SNADJI SE!

Extreme_Girl

Zainteresovan član
Poruka
456
E ovko.Nova tema glasi:Ovde vazi jedno pravilo samo odredjene reci mogu da se koriste,tj. ne sledece reci nije dozvoljeno upotrebljavati:to su reci koje pocinju sa slovom d,m,n,s,v.Stvar je u tome da zamislimo bilo koju stvar,i da je opisemo dok ce drugi clanovi foruma pogadjati o cemu je rec!To moze da bude bilo kakav pojam,rec,stvar,bilo sta ali i prilokom odgovora nije dozvoljeno koristiti reci koje pocinju na vec pomenuta slova.Rec koju zadajete moze da pocinje na to slovo,ali kad odgovaramo ne smemo je reci nego je opisati!Pa kreniti,ako hocete ako ne zao mi je! :lol: :twisted:
 
neven:
stvar je mala prakticna,bez nje mi nema zivota :? kazu da polozaj na koji nas ona primorava nije nimlo zdrav (za kicmu) :? zna neko?
Imamo li prava da postavimo neka pitanja kako bi bllize odredilo o cemu se radi?Ukoliko smemo.a mislim da znam o cemu se radi(ha ha ukoliko je to ono sto mislim da jeste)za sta se ta stvar upotrebljava?Odnosnom koja joj je funkcija? :twisted: :lol:
 
Extreme_Girl:
neven:
stvar je mala prakticna,bez nje mi nema zivota :? kazu da polozaj na koji nas ona primorava nije nimlo zdrav (za kicmu) :? zna neko?
Imamo li prava da postavimo neka pitanja kako bi bllize odredilo o cemu se radi?Ukoliko smemo.a mislim da znam o cemu se radi(ha ha ukoliko je to ono sto mislim da jeste)za sta se ta stvar upotrebljava?Odnosnom koja joj je funkcija? :twisted: :lol:
haha nije to sto mislis :wink:
sluzi za pomeranje necega :?
 
neven:
Extreme_Girl:
neven:
stvar je mala prakticna,bez nje mi nema zivota :? kazu da polozaj na koji nas ona primorava nije nimlo zdrav (za kicmu) :? zna neko?
Imamo li prava da postavimo neka pitanja kako bi bllize odredilo o cemu se radi?Ukoliko smemo.a mislim da znam o cemu se radi(ha ha ukoliko je to ono sto mislim da jeste)za sta se ta stvar upotrebljava?Odnosnom koja joj je funkcija? :twisted: :lol:
haha nije to sto mislis :wink:
sluzi za pomeranje necega :?

Sluzi za pomeranje nekog dela tela? :?
 
neven:
Extreme_Girl:
neven:
Extreme_Girl:
neven:
Bleak WinterFullMoon:
kichmena mozhdina?
kora velikog mozga? (motorne zone) :?:
ne :lol: :lol: :lol:
ima dve stvarcice i izmedju njih trecu koja se ponekad pokrece gore dole :?

I sve skupa cine jednu stvar? :cry: :x
aha i sve skupa cine jednu stvar :D

joooooooooj,a da nije to deo tela? :?
ne

A da li se cesto koristi? :?
 
neven:
Extreme_Girl:
neven:
Extreme_Girl:
neven:
Bleak WinterFullMoon:
kichmena mozhdina?
kora velikog mozga? (motorne zone) :?:
ne :lol: :lol: :lol:
ima dve stvarcice i izmedju njih trecu koja se ponekad pokrece gore dole :?

I sve skupa cine jednu stvar? :cry: :x
aha i sve skupa cine jednu stvar :D

joooooooooj,a da nije to deo tela? :?
ne

Ja se predajem bas me zanima sta je,mada samo ja i ucestvujem,a ako neces da kazes malo preciznije objasni naglsi nesto! :?
 

Back
Top