Ljubavni problemi,saveti i slicno...

O Moj Bozxe...Ana,ja mozxda ne mogu da ti kazxem,ali morasx swe to da prodjesx...ponasxasx se kao da je on poslednji decxko na swetu,ali nije ! Naci cesx waljda nekoga koga cesx woleti isto tako,pa i wisxe...msm owo je samo tinejdzerska ljubaw,to sxto ti osecasx ! Prodje i to....moja sestra mi je primer,ima decxka kojeg je wolela i josx uwek ga woli,ali je nakon 1god prolazi,jer nailazi na bolje osobe od njega.....samo mi nije jasno kako mozxesx da ga wolisx,kad i sama kazxesx da te to boli,sxto on iskorisxcawa twoju ljubaw !
 
O Moj Bozxe...Ana,ja mozxda ne mogu da ti kazxem,ali morasx swe to da prodjesx...ponasxasx se kao da je on poslednji decxko na swetu,ali nije ! Naci cesx waljda nekoga koga cesx woleti isto tako,pa i wisxe...msm owo je samo tinejdzerska ljubaw,to sxto ti osecasx ! Prodje i to....moja sestra mi je primer,ima decxka kojeg je wolela i josx uwek ga woli,ali je nakon 1god prolazi,jer nailazi na bolje osobe od njega.....samo mi nije jasno kako mozxesx da ga wolisx,kad i sama kazxesx da te to boli,sxto on iskorisxcawa twoju ljubaw !

I kako posle da te ne boli glava od ovako pisanog teksta?
Damn.

:dash:
 
Cao ljudi... Savetujte me... Kako da osvojim devojku koja je jako popularna? Dopisuje sa sa mnogo momaka, i svi je obozavaju, a vec duze od 3 meseca nema decka... E sad, ona je moje odeljenje... Pre smo bili dobro ortaci, ali to drugarstvo, bar u nasem slucaju nije prepreka... Danas sam shvatio da joj se svija jedan tip... I ja hitno tu moram da uskocim... Ako vam nesto znaci, ja sam strelac u horoskopu, a ona je ovan, i sad 16.04. joj je rodjus, a 23.04 idemo na trodnevnu ekskurziju... Pomozite, ako boga znate... Sve sto vam treba da znate, da biste pomogli, vi pitajte... SAMO POMOZITE!!! Dajte bar neku ovako, uopstenu taktiku.. Probao sam i izbegavanja i sve, ali nista... TESKO IDE!!! Samo dajte nesto, pa makar i neki dobar fazon... Ili neki predlog za rodjendanski poklon? :S I unapred hvala. PozZ ljudi.
 
Zelim samo da cujem iskrene savete, jer mi zaista treba pomoc....
Bio sam u vezi sa devojkom godinu dana...veza nam je bila totlano drugacija od svih normalnih...vidjali smo se tajno, pa onda nismo krili...i sve taqko u krug....Zavoleo sam je puno....POsle 9 meseci prvi put sam i spavao sa tom devojkom,,,mnogo mi je znacilo to, jer sam joj bio prvi...I samo odjednom poceli su problemi, prvo njeni roditelji, pa njene drugarice..i onda jeb fejs...i tako da je nasa veza pukla..pokusavao sam na sve nacine, zeleo da je vratim, samo me je odbijala...Pruzio sam joj sve, iskoristila je moja osecanja...U maju meswecu smo raskinuli...jos uvek ne mogu da se pomitrim sa tim...Ima li neko dobar savet sta dalje..Hvala puno unapred...!!!
 
imam problem,bio sam sa curom 2 meseca i nije mi pokazivala bas neku ljubav...raskinula je samnom zato sto hoce da se pomiri sa bivsim deckom a kaze da voli i njega i mene...sta je tu tacno i kako mogu da je povratim ako ima sanse,jer sam jako zaljubljen u nju,a i poceo sam da je volim....??? please help......!!!!:dash::worth:
 
Molim Vas da mi pomognete!
Moja drugarica(sada vec bivsa) izlazila je sa jednim momkom pola godine i imali su super odnos ali su raskinuli, ona se meni izjadala zbog toga. Onda se nismo nesto narocito cule evo zadnjih 2 mjeseca, i taj njen momak je poceo da pokazuje interesovanje za mene, ali ja nisam htjela u pocetku nista zbog nje da imam sa njim. Posle se sve to lagano razvijalo i izasli smo. Znam da sam pogrijesila, ali on se meni mnogo svidja i smatrala sam da mi ona ne predstavlja veliku prepreku da budem sa njim obzirom na to da smo se udaljile jedna od druge.
Sada ona iza mojih ledja prica svasta iako je rekla da se nece mijesati.
Molim Vas pomognite mi sta da radim, sta da joj kazem.. posaljem, a da to ne bude grubo?
Unaprijed hvala.
 
Svideo mi se jedan decko i poslala sam mu zahtev na fejsu (inace znala sam ga ranije iz vidjenja)....Pocelo je dopisivanje, i dogovorili smo se da se vidimo.On se meni toliko svideo da sam raskinula vezu od godinu i po dana.Prvo vece je bilo savrseno, videli smo se u parku, celu noc smo se ljubili i mazili,cak je i kisa padala.Zaljubila sam se totalno bas to vece.Sledeci dan je bilo sve normalno, culi smo se tj ostali smo u vezi.A vec sledeci dan mi je jedva odgovarao na poruku, nije se prvi javljao... Kada smo trebali da se vidimo drugi dan kasnio je 20 min i ostao je sa mnom samo 15 min.Tvrdio je da nema vremena, da radi trecu, da mora da spava, a ja sam mu stalno prebacivala...i jedno vece sam pukla i svasta sam mu napisala, raskinuo je sa mnom i rekao mi da nije za duge veze da mozemo da imamo samo neku semu.A ja se toooliko zaljubila ono prvo vece...Rekla sam mu da necu semu i da sam zaljubljena u njega, ignorisao me je. Kada je cuo nakon toga da sam izasla sa bivsim poceo je da mi salje poruke, ljubomorisao je i terao me je da priznam dal sam imala nesto sa njim...Rekla sam mu da smo bivsi i ja izasli drugarski i da on zna da sam zaljuljena u njega. Pitala sam ga da pokusamo ponovo ali o nije hteo.Sta li je u pitanju,pomagajteeee molim vas??! :dash:
 

Back
Top