Nastavak ''Mreže''

nesha t.

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.885
''Policija je juče uhapsila još pet osoba za koje se sumnja da su učestvovali u švercu cigareta kroz našu zemlju. Ovog puta, iza rešetaka su se našli članovi kriminalne grupe koju su predvodili Mirjana Marković, Marko Milošević i Bojana Bajrušević, vlasnica firme „Tref rentakar“.
Glavnoosumnjičena Bojana Bajrušević, udovica Vlade Kovačevića Trefa, u bekstvu je i za njom je raspisana potraga. Vođe grupe, Mirjana Marković, za kojom je odranije raspisana Interpolova poternica, kao i Marko Milošević, biće obuhvaćeni postupkom i protiv njih će biti podnete krivične prijave. Mirjana Marković osumnjičena je da je Mihalju Kertesu, tadašnjem direktoru Carine, u više navrata usmeno naređivala da robu „Tref rentakara“ propusti preko granice, bez kontrole. Glavni zaštitnik preduzeća Bojane Bajrušević bio je Marko Milošević, koji je od šverca cigareta preko tog preduzeća zaradio nekoliko desetina miliona maraka''

http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=5670

Biće još tu svašta.
 
Da se neko nije možda iznenadio ovim otkrićem? Mene je jedino iznenadilo da se naš ministar policije setio da pokrene istragu. On ne voli kad se priča o cigaretama, verovatno ga asocijaju na trafike.
 
U ovakvim slucajevima mi uvek padne na pamet, dali je moguce da do sada posle toliko vremena nije pronadjeno dokaza za ranije pokretanje postupka?Ili to mozda nekome nije odgovaralo do sada?Ili...ili...ili...to nekome sada odgovara da bas u ovom momentu pokrene to pitanje.Ej bre ljudi pa proslo je 10 godina i vise.
 
kli:
U ovakvim slucajevima mi uvek padne na pamet, dali je moguce da do sada posle toliko vremena nije pronadjeno dokaza za ranije pokretanje postupka?Ili to mozda nekome nije odgovaralo do sada?Ili...ili...ili...to nekome sada odgovara da bas u ovom momentu pokrene to pitanje.Ej bre ljudi pa proslo je 10 godina i vise.

logicno pitanje... a sam si i dao odgovor
 
kli:
U ovakvim slucajevima mi uvek padne na pamet, dali je moguce da do sada posle toliko vremena nije pronadjeno dokaza za ranije pokretanje postupka?Ili to mozda nekome nije odgovaralo do sada?Ili...ili...ili...to nekome sada odgovara da bas u ovom momentu pokrene to pitanje.Ej bre ljudi pa proslo je 10 godina i vise.
Dokazi te vrste ne skupljaju se lako, tu svako svakog štiti. Sem toga, nemoj zaboraviti da je prethodna Koštuničina vlada bila ucenjena od socijalista, bez njihove podrške bi pala. Sad više ne moraju da vode o tome računa i eto Mire, Marka i društva u ''mreži''.
eremita:
Па "најлибералније погледе" имају нај-криминалци.
Kako bi to dokazao, baš bih voleo da vidim.
 
Verovatno ste čuli da je Mira juče dala izjavu Slobodnoj Evropi - izjava, već u njenom stilu, ali je interesantno to da je izjavila da joj ne pada na pamet da se javi vlastima u Beogradu i to tako samouvereno, da je očigledno da uživa zaštitu Rusa i da je verovatno neće isporučiti.
 
Registra:
Verovatno ste čuli da je Mira juče dala izjavu Slobodnoj Evropi - izjava, već u njenom stilu, ali je interesantno to da je izjavila da joj ne pada na pamet da se javi vlastima u Beogradu i to tako samouvereno, da je očigledno da uživa zaštitu Rusa i da je verovatno neće isporučiti.

da, i to na onoj "izdajnickoj" slobodnoj evropi :lol:
 
Registra:
Verovatno ste čuli da je Mira juče dala izjavu Slobodnoj Evropi - izjava, već u njenom stilu, ali je interesantno to da je izjavila da joj ne pada na pamet da se javi vlastima u Beogradu i to tako samouvereno, da je očigledno da uživa zaštitu Rusa i da je verovatno neće isporučiti.
Ako je uzela njihovo državljanstvo, onda po njihovim zakonima i ne može biti isporučena.
 
Ma ja joj verujem,pa zena se zakunula u majku da je sve to izmisljotina.A uostalom kakve veze ima nosenje gajbica sa cigaretama?Svi znamo da je Markic za svoj dzeparac secao gajbe po restoranima.Bila su to teska vremena za njega,pa on nije kukavac imao ni za paklu cigara a kamoli za slepere.Dajte ljudi,pa setite se tih vremena kada smo zajedno patili sa njim i njom.Ja evo sakupljam vec dobrovoljni prilog za njihovu odbranu kada ih navataju.Vec sam prikupio dve pakle cigara,smatram da ce im to dovoljno biti za prvi dan u prdekani.
 

Back
Top