Neki Bosnjaci hoce rat u Srbiji

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Beograd -- U policijskoj akciji na području opština Novi Pazar, Tutin i Sjenica, na više lokacija je pronađeno oružje, saopštio D. Jočić.

Pronađeno je oko 10.000 komada puščane municije i 15 kilograma smese za koju se sumnja da je eksploziv. Ministar policije Dragan Jočić je agenciji Beta rekao da je policijska akcija počela jutros i da je sporovedena u prisustvu pravosudnih organa. Jočić je dodao da je dalja akcija u toku i da se pretražuju područja gde se nalazio kamp vehabija.

Prema njegovim rečima, municija i eksploziv su tokom dužeg vremena prebacivani sa teritorije Kosova na teritoriju Srbije, odnosno opštine Novi Pazar, Tutin i Sjenica.

"Smatra se da su nabavljani u gradovima Vučitrn i Peć. Do tih podataka je MUP Srbije došao nakon hapšenja trojice pripadnika vehabija", kazao je Jočić.

Ministar je dodao da je na tim lokacijama pronađena i velika količina hrane.

Jočić je naveo da je akcija sprovedena na osnovu informacija do kojih je došlo Odeljenje za borbu protiv terorizma MUP-a Srbije.

Portparolka Specijalnog suda Maja Kovačević rekla je da je istražni sudija Dragan Lazarević izvršio uviđaj na više lokacija u atarima pomenutih opština i da je tom prilikom pronađena i oduzeta municija i eksploziv.


----------------

e zamislite tek koliko nije pronadjeno. Posle svega ovoga mislim da je jasno da su neki Bosnjaci hteli da zapocnu rat u Srbiji.
 
Jerry Ropero:
Beograd -- U policijskoj akciji na području opština Novi Pazar, Tutin i Sjenica, na više lokacija je pronađeno oružje, saopštio D. Jočić.

Pronađeno je oko 10.000 komada puščane municije i 15 kilograma smese za koju se sumnja da je eksploziv. Ministar policije Dragan Jočić je agenciji Beta rekao da je policijska akcija počela jutros i da je sporovedena u prisustvu pravosudnih organa. Jočić je dodao da je dalja akcija u toku i da se pretražuju područja gde se nalazio kamp vehabija.

Prema njegovim rečima, municija i eksploziv su tokom dužeg vremena prebacivani sa teritorije Kosova na teritoriju Srbije, odnosno opštine Novi Pazar, Tutin i Sjenica.

"Smatra se da su nabavljani u gradovima Vučitrn i Peć. Do tih podataka je MUP Srbije došao nakon hapšenja trojice pripadnika vehabija", kazao je Jočić.
Gadno je ako je sve tako. Pozivaš se na Betu, a na njihovom sajtu toga nema. Imaš link?
 
Auuuuu, što me qurac zabole i za jedne i druge što javljaju. Sećam se 92-ge čučim u rovu na mrtvoj straži u okolini Vukovara........Stigla smena posle šest sati odem i slušam doslovno:

"100 000 Ćetnika Ćeka u okolini BaĆke palanke napad na našu nam neovisnu Hrvatsku"

A nas ni 10 000.Ovo ostalo .............I sad ti Ćekaš kada će neko da te makne! Politika-Novinari sve ***** do pedera...........
 
Sta rece 100.00 i slovima : sto'iljada cetnika kod Backe Palanke, hahahahahhahahah :lol: :lol: :lol:
A jel' to k'o hteli da napadnu Ilok..? Ma k'o da im se i tada verovalo... :roll:

Nego, jeste Betina vest, al' su je drugi samo preneli...

Jerry, nije to samo tamo...verbalno su jos gori...da samo cujes to proklinjanje i navijanje sto za bombardovanje, sto za mrtvu decu...da ti se zivot smuci...bljak :-? :confused:
 
Од погрешне употребе речи почињу сви каснији проблеми!

Потпуно је погрешно употребљавати термине: Бошњак, за држављане Србије муслиманске вероисповести, затим Санџак, јер је то турцизам (познато је да су за време турске окупације регионалне целине имале назив санџак, значи било је више санџака) , ми треба да кажемо Рашка или Рашка област. Затим је погрешно (и опасно) општине Прешево, Бујановац и Медвеђу називати - Прешевском долином, то се никада није тако звало, то је чиста умотворина шиптарских ментора са запада, како би то приказали као некакву територијалну целину, а самим тим у датом моменту и то отцепили. Исто важи и за Космет, који ми увек треба да зовемо Косово и Метохија, а никако само Косово...
 
Strela:
Од погрешне употребе речи почињу сви каснији проблеми!

Потпуно је погрешно употребљавати термине: Бошњак, за држављане Србије муслиманске вероисповести, затим Санџак, јер је то турцизам (познато је да су за време турске окупације регионалне целине имале назив санџак, значи било је више санџака) , ми треба да кажемо Рашка или Рашка област. Затим је погрешно (и опасно) општине Прешево, Бујановац и Медвеђу називати - Прешевском долином, то се никада није тако звало, то је чиста умотворина шиптарских ментора са запада, како би то приказали као некакву територијалну целину, а самим тим у датом моменту и то отцепили. Исто важи и за Космет, који ми увек треба да зовемо Косово и Метохија, а никако само Косово...

Tacno tako....... Najvise me nerviraju ovi koji Rasku zovu Sandzak, uh dodje mi da uzmem pusku pobijem govna i gotova stvar..........
 
(orbit):
Tacno tako....... Najvise me nerviraju ovi koji Rasku zovu Sandzak, uh dodje mi da uzmem pusku pobijem govna i gotova stvar..........


i mene isto nerviraju ti koji pominju nekakve nepostojece sandzake.

sandzak je prestao da postoji odlaskom turaka sa balkana 1912. godine i kraj price!

zasto neki idioti koriste taj termin sandzak kad mi Srbi imamo jednu lepu i stariju rec za taj kraj Srbije - Raska - nikada mi nece biti jasno.

Pa prva srpska drzava se zvala upravo Raska.
 

Back
Top