ugradne rerne

Najjeftinija srugalica nađena u Telešopu po 250 din (zove se "čistač staklene ploče").
CBT ima Hansine i Elektoluksove a ima i rezervnih nožića, sve je po 599 dinara a zove se "špaklica za cišćenje ploča" (baš tako: cišćenje)!
 
Najjeftinija srugalica nađena u Telešopu po 250 din (zove se "čistač staklene ploče").
CBT ima Hansine i Elektoluksove a ima i rezervnih nožića, sve je po 599 dinara a zove se "špaklica za cišćenje ploča" (baš tako: cišćenje)!

Naidjoh na ovu špaklicu (baš simpatična reč ),jeste prošlo puno vremena ali vredi da se objavi da vam potpuno isto služi strugač za boju sa stakla,ima ih u svakoj farbari za samo 60 din (doskora je bio 35 din).Ja sam isto najpre kupovala te skuplje dok nisam otkrila ove,rade savršeno.
Kad mi se istupi koristim je za struganje pločica oko glas keramičke ploče,pa i donju stranu visećeg elementa očistim sa njim,ode masnoća za tren,ne treba ni cif niti neki drugi odmašćivač.
I nema ogrebotina,samo držite celu oštricu prislonjenu uz površinu koju stružete.
 
Какви су Ханза шпорети, хоћу да купим неки комбиновани (гас-струја). На шта обратити пажљу приликом куповине шпорета. Које марке су солидне.
 
ja bih gledala da plinske ringle imaju upaljac i cuvar plamena a rerna da bude turbo ne samo sa ventilatorom,ravna ploca sa idukcijom,moja rerna je samsung a gornji deo ariston,
 
Какви су Ханза шпорети, хоћу да купим неки комбиновани (гас-струја). На шта обратити пажљу приликом куповине шпорета. Које марке су солидне.

Važno je da podeljci na električnim ringlama imaju brojeve 1-3, jer ako je ono 1-12, onda taj termostat često ne radi kako treba pa ili radi jako ili uopšte ne radi. Ne znam, da li razumeš, da se pale tri dela grejača na ringli a ne jedan ali jak povremeno.
 

Back
Top