Blamovi NA RASPUSTU
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Blamovi NA RASPUSTU

DaNiJeLa86
    Guest

Podrazumevano Blamovi NA RASPUSTU

Raspust je cool stvar i , nazalost, prosao je...
    Ali ponekad raspust moze da bude i katastrofa, narocito ako se covek izblamira. Mozes se izblamirati u svakoj prilici, nije bitno da li je u pitanju sport, ili blam ljubavi... Ovakve stvari se jednostavno desavaju...
    DA LI STE I VI DOZIVELI I PROSLI KROZ TE MALE KATASTROFE KOJE SU VAM JEDAN VREMENSKI PERIOD PROSTO ZAGORCAVALE ZIVOT...

podelite svoje tajne sa ostalim...

P
    Guest

Podrazumevano

Nisam imao blam 8)

IZBLAMIRANA
    Guest

Podrazumevano PUSTANJE GOLUBA

Citat Original postavio P
    Nisam imao blam 8)

[/u][/i][/b]
    JEDNE GODIDNE IMALI SMO TAKMICENJE IZ
    RECITOVANJA. DOK JE BILA POTPUNA TISINA
    JA SAM PRDNA. SVI SU SE SMEJALI I
    BULJILI U MENE.
    VERUJTE ZELELA SAM U ZEMLJU DA PROPADNEM

Guest

Podrazumevano

Ja sam sa drugaricom stajala pored kioska i zavezivala sam pertle dok smo pricali o decku koji nam se svidja.Ali zezali smo se na njegov racun i cerekali smo se kad je on sa svojom drugaricom(i o njoj smo pricali)prosao pored nas i cuo jedan deo.Ja sam posto sam cucala i nisam ga videla nastavila da pricam a moja drugarica je samo stajala ukoceno.Kad sam se ustala svo cetvoro smo se belo gledali i onda su oni otisli.
    P.S.Sada sam sa tim deckom i bas je super

Guest

Podrazumevano

Izblamirao sam se kada sam pred svima pao motorom,bilo je takmicenje voznje na jedan tocak.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Ja sam sa drugaricom stajala pored kioska i zavezivala sam pertle dok smo pricali o decku koji nam se svidja.Ali zezali smo se na njegov racun i cerekali smo se kad je on sa svojom drugaricom(i o njoj smo pricali)prosao pored nas i cuo jedan deo.Ja sam posto sam cucala i nisam ga videla nastavila da pricam a moja drugarica je samo stajala ukoceno.Kad sam se ustala svo cetvoro smo se belo gledali i onda su oni otisli.
    P.S.Sada sam sa tim deckom i bas je super
    pre recitovanja nemoj jesti pasulj

ako si
    Guest

Podrazumevano Re: PUSTANJE GOLUBA

Citat Original postavio IZBLAMIRANA
    Citat Original postavio P
    Nisam imao blam 8)

[/u][/i][/b]
    JEDNE GODIDNE IMALI SMO TAKMICENJE IZ
    RECITOVANJA. DOK JE BILA POTPUNA TISINA
    JA SAM PRDNA. SVI SU SE SMEJALI I
    BULJILI U MENE.
    VERUJTE ZELELA SAM U ZEMLJU DA PROPADNEM

Davolica
    Guest

Podrazumevano I ja sam imala blam

Ma ajde cure nije vam to neki blam!Citaj sad:Kupila sam neke cizmice preko dana i obula ih uvece i izasla sa novim deckom.Krenuli smo u setnju i posle desetak koraka stikla mi je otpala!Htela sam da umrem od blama!
    P.S. Mislila sam da ce da me ostavi (verovatno je pomislio da sam smotana) ali nije i super nam je!

Davolica
    Guest

Podrazumevano I ja sam imala blam

Ma ajde cure nije vam to neki blam!Citaj sad:Kupila sam neke cizmice preko dana i obula ih uvece i izasla sa novim deckom.Krenuli smo u setnju i posle desetak koraka stikla mi je otpala!Htela sam da umrem od blama!
    P.S. Mislila sam da ce da me ostavi (verovatno je pomislio da sam smotana) ali nije i super nam je!

Rajvosa
    Guest

Podrazumevano Re: I ja sam imala blam

Citat Original postavio Davolica
    Reci nam istinu mojne sada da namjerno izostavljas djelove! Mi mozemo pretpostavljati sta je tebi puklo te veceri! salim se. Trebala si mu odmah skociti u krilo da te nosi do najblize klupe!

Haj vozdra

Slične teme

1. Blamovi
    Autor Teela u forumu Humor
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 12.05.2016., 13:55
  2. Blamovi...
    Autor Markitj u forumu Humor
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.09.2005., 03:10
  3. blamovi
    Autor bojanas u forumu Humor