Nasmesite se, sutra ce biti jos gore!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Nasmesite se, sutra ce biti jos gore!

Zainteresovan član FRIKAZOID (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Exclamation Nasmesite se, sutra ce biti jos gore!

Pogledaj te malo oko sebe, malo u nazad, u proslost, malo napred u buducnost.
    Sta vidite,ako pogledate kroz reci "SEKSUALNA SLOBODA"??
    Jos tamo, davno, oni hipici su se borili za to. Da imaju vise partnera, da imaju odnose pre braka i slicne avanture. Dobili su.
    Danas se opet neki bore za isto to,samo sto se u danasnje vreme ne zovu hipici, nego gey i lez. I oni su dobili.

Ali sta to mene briga, ja sam se opredelio. Ja sam MUSKO i volim ZENE, nije bitno kakve su, za mene su sve najlepsi cvet u basti, medju svim zvezdama one su sunce, najlepsa decija bajka... I samo mi je zao sto nemam vise vremena, inace bi ih sve zadovoljio, za svim trcao, sve smarao i na kraju se samo jednoj do kraja predao!

A jeste se vi odlucili??? Ili bukvalo svatate frazu "uzmi sve sto ti zivot pruza" ??

Ali to nije sve, idemo dalje.
    Na redu je nova borba za "SEKSUALNU SLOBODU"!
    Pre neki dan gledao sam na TV, u nekoj ordinaciji, mesecno u Srbi jedna osoba promeni pol, ej covece-pol Sad mozes i to da izaberes, a ne sta Bog odluci?!?!
    Shemalo, ladyboy, trans...

Moji pradeda i prababa su imali samo jednog partnera, muz i zena.
    Ja sam imao par, a jos se nisam ozenio, kao vecina.
    Sta je sa vasim praunucima, kog ce oni pola biti??

majmun - covekolikomajmun - covek - ??? KU(rac i pi)CKA ??? Nastavite vi Darvinovu teoriju.
    Na kraju ce mo biti svi istog pola, sa pi i ki, kao neke zivotinjse vrste.
    Svi ce mo biti i drug i drugarica, decko i devojka i svi ce mo se voleti,a opet ako budemo imalo oba pola, niko nam nece trebati?

Zar se ne plasite za svoju decu?? Ili vas to mozda raduje? I jeste razmisljali u vezi svog pola,istog pola??

Veoma poznat Corto Malteze (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano Re: Nasmesite se, sutra ce biti jos gore!

Covjece jel' znas ti da ce se Evropa i Afrika sudariti i to tektonskim kretanjem, a tektonika je disciplina dinamičke geologije i bavi se pokretima i deformacijama u Zemljinoj kori odnosno litosferi i to na globalnom nivou, kontaktima pojedinih kontinentalnih i okenaskih ploča koje se kreću po gornjem sloju astenosfere, tj. Zemljinom omotaču. U tom udaru nestace veci deo Evropskog kontinenta, a na najjacem udaru bice Italija i Spanija, takodje i Grcka...no, nema razloga za strah to ce se deseti za oko milion godina

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio FRIKAZOID
    Pogledaj te malo oko sebe, malo u nazad, u proslost, malo napred u buducnost.
    Sta vidite,ako pogledate kroz reci "SEKSUALNA SLOBODA"??
    Jos tamo, davno, oni hipici su se borili za to. Da imaju vise partnera, da imaju odnose pre braka i slicne avanture. Dobili su.
    Danas se opet neki bore za isto to,samo sto se u danasnje vreme ne zovu hipici, nego gey i lez. I oni su dobili.

Ali sta to mene briga, ja sam se opredelio. Ja sam MUSKO i volim ZENE, nije bitno kakve su, za mene su sve najlepsi cvet u basti, medju svim zvezdama one su sunce, najlepsa decija bajka... I samo mi je zao sto nemam vise vremena, inace bi ih sve zadovoljio, za svim trcao, sve smarao i na kraju se samo jednoj do kraja predao!

A jeste se vi odlucili??? Ili bukvalo svatate frazu "uzmi sve sto ti zivot pruza" ??

Ali to nije sve, idemo dalje.
    Na redu je nova borba za "SEKSUALNU SLOBODU"!
    Pre neki dan gledao sam na TV, u nekoj ordinaciji, mesecno u Srbi jedna osoba promeni pol, ej covece-pol Sad mozes i to da izaberes, a ne sta Bog odluci?!?!
    Shemalo, ladyboy, trans...

Moji pradeda i prababa su imali samo jednog partnera, muz i zena.
    Ja sam imao par, a jos se nisam ozenio, kao vecina.
    Sta je sa vasim praunucima, kog ce oni pola biti??

majmun - covekolikomajmun - covek - ??? KU(rac i pi)CKA ??? Nastavite vi Darvinovu teoriju.
    Na kraju ce mo biti svi istog pola, sa pi i ki, kao neke zivotinjse vrste.
    Svi ce mo biti i drug i drugarica, decko i devojka i svi ce mo se voleti,a opet ako budemo imalo oba pola, niko nam nece trebati?

Zar se ne plasite za svoju decu?? Ili vas to mozda raduje? I jeste razmisljali u vezi svog pola,istog pola??
    Moja komsinka Kata ima zivotni moto da treba iskoristiti svaku priliku koja joj se ukaze za seks i za muvanje. Ja mislim da treba imati slobodu u seksualnom smislu ali sloboda ne znaci da treba da se je bes ko stuka.
    Poslednji put ažurirao/la topmodelsica : 13.06.2007. u 14:15

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

hahahaha, a jel znash da ce se sunce kad potroshi svoje gorivo razduvati i progutati skoro ceo sunchev sistem, za jeeeeeedno 5 milijardi godina, qq

Zainteresovan član FRIKAZOID (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Dobri ste nema sta, a tako treba ziveti, sa puno optimizma i malo razmisljanja o glupostima, ali sta mogu zakopkalo me nesto, nasta ce deca da mi lice?

Bas me zanima sta ce te reci kad vam sin dovede je*aca kuci,a unuka pokaze kako ima veci nego vi.

Slične teme

1. Moze li biti da je ova markica iz 1855g (poste crne gore)
    Autor almita u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.03.2009., 20:53
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.11.2008., 16:00
  3. Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 27.08.2008., 23:59
  4. Boris Tadić- gde će biti sutra?
    Autor sevilja u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.02.2008., 21:48
  5. Odgovora: 0