najlepshi dekolte

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.639
exexexe nadam se da vas je namamio ovaj naslov. :-D :-D
malkice mi je dosadno :roll: pa sam neshto razmishljala, a inspirisana clickovom temom, ako bude bilo zainteresovanih......
dakle, forumashice, da li biste prilozhile slichice svog dekoltea? meni, naravno, tajnost zagarantovana.
za forumashe, jel neko voljan da pokazhe svoje gole grudi? :-D :-D
evo kako sam zamislila, vi meni poshaljete vetj spremne slichke na mail (bez glave i nogu narafski, bolje da ih vi sechete nego ja da ih unakazim) i onda ja BEZ NIKOVA lepo napravim anketu pa komentarishemo i nasladjujemo ochi.
shta mislite?
molim sada predloge i komentare.
ne bih da shaljem pp-ove da nekog ne zaboravim, a opet neshto sumnjam da tje se neko sam prijaviti. :?
ajd, u prvoj fazi evo mog maila cicekmitic@yahoo.com volela bih da se neko odvazhi.
chekam do subote, pa ako nema nikog, prelazim na drugu fazu - shaljem pp-ove da kukam i molim.
neshto mi govori da ovo bash netje uspeti, al ajd da probamo makar.
SAMO OZBILJNE PONUDE ****** I MANIJACI STOP. :lol:
 
prvo da pozdravim najhrabriju damu koja mi je prva poslala svoju slichicu (ne dolazite u obzir da vam kazhem ko je samo tju retji da ima chime da se pohvali ;-) ) a da me ne shvatite pogreshno, dekoltei trebaju biti lepo upakovani a ne GOLI.
sokolice, verujem da bi se tvoj bivshi shlogirao da mu tamo neka Copy_Cat trazhi tvoju sliku, tako da SHALJI valjda ti je neshto ostalo.
click, shta da ti kazhem kad sve znash.......
 
fat-feature-nov.jpg

Izvini, nisamo mogao da izbacim none :lol: .
Devojke, očekujem ponude na pp :lol:
 
Copy_Cat:
prvo da pozdravim najhrabriju damu koja mi je prva poslala svoju slichicu (ne dolazite u obzir da vam kazhem ko je samo tju retji da ima chime da se pohvali ;-) ) a da me ne shvatite pogreshno, dekoltei trebaju biti lepo upakovani a ne GOLI.
sokolice, verujem da bi se tvoj bivshi shlogirao da mu tamo neka Copy_Cat trazhi tvoju sliku, tako da SHALJI valjda ti je neshto ostalo.
click, shta da ti kazhem kad sve znash.......

Ajd sad ti malo ;-)
 

Back
Top