govor tela...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
da li je lakse prici osobi koja sedi sama za stolom ceznjivo zagledana u monitor od kompjutera ili je lakse prici osobi koja se razdragano smeje u drustvu ljudi? ovde, se, naravno, radi o koleginici sa posla, koja je, pogadjate, najbolja drugarica devojke koja vam se ne svidja bas nesto posebno, ali opet nemate bas neku posebnu buducnost... sa vase tacke gledista....
 
rile_laki_oblak:
da li je lakse prici osobi koja sedi sama za stolom ceznjivo zagledana u monitor od kompjutera ili je lakse prici osobi koja se razdragano smeje u drustvu ljudi? ovde, se, naravno, radi o koleginici sa posla, koja je, pogadjate, najbolja drugarica devojke koja vam se ne svidja bas nesto posebno, ali opet nemate bas neku posebnu buducnost... sa vase tacke gledista....
... a da pokusas kod obe? :idea:
... ne bih da se trosim na odgovor, sta ako nestane tema...? 8)
 
Mada, da razjasnimo nesto. Mislim da su ti vece sanse kod prve. Jer ako vec tako ceznjivo gleda u komp. znaci da joj u zivotu nedostaje neko koga bi tako gledala. Dok je ova druga razdragana, nasmejana i njoj je sve potaman pa na tebe verovatno ni ne bi obratila paznju. A ti sad kako hoces.
 
E, ja bi ovoj prvoj poslala mail...
Moj ortak ima teoriju o 'ebanju nerdica i gaborki koja se pokazala istinita.....
Znaci uzmes onu ruzniju sto se ne odvaja od kompa, ona se svaki put 'ebe ko da joj je poslednj put u zivotu.... ;) ;)
 
da li zelis nekome da porucis nesto? e, carevi, jel volite vi kad putujete negde... pa, kao, uzbudjenje... jao, mozda neki dasa sedne pored mene... ja isto tako... prosli put, kad sam putovao, lik seo pored mene... i vadi domacu rakiju... a pitam ga, kako si, for gad sejk, uspeo da prosvercujes rakiju kad je zabranjeno? a on se samo nasmeje... posle, uzmemo dve case, i podelimo to njegovo... kad smo izasli, nacvrckani... a joj... doslo mi da zapevam... evo majko sina tvoga.... sedam dana pijanoga... nema vise burme tvoje... nema vise drage moje... veceras, anplagd... malo dzeza... malo bluza... malo nina... malo huker... malo voters... malo dzek... i samo smesak...
 
ma jock... ne zelim da cujem za bluz dok je mister jack tu... cry me a river... to moze... i bez naglabanja o tome zasto je svet ravna ploca... i da li stvarno mozemo da zivimo bolje... samo trenutak ispracen... sa osmehom... i kapci, koji su, u stvari, platno na koje projektor nasih misli baca slajdove... zar postoji nesto lepse? naravno, ako ne racunamo kafanu i igranje na stolu... i kad Partizan pobedi... i kad duva vetar koji nije prljav i podmukao...
 
rile_laki_oblak:
da li je lakse prici osobi koja sedi sama za stolom ceznjivo zagledana u monitor od kompjutera ili je lakse prici osobi koja se razdragano smeje u drustvu ljudi? ovde, se, naravno, radi o koleginici sa posla, koja je, pogadjate, najbolja drugarica devojke koja vam se ne svidja bas nesto posebno, ali opet nemate bas neku posebnu buducnost... sa vase tacke gledista....
Naravno da treba da priđeš drugoj, društvenijoj, zabavnijoj devojci!!!! Ko ne rizikuje, taj ne dobija. Prići nekome samo zato što misliš da je "lakši" za muvanje....glupo je i kukavički. A i to što devojka br.1 deluje stidljivo ne znači da je neka očajnica koja bi prihvatila bilo koga. Naprotiv! Društvenija i pričljivija devojka će ti pre dati broj telefona jer lakše uspostavlja kontakt sa ljudima. Zato...samo napred...i srecno!!!
 
rile_laki_oblak:
ma jock... ne zelim da cujem za bluz dok je mister jack tu... cry me a river... to moze... i bez naglabanja o tome zasto je svet ravna ploca... i da li stvarno mozemo da zivimo bolje... samo trenutak ispracen... sa osmehom... i kapci, koji su, u stvari, platno na koje projektor nasih misli baca slajdove... zar postoji nesto lepse? naravno, ako ne racunamo kafanu i igranje na stolu... i kad Partizan pobedi... i kad duva vetar koji nije prljav i podmukao...
Bravo Rile! Jednostavan stil, bez opterecenja i suvisne filozofije, lagan...sa lepim porukama...Samo nastavi da pises! :) :) :)
 

Back
Top