EPOX 9NPA7I and 8800gts

Znas sta ja jos uvek imam Epox 8K9A II, sa AMD 2500+ ( barton) ,i to mi vec par godina radi ali bas perfektno,memorije imam 1Gb.Mogu ti reci da sam prezadovoljan, a i sama ploca je fantasticna i dobra je za klok.E, sad, neznam kakva je ta ploca ali bi trebalo da je mnooogo bolja (naravno),i apsolutno se slazem sa prethodnim odgovorom.
Kod mene mi se jedino nesvidja sto je Via cipset,a to kod tebe je po mom skromnom misljenju ekstra i zao mi je sto trenutno elal love da i ja tako nesto nabavim, ali, Boze zdravlja...... Popzzz!
 
neledr:
Znas sta ja jos uvek imam Epox 8K9A II, sa AMD 2500+ ( barton) ,i to mi vec par godina radi ali bas perfektno,memorije imam 1Gb.Mogu ti reci da sam prezadovoljan, a i sama ploca je fantasticna i dobra je za klok.E, sad, neznam kakva je ta ploca ali bi trebalo da je mnooogo bolja (naravno),i apsolutno se slazem sa prethodnim odgovorom.
Kod mene mi se jedino nesvidja sto je Via cipset,a to kod tebe je po mom skromnom misljenju ekstra i zao mi je sto trenutno elal love da i ja tako nesto nabavim, ali, Boze zdravlja...... Popzzz!


I sta ces da radis sa tom masinom da igras novije naslove ubuduce? Imao sam i ja Bartona ali je morao da ode i za 300E koliko sam dodao dobio sam 4x brzi racunar. Razmisli o prodaji tvog Bartona i predji na core2duo
 
...... a osim toga comp mi treba za sve ostalo osim igrica jer za njih imam (za sada) PS 2!
Veruj mi, mnogo jednostavnije od compa,ubacis i igrash......jer da bi igrao na kompu treba ti grafika od jedno brat bratu 150 e pa na dalje, a da negovorimo o CPU,memoriji,i ostalim dzidza-bidzama......sve u svemu masina za to bi kostala 600E PA NADALJE i da se ne zavaravamo, pa zar mislite da cete nesto postici recimo grafickom od 40e!?......
 

Back
Top