Sećate li se njega..........

Mmmm!!!
Uvek mi se svidjao i volela sam da gledam njegove filmove. Definitivno moj tip muškarca, nekako svoj. I uvek sam volela njegov malo veći nos.

Kako si se samo njega setila? Zanima me gde je sada i čime se bavi. A to što je ubica uopšte mi ne smeta jer ga doživljavam kao nekog ko je ok i kapiram da je morao to da uradi.
 
U samoodbrani je ubio. Lokalne crnogorske siledzije napale su njega i njegovog brata u nekoj kafani u Crnoj Gori.
Posle je bilo sudjenje...
Pa su rodjaci ubijenog (ubijenih?) dolazili u belim kosuljama, sto je oznacavalo krvnu osvetu...
Tragicna prica
Ali, nadam se da Zarko, tamo preko bare, ponesto radi u svom fahu.
Ali, ako su talentovani glumci iz BGa u Njujorku (ili gde vec) otvorili pekaru, ako ovaj izizetan glumac radi gradjevinske poslove... ni to nije lose...
E, a one zelene oci...macje...(mačorske)
"Mijauuuu...!" - to sam sad ja, mala cica-maca...
 
ju, strujo, bas si me potresla
'di on seljak, eh?
On ima tacno onoliko Balkana u sebi koliko je potrebno jednoj zenki (npr. macjoj, trep-trep dugim trepavicama) da oseti zov prirode. Na njemu je upravo onoliko nesavrsenosti koliko je potrebno da bude upecatljivo muško.
Sta znam, verovatno je laksi zivot sa nekom flah tipom, ali izazov i draz su u dodiru hrapavih povrsina.
Zatim, otkud (eh, da sam nekako uspela lično da odgonetnem :(..., majke mi, sve bih vam iskreno napisala :) ) znamo kakav je on kad je nezan, kad prede kao mačak... u nekom toplom kutku...
Nekako, on meni deluje kao 100 % u svakoj prilici...
do kraja...
do jaja...
 
izvini sestro zorab nisam imala nameru da nekoga potresem.:)
ma nemam ja nista sa njegovim balkanom i romantikom.jednostavno mi nije privlacan.meni "seljak" zajednicka imenica za bez veze.
glumac je bio dobar,odradio lepo sve ulogice,tu se slazem.
jbg meni se keanu svidja.meni on svemir. i to mi strava.
ali,dobro hemija kao hemija.
 
mackica ns:
Auuu, neću da dužim napisale ste sve što mislim... One koje su se pozitivno izrazile:)
Uhvatila me neka seta, ne znam ni sama za čim; bzvz. Valjda to čim sam pročitala - sećate li se...:lol:

jes', vala :(... Blago pajamaci, ona ima takvog kod kuce... :)

Stujo, vec mi je lakse :)
Pa Kianu ti dodje kao mladji Zarkov brat, mame mi. Stariji je prosao sito i reseto, pa je mladji , zbog batinog iskustva ( a i bata mu vukao usi kad nije hteo da bude dobar) nesto ugladjeniji, mirniji :)
 

Back
Top