ko trazi azilu albaniju???

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
2 - Një serbe kërkon azil politik në Kukës i dates 12/06/07
Ratica Petroviç kërkonte nje azil politik pasi ne Serbi se “atje e kishin inat, që në kohën kur u thoshte bashkëkombasve të tyre pse largoheni nga Kosova, se ai është vend i begatë dhe i bukur”

Jedna srpkinja trazi azil u Kuks datum 12/06/07
Ratica Petrovic je zatrazila politicki azil posto je u "srbiji mrze, od vremena kada je govorila svojim sugradjinima " zasto se udaljavaju sa Kosova, da je jedno bogato i lepo mesto"
http://balkanweb.com/sitev4/index.php?words=azil&where=1&go=Kerko!

evo vam i link mada posto je na albanskom...
nego gde bas albaniju nadje... ili joj se toliko smucila slobodna demokratska srbija da joj je i tamo bolje nego kod vas :lol:
ps. htedoh staviti na " vesti na pf politika" ali...
 
adem_ks:
tacno je da niste "sofisticirani" kao mi ... vi to onako "sat ili zivot" hehehe ili " tel.ili glavu..." :oops:

Pa kad smo smekeri. 8-) Ali vas narodni obicaj useljavanja u kuce izbeglih Srba je ipak neprevazidjen.

Apropo, da ne bude zabune ja bih sliku tog baje sto je Busu skin'o shat okacio na zid k'o Adem Tacijevu.
 
Evo ja prvi tražim, ja tražim onu državu gde mogu sex ( jer najviše ima prostutki registrovanih u EU, a pogotovu na kršovitom Balkanu), drogu ( da ne pišem gubim vreme ).........., i na kraju alkohol - "Skenderbeu konjak"), a to je ALBANIJA meka za nas koji vole Jima Morrisona i "The Doors"......!!
 
Pa nije ni cudno da je ta nesretna g.dja izabrala bas Albaniju da trazi azil...

-Enver Hoxha ( odavno prevazidjen) nije junak ko Ratko & Co u Srbiji
-NBP veci od Srbije
-Ima more :-D
-Granici se sa CG :-D
-Uskoro u NATO


Primamljivo a...
 

Back
Top