The Secrets of Atlantis

rokavec

Ističe se
Poruka
2.144
kupio sam igricu The Secrets of Atlantis instalirao je i nemogu da predjem prvi nivo ... pokupio sam swe sto se moglo pokupiti i bio swuda de se moglo otici ali nema sanse...
onaj deo misije gde trebam da osposobim pokvarene motore zepelina postawio sam merdevine i pomerio polugu ali nista... neznam gde je problem ako neko moze da mi pomogne bicu mu zahvalan...

p.s. swe sam pokusao , bukvalno swe ali nemogu da pokrenem motore kao ih pokrenuti????????????????
 
auuuuu sada sam naisao na jos veci problem... citao sam upudstwa sa onog sajta medjutim upudstva je nemoguce sprovesti... isao sam korak po korak ali nema sanse... kakav peh... dakle jos uvek mi treba neko ko je igrao igricu da mi pomogne...

radi se o tome da sam u zgradi ( razumece oni koji su igrali igricu) nemogu da zapalim onu kantu sa papirima... kako zapaliti kantu izazvati pozar da bi me onaj liftadzija elmer pustio da prodjem kroz vrata za hitne slucajeve... dali ova igra ima inzinjerske propuste ili mi se cini...

dali je iko ovde na netu uspeo da predje ovu igru... ako ima takvih TI MI TREBAJU... hvala zoop
 
jesam ... pronasao sam upaljac i swe sto se moglo pronaci. onom liftadziji sam dao onaj spis o protivpozarnoj zastiti swe sam uradio ali nema sanse da odradim najbitnije nemogu da zapalim nista ponavljam imam upaljac i praznu korpu sam pokupio...koliko kapiram treba praznu korpu koju sam pokupio da napunim papirima i zapalim ali je to nemoguce uraditi...

IMA LI OVA IGRICA SIFRE ILI NEMA???
 
Ma nije da ja nekoristim mozak nego stvarno imam problem... ali bas ... imam utisak da sama igra nije napravljena dobro... upao sam u bezizlaznu situaciju i nemogu dalje...
dakle kako zapaliti prokletu vatru ... kako napuniti praznu korpu papirima??? i tako dalje...
 

Back
Top