispliva tvoja sopstvena...


Mah, ti na sve imas neki kvazi-naucni-kobajagi-moderna-psihologija odgovor iz jeftinih zenskih casopisa.... Ili mozda radis za Lisu..... JBT sto me nerviras...... Zar ne mozes da se zezas malo....Ili se plasis da ces ispasti glupa ako kazes svoje sopstveno misljenje umesto da prekucas ideju....ajd se opusti i kucni sta stvarno mislis ili lupi glupost...bice ti lakse
 
Chrono:
Mah, ti na sve imas neki kvazi-naucni-kobajagi-moderna-psihologija odgovor iz jeftinih zenskih casopisa.... Ili mozda radis za Lisu..... JBT sto me nerviras...... Zar ne mozes da se zezas malo....Ili se plasis da ces ispasti glupa ako kazes svoje sopstveno misljenje umesto da prekucas ideju....ajd se opusti i kucni sta stvarno mislis ili lupi glupost...bice ti lakse

:lol: Manje se glupiraj, mozda onda i uspes da nas zeznes da si stariji i imas iskustva. Vidi se da si zelen. Ako te je uplasilo to sto jedna zena moze normalno i neisfrustrirano da govori o sexu i bude maximalno precizna bez laznog stida, onda sacekaj jos koju godinu pre nego sto poicnes da dolazis na ovakve forume gde ces bilo koga da prozivas na balavacki nacin....verovatno ima jos dece u tvojoj ulici pa izvoli...zmurke, lopte, lastis...
A sto se tice tvoje zelje da Gosca lupi glupost...pa eto ti to vec uspesno radis tako da ona moze da nastavi da bude normalna...
 

Back
Top