Blamovi NA RASPUSTU

  • Začetnik teme DaNiJeLa86
  • Datum pokretanja
D

DaNiJeLa86

Gost
Raspust je cool stvar i , nazalost, prosao je...
Ali ponekad raspust moze da bude i katastrofa, narocito ako se covek izblamira. Mozes se izblamirati u svakoj prilici, nije bitno da li je u pitanju sport, ili blam ljubavi... Ovakve stvari se jednostavno desavaju...
DA LI STE I VI DOZIVELI I PROSLI KROZ TE MALE KATASTROFE KOJE SU VAM JEDAN VREMENSKI PERIOD PROSTO ZAGORCAVALE ZIVOT...

podelite svoje tajne sa ostalim...
 
Ja sam sa drugaricom stajala pored kioska i zavezivala sam pertle dok smo pricali o decku koji nam se svidja.Ali zezali smo se na njegov racun i cerekali smo se kad je on sa svojom drugaricom(i o njoj smo pricali)prosao pored nas i cuo jedan deo.Ja sam posto sam cucala i nisam ga videla nastavila da pricam a moja drugarica je samo stajala ukoceno.Kad sam se ustala svo cetvoro smo se belo gledali i onda su oni otisli.
P.S.Sada sam sa tim deckom i bas je super
 
Anonymous:
Ja sam sa drugaricom stajala pored kioska i zavezivala sam pertle dok smo pricali o decku koji nam se svidja.Ali zezali smo se na njegov racun i cerekali smo se kad je on sa svojom drugaricom(i o njoj smo pricali)prosao pored nas i cuo jedan deo.Ja sam posto sam cucala i nisam ga videla nastavila da pricam a moja drugarica je samo stajala ukoceno.Kad sam se ustala svo cetvoro smo se belo gledali i onda su oni otisli.
P.S.Sada sam sa tim deckom i bas je super
pre recitovanja nemoj jesti pasulj
 
Ma ajde cure nije vam to neki blam!Citaj sad:Kupila sam neke cizmice preko dana i obula ih uvece i izasla sa novim deckom.Krenuli smo u setnju i posle desetak koraka stikla mi je otpala!Htela sam da umrem od blama!
P.S. Mislila sam da ce da me ostavi (verovatno je pomislio da sam smotana) ali nije i super nam je!
 
Ma ajde cure nije vam to neki blam!Citaj sad:Kupila sam neke cizmice preko dana i obula ih uvece i izasla sa novim deckom.Krenuli smo u setnju i posle desetak koraka stikla mi je otpala!Htela sam da umrem od blama!
P.S. Mislila sam da ce da me ostavi (verovatno je pomislio da sam smotana) ali nije i super nam je!
 
Davolica:
Ma ajde cure nije vam to neki blam!Citaj sad:Kupila sam neke cizmice preko dana i obula ih uvece i izasla sa novim deckom.Krenuli smo u setnju i posle desetak koraka stikla mi je otpala!Htela sam da umrem od blama!
P.S. Mislila sam da ce da me ostavi (verovatno je pomislio da sam smotana) ali nije i super nam je!

Reci nam istinu mojne sada da namjerno izostavljas djelove! Mi mozemo pretpostavljati sta je tebi puklo te veceri! salim se. Trebala si mu odmah skociti u krilo da te nosi do najblize klupe!

Haj vozdra
 

Back
Top