Anonimno na chat-u

Mirko_Vucinic88

Primećen član
Banovan
Poruka
919
Ne znam da li ova tema postoji i ako postoji onda je sigurno vezana za anonomno surfovanje net-om ali mene zanima moze li se kako uci na jedan java chat. Problem je sto koristim wireeles a taj chat je chat drugog operatera koji naravno mene nece da pusti na njega. Sta preporucujete?
 
Ne mozes na java chat sa proxyjem (ili bar ja godinama ne uspevam). A taj "chat drugog operatera", jel zabranio pristup sa tvoje IP adrese ili je ogranicio samo na njegovu (tj samo sa njegovog IP-ja moze da se pristupi ircu?
 
logicno je da odobrava pristup samo svom opsegu (i eventualno sranom)
JA bih na njegovom mestu probao sa nekim rpogramom da zamaskiram IP broj. Mozda upali.
Druga stvar je ako je banovan.
 
Pa sad, sto se tice logike... Moj bivsi WiFi ISP je na ircu odobravao pristup svakoj IP adresi. Bez ogranicenja. Uostalom, kako da maskira IP ako mogu pristupiti samo adrese doticnog ISP-a? Jedino ako zna neki proxy istog koji dozvoljava povezivanje van svoje mreze (mada u to iskreno sumnjam).
 
Ok ok, nisam te razumeo bas u svemu :)
Mada dok se Mirko ne pojavi necemo znate bas sve stvari. Mozda moze da uhvati poneki mac od tog drugog provajdera pa da na lagan (i naravno ilegalan) nacin dodje do tog irc servera :)
 

Back
Top