Test Drive Unlimited

ndjordje91

Ističe se
Poruka
2.675
test-drive-unlimited-20060315071841671-000.jpg



Sta mislite o ovoj igrici? Koja kola su vam najbolja?
 
Igra je početak nečega što bi moglo prerasti u prvi pravi on-line-alter-life. Imaš ostrvo površine oko 1500km2 (kao dva New Yorka) na kom možeš vozati 100tinjak vrsta egzotičnih automobila, kupovati kuće i garaže kako bi se sav taj zverinjak smestio. Ostrvo na kojem se igra vodi je rađeno po uzoru na jedno od havajskih ostrva Oahu (na njemu je i čuvena luka Perl Harbor) i mada nije totalno verna replikacija pravog, mreža puteva je 90% autentična a pojedini delovi ostrva su vrlo detaljno urađeni po uzoru na stvarne.
Zamisli kolika je površina ostrva, kad ti za obilazak kruga oko ostrva treba sat vremena divljačke vožnje 250km/h. Uz divnu grafiku koja zahteva prilično jak računar, posebno grafičku (min 6600, 256RAM) za prave vozače nema ništa lepše. Sve to bi možda i brzo dosadilo da nema online dela igre (potpuno odvojen od single player moda) gde se možete vozati, sretati druge online vozače, trkati se s njima za lovu ili samo krstariti zajedno putevima, četovati i sl.

Što se tiče negativnih strana igre, to su samo tehničke prirode:
-Ogromna zahtevnost (minimum za pokretanje je P4 2500Mhz ili AMD 2000+ sa Nvidiom 6600 ili ati9800pro sa 256MB)
-čak i ako imate i više nego dovoljno jak komp, postoje velike šanse da igra ne radi zbog svojih bagova ili da jako loše radi (slaba optimizacija i podrška).
-Ogroman problem sa save fajlovima kod online dela, često se dešava da se zbog greške u komunikaciji sa serverom (svi statistički podaci se čuvaju na online serveru) dođe do kvarenja save fajla na računaru i tada pomaže samo backup sistem ili kreći iz početka.
-Neki aspekti on line dela ne rade kako treba ili uopšte ne rade (klubska takmičenja)
Za sve ove probleme čeka sa patch koji nikako da stigne...

Bilo kako bilo, ko je kupio original i ogra online (nema šanse sa krekovima), nek šalje gameTag nek se javi da vozamo zajedno

moj GameTag je wroomster
 
...j.o.v.a.n....:
105dana :lol:

ko oce da se mjenja za ovu igricu www.cdprodaja.piczo.com ili ako zelite da kupite ili da se mjenjate za filmove,programe,igrice ili ako zelite da narucite mp3 pjesme ili albume 15pjesama se racuna kao album a 1spot se racuna kao 2pjesme



koliko se razumem u narezivanje(preko 8000 narezivanja prosla 2 meseca) na cd audio ti stane oko 20 pesama jos i koja vise a ne samo 15


imam ti ja sve sto ti trazis ali se nemenjam sa tobom :P
 
Ne bi je ni ja igro odavno jer je svaka igra u principu "završi pa baci" da nije multiplayera. Predpostavljam da ih ima dosta sa crackovima, ali mene interesuje koliko vas je sa originalnim verzijama i ograju on line? Ne mogu da verujem da ostrvo VRVI od Rumuna, Bugara, Rusa, Čeha i ostalih, a Srba? :( ,
Srećem samo jednog Bosanca rođenog u Hamburgu, koji koliko toliko zna jezik
Sramota
 
Ja sam igrao nesto malo, i ne svidja mi se. Grafika nije toliko dobra koliko je zamucena blurom, i nemoguce je koliko je neoptimizovana. NFS:Pro Street mi na max podesavanjima u 10x7 radi 3 puta brze nego TDU.
I uopsteno, osecaj voznje mi licno nije nesto posebno, jednostavno me igra nije zadrzala.
 

Back
Top