Poturice

Torrente BG

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.498

Ovako nastaje poturica

Posto je definitivno da ce posto KiM daju nezavisnost sa zapada proterati sve siptare i muslije na KiM i u BiH i tako se resiti bagre a zatim ih potrovati kao pacove da li je za poturice na prostorima bivse SFRJ bolje da se vrate veri predaka i tako spasu svoje poturicke glave.Ocigledno da zapad nije naseo na njihov pokusaj dokazivanja da su oni iz Egipta ili Mesopotamije i na raznorazne bosanske piramide tako da ih brisanje sa lica zemlje sigurno ocekuje. Jedino je problem sto poturice( ili kako bi narod to rekao ******) bas i nije popularan u Srbiji pa ce se tesko desiti da isti prihvate one cije su pretke Turci guzili (tako je i nastao naziv poturice posto su ih prangijali polnim organom po turu).
Mada dobra je vest i ta sto veliki neimar Velja Ilic planira i izgradnju autoputa ka Makedoniji i dalje preko Grcke ka Turskoj pa ce poturice ipak moci naci spas brzim begom do Turske gde sa slascu iscekuju njihove turove i da im opet ture.
 
Pa ****** svakako je sranje bilo je ili ces dati veru ili dupe i ****** oni dadose veru, a mi Srbi dadosmo bulju tj. ***** Turcima, tako da je u principu isti **** oni nose muslimnska imena i neguju turske obicaje a mi smo i dalje hriscani i " evropljani " al smo zato preko 70% crni i tamnokosi .
 
svetolik trpkovic:
Pa ****** svakako je sranje bilo je ili ces dati veru ili dupe i ****** oni dadose veru, a mi Srbi dadosmo bulju tj. ***** Turcima, tako da je u principu isti **** oni nose muslimnska imena i neguju turske obicaje a mi smo i dalje hriscani i " evropljani " al smo zato preko 70% crni i tamnokosi .
Pa, ako si ti Cigo-Egipćanin, tamnokos i tamnoput ne znači da je 70% populacije...
 
svetolik trpkovic:
Pa ****** svakako je sranje bilo je ili ces dati veru ili dupe i ****** oni dadose veru, a mi Srbi dadosmo bulju tj. ***** Turcima, tako da je u principu isti **** oni nose muslimnska imena i neguju turske obicaje a mi smo i dalje hriscani i " evropljani " al smo zato preko 70% crni i tamnokosi .

A sto su Francuzi crni, cistili su odzake mozda, a Belgijanci, Spanci, nemoj Trpkovicu tako da pricas smijace ti se cijelo selo, no ti lijepo da priznas da su Srbi najbolji narod na svijetu, a da su Crnogorci i Krajisnici cvijet toga naroda ;-)
 
intra:
Ovo je baš interesantno. A kada to?
U 6. veku kad je Slovenski deo Srba došao na Balkan, zanemarljivo, ako se uzme u obzir da je sad 2007, a da su se ti Sloveni izmešali sa lokalnim plemenima i etničkim grupama, de facto postavljajući temelje Srpskog etničkog identiteta...
 
SiIent Bob:
U 6. veku kad je Slovenski deo Srba došao na Balkan, zanemarljivo, ako se uzme u obzir da je sad 2007, a da su se ti Sloveni izmešali sa lokalnim plemenima i etničkim grupama, de facto postavljajući temelje Srpskog etničkog identiteta...

Ima nas dosta i koji se nismo mesali, pa ostadosmo izvorno plavi... :lol:

p.s. Nikada nisam cula za ovo : ridjokosi... :shock: ...mada imam 2 sestre koje su ridje, crvenokose...cccccc...e, ti dedovi shvalerasti... :lol:
 
Registra:
Pa pre Turaka, raspitaj se.
Pa malo sam se raspitao, pa opet jedni kažu ovako, drugi onako....
Drug Bogart je postavio interesantno pitanje: ako su se Crnogorci, Krajišnici i Hercegovci ponajmanje miješali sa Turcima, kako to da su visoki i crni?
 
Registra:
Pa pre Turaka, raspitaj se.

Pa nece bas biti...


Car Dusan
car-dusan-sl.jpg


Kralj Dragutin:
kralj-dragutin-sl.jpg



Car Uros
car-uros-sl.jpg


Kralj Radoslav
kralj-radoslav-sl.jpg


Kralj Milutin
kralj-mlutin-sl.jpg


Kralj Stefan Decanski
kralj-stefan-decanski.jpg
 
U pravu je devojka, postoje zapisi vizantijskih istoričara koji kažu da su stari sloveni zaista bili ljudi svetlog tena, uglavnom plavi i ridji, da su bili vrlo miroljubivi (???) i čudno im je bilo to što su se veselili uz tužne pesme (što je očigledno i danas). Kad nadjem taj zapis, rado ću ti citirati.
 

Back
Top