moze li se dogoditi da
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: moze li se dogoditi da

Primećen član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano moze li se dogoditi da

Objavljeno prije 3 sata 42 minute
    Ban Ki-moon traži da Vijeće sigurnosti odmah donese odluku o Kosovu

Generalni sekretar Ujedinjenih naroda Ban Ki-moon zatražio je u ponedjeljak od Vijeća sigurnosti da "ne gubi vrijeme" u donošenju odluke o budućem statusu Kosova.

"Ne smijemo gubiti vrijeme u donošenju odluke", rekao je Ban novinarima.

"Absolutno je neophodno da Vijeće sigurnosti donese pravednu odluku usvajajući plan izvjestitelja UN-a Marttija Ahtisaarija za nadziranu nezavisnost Kosova", dodao je on.

Vijeće sigurnosti UN-a treba uskoro da odluči o konačnom statusu Kosova, koje je pod administracijom UN-a od 1999., na temelju Ahtisaarijevog plana.

SAD i Evropska unija se zalažu za nezavisno Kosovo, dok se Srbija oštro tome protivi kao i Rusija koja prijeti da će upotrijebiti pravo veta.

(FENA)
    -------------------------------------------------------------------------------
    Bosnjaci iskoriste ovu priliku sa Kosovom da napadnu republiku srpsku i da je stave pod ustavno-pravni okvir drzave Bosne i hercegovine.
    molim kulturne komentare,bez psovanja,vrijedjanja i pljuvaja.

Poznat Koschei.Besmertnii (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    132
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano Re: moze li se dogoditi da

А може ли се догодити да ти престанеш да лупеташ, онда те вероватно више нико неће вређати! Марш у Техеран!!!!

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

moze se dogoditi da vi bosnjaci krenete na republiku srpsku, da vam onda mi srbi napravimo jedno 10-tak novih srebrenica i da se jednom za svagda preselite u pakao.

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Citat Original postavio ca-mu47
    -------------------------------------------------------------------------------
    Bosnjaci iskoriste ovu priliku sa Kosovom da napadnu republiku srpsku i da je stave pod ustavno-pravni okvir drzave Bosne i hercegovine.
    molim kulturne komentare,bez psovanja,vrijedjanja i pljuvaja.
    Kad se BIH nađe da nekome deli lekcije, zemlja koja je u gorem rasulu od naše, onda me stomak zaboli od smeha. Imate nezaposlenost 45% a napadali bi nekoga, stavljali pod ustavno pravni poredak, čiji, viskokog predstavnika?!! Od kad se kolonije za nešto pitaju, nezavisne i suverene zemlje da, BIH (kolonija) ne.

Primećen član Torius (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    Kad se BIH nađe da nekome deli lekcije, zemlja koja je u gorem rasulu od naše, onda me stomak zaboli od smeha. Imate nezaposlenost 45% a napadali bi nekoga, stavljali pod ustavno pravni poredak, čiji, viskokog predstavnika?!! Od kad se kolonije za nešto pitaju, nezavisne i suverene zemlje da, BIH (kolonija) ne.
    Jeste i to je tacno, nemaju nikakvu suverenost (ni ekonomsku, ni vojnu, ni kulturolosku jer su kolonozovani fundamentalnim mudzhedinima) a voleli bi malo da ratuju. Da sam zao=, bilo bi mi drago sto i oni imaju svoje radikale.

Primećen član
    Učlanjen
    20.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero
    moze se dogoditi da vi bosnjaci krenete na republiku srpsku, da vam onda mi srbi napravimo jedno 10-tak novih srebrenica i da se jednom za svagda preselite u pakao.
    ..jutrooo!!!.Jeri..jezik,jezik,...pazi sta pises ..ko se maća laća...znas vec kako to ide....bas me zanima da li bi ti uzeo pljucu i mlatarao se okolo po brdima....

Obećava
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    BIH = kolonija?
    Čija?

Primećen član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero
    dzeri,nije to islo tako jednostavno kad ste bili naoruzani do zuba plus podrska JNA.

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.04.2009., 17:06
  2. Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 25.02.2009., 21:11
  3. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.10.2008., 23:10
  4. Potpisivanje sa Rusima ne moze a sa Evropom moze, kako to?
    Autor Trazim_curu_zabrak u forumu Politika
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.04.2008., 19:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •