2 mame= 12 beba

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
u americi, u dve razlicite drzave, Finiks i Mineapolis, istog dana, u razlici od 10 sati, 2 mame su rodile SESTORKE!!! Naravno, u pitanju je vestacka oplodnja i na pocetku su im doktori savetovali da ubiju nekoliko beba, jer su se bojali za ostale. Kako su parovi( jedna mama ima 24, a druga 32 godine), godinama pokusavali da zatrudne, nisu mogli da se ubiju ni jedno, pa su resili sve da donesu na ovaj svet.

Bebe su se rodile 10 nedelja ranije i naravno sad su u inkubatorima, doktori im posvecuju najbolju negu.
Jedan par(mama 24) je dobio 4 decaka i 2 devojcice i imena su:
Imena Morisonovih su: Lucija Re, Kadens Alana, Benet Rajan, Trig Benton, Linkoln Šon i Silas Kristofer,
a drugi ( mama 32) 3 decaka i 3 devojcice i njihova imena su: Bejli Elizabet, Savana Džejn, Moli Grejs, Kol Robert, Blejk NIkolas i Grant Vilijam.

Doktori kazu da su sanse da se sestorke rode prirodnim putem 1: 4.7 milijardi


Moje pitanja su:
1. sta mislite o ovome?
2. da li biste vi rodili 6 beba, a da znate da ih treba odgajati, skolovati, obuci... ?
 
Auuuuuuuuuu, blago njima...samo da prezive sve... :smile:
Pa, toliko su chekali te bebe...jeste rizik i razuman pristup da manji broj ima vishe shansi...ali kako odluchiti koju da ubijesh ? Pa, nije lako ni da su shtenci, a pogotovo deca...
...a odgajice se...
 
morrison3-1.jpg
 
joj...videla sam slike stomaka od one druge...au, chovjeche...au...bash...bash...bash...
ma, napravice oni njima dobar marketing, reklamirace svoje proizvode pomocu tih bebaca...chuda su uvijek u modi, ali to je dobro, jer ce im vishe pomoci...mogu misliti kad propuzu kao video igrica uzivo... :smile:
 
1. Pa mislim da je super sto su imali izbor da ostave sve bebe, jer je ocigledno to njihova zelja.
2. Ovde sa iole pristojim poslovima, odgojiti sestoro dece nije problem (mislim da finansijsku stranu) ali problem je kako posvetiti dovoljno vremena sve i jednom detetu.

Zamisljam sad da kuvam rucak i cuvam sestoro dvogodisnjaka i shvatam da je to nemoguca misija :shock:
 
bwahahahaa a zamislite kad ih povedu u supermarket pa klinci zalutaju a oni krenu da dozivaju:
Bejli Elizabet, Savana Džejn, Moli Grejs, Kol Robert, Blejk NIkolas i Grant Vilijam!!!! Ver ar juuuuu?
Nemam pojma, meni ta priča baš nekako lepa. Glupo mi od,ah da razmišljam u smeru: kako će oni to da rane i oblače, više kako li će klincima da bude super da odrastaju u toliko buljuku:)
 
da, da hanibal, ovoj drugoj je stomak da ppovratis, ali valjda je to majka priroda. Tesko je da ce povratiti onakvu figuru, ali nosis SEST beba, tesko je to.

meni je jako lepa tema, i simpaticniji su mi oni prvi, valjda je ona i mladja, pa je lakse sve podnela, a i stomak joj je lepsi.

ali u krajnjem slucaju, ne bitno je.

Najvaznije je da su zivi i zdravi, a sad sam nasla na netu za ove druge da pise, da nijedna od 6 beba ne lice jedna na drugu, sto znaci da nisu blizanci, trojke...

slatkisi:)
 

Back
Top