Editovanje : Windows Information (HITNO!!!)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gusar.

Zainteresovan član
Poruka
172
Ajde jednom i ja da zatrazim pomoc...

Znaci : kada saminstalirao Xp pitao me je kako cu nazvati Computer (computer name) i napisao sam PIRAT. E, a u Company Name sam napisao "Piraterija". E tu sam se z a j e b a o jer sam stavio navodnike i sada kada startujem neki InstalShield Wizard (znaci, kada hocu da instaliram neki program), tamo gde ne moze da se edituje CompanyNAme ne moze ni da se instalira bas zbog tih navodika.
E sad, interesuje me da li u sistemu moze da se editijue ili prepravi registracija koja je uneta prilikom instralacije Windowsa i ako moze KAKO!!!???
(znaci Computer ID - Computer Name, & Company Name)
PS : ako neko zna neka napishe sto pre jer ne mogu bre da instaliram GENERALS ZBOG TOGA....p0z~ :roll:
 
Logitech:
:)..Kako bese?...My comp-desni klik...pa valjda propertie i tu negde imas te stavke ....Nisam siguran,posto je moj komp x a company y tako da nemam tih problema...Ili jedino da sada idem off pa onda da se prebacim na XP da pogledam...Oces da sacekas?
Mislio si na My Copm. disni klik pa properties pa onda computer name. Pa jok a ja nisam probao to. Nece bre, mozes da menjas ime aline Company.
Ajde cekam...
Samopozuri 041 ..... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top