Zasto?

beautycat

Obećava
Poruka
99
Danas mi se desilo nesto, sto nije prvi put, ali me je ovaj put naljutilo.
Da li je to pravilo da kada devojka, slobodna devojka udje u neke godine mora da trpi bezobrazno, sebicno I isuvise prepotentno udvatanje kojekakvih zauzetih muskaraca? I da pri tom, on tvrdi kako mu to ne treba uzeti za zlo jer je ipak bio iskren I priznao mi sta oseca, bez obzira sto ja to u samom startu nisam ni zelela da cujem. Sta on misli, sta mu daje za pravo da mi uopste pridje? Pa sta ako sam sama, ako nemam nikoga!!! To ne znaci da cu da prihvatim prvog koji naidje pa makar bio I ozenjen!!! Svasta!!!

PS. Cenila bih i odgovore vas "zauzetih".
 
beautycat:
Malo mi je verovatno da su vecina muskaraca koja mi prilaze, idioti.... to bi onda trebalo da me brine, zar ne?
To ti je trenutni maler. Zalomilo ti se.
Tačno znam o čemu pričaš, ljigavština...A takvih idiota nije da ih je malo, ali, opet, nisu većina, hvala Bogu. Ali ponekad se čini kao da su se baš svi baš na tebe nameračili.
Otkačinji idiote kao i do sada što si, šta da ti kažem.
Ja sam jednom u besu pomišljala da kupim burmu, da me ne smaraju takvi likovi, pa mi je udata prijateljica rekla da to ne pomaže, već je još gore....eto.
 
beautycat:
Da li je to pravilo da kada devojka, slobodna devojka udje u neke godine mora da trpi bezobrazno, sebicno I isuvise prepotentno udvatanje kojekakvih zauzetih muskaraca? I da pri tom, on tvrdi kako mu to ne treba uzeti za zlo jer je ipak bio iskren I priznao mi sta oseca, bez obzira sto ja to u samom startu nisam ni zelela da cujem. Sta on misli, sta mu daje za pravo da mi uopste pridje? Pa sta ako sam sama, ako nemam nikoga!!! To ne znaci da cu da prihvatim prvog koji naidje pa makar bio I ozenjen!!! Svasta!!!
Ribo.. poslednje vreme do$lo
 
beautycat:
Zar to ne bi trebalo da znaci da ja privlacim idiote, i da cu jednog dana, ne daj Boze, zavrsiti sa jednim takvim?
NE.
"zavrsices" to jest bices sa onim ko tebi odgovara.
ne daj da te tripuju i odredjuju budale za koje si i
sama utvrdila da se lose ponasaju!
 
lool........pazi nick lepa mačkica...e, vidiš...zbog toga...kakva si, tako se prema tebi i ophode....i nabahatiji će se u suprotnom odmereno ponašati.........ništa zašto...zato...
 
moonja:
lool........pazi nick lepa mačkica...e, vidiš...zbog toga...kakva si, tako se prema tebi i ophode....i nabahatiji će se u suprotnom odmereno ponašati.........ništa zašto...zato...
Cekaj, ti hoces da kazes, da zato sto sam u potpunosti svesna koliko vredim i to ne krijem, zasluzujem da se bakcem sa kojekakvim idiotima?
 
nije to uvek pravilo
stvarno nije.

ako na prste ne možete da nabrojite slučajeve kada su se tako ponašali prema vama - već je učestala pojava........onda jeste pravilo......eo,video sam i profil i avata.............. da vam razbijem sve nedoumice....neće one da se naljute što ih pominjem, al ovo je sa razlogom.........eo....lexa i hellen....na primer ...............uopšte nemaju takve probleme..i rekao bih i live da nemaju..............kako znam...pa znam o čemu pričam........ potpuno druga konstrukcija........... ne mogu da se cimam, čisto da skratim diskusiju ...................... ( :
 
Ekstra, vrh...
Pogledajmo kako bi izgledao ovaj post kad bi ga napisao muskarac:

mnogo_sam_lep_muskarac_a_uz_to_i_slobodan:
Danas mi se desilo nesto, sto nije prvi put, ali me je ovaj put naljutilo.
Da li je to pravilo da kada muskarac, slobodan muskarac udje u neke godine mora da trpi bezobrazno, sebicno I isuvise prepotentno udvatanje kojekakvih zauzetih zena? I da pri tom, ona tvrdi kako joj to ne treba uzeti za zlo jer je ipak bila iskrena I priznala mi sta oseca, bez obzira sto ja to u samom startu nisam ni zeleo da cujem. Sta ona misli, sta joj daje za pravo da mi uopste pridje? Pa sta ako sam sam, ako nemam nikoga!!! To ne znaci da cu da prihvatim prvu koji naidje pa makar bila I udata!!! Svasta!!!

PS. Cenio bih i odgovore vas "zauzetih".
Ne verujem da bi postavljacu teme ovde pomerili bulju... jok, nikako.
''Pa gde si mangupe, pa je l' bas istina da te sve jure, pa daj sliku da vidimo kakav je to dasa sto ga svi spopadaju, pa je l' bi ti da na tu foru prevaris nekog na Forumu, pa daj napisi jos neki put da si slobodan, mozda sve zainteresovane nisu videle...''
I sve tako nesto... Al' ne verujem da ce se to tebi desiti. Ipak si ti devojcica; samo muskarci mogu da otvore takvu temu potaknuti skrivenim motivima.
 
@moonja: kod mene nije ucestala pojava da mi se nabacuju idioti, zapravo mi se desava da i najneotesaniji ljudi fino pricaju sa mnom.

medjutim, imas budala... eto, da zanemarimo m-z relacije... nego recimo smaraci, oni ljudi koji kad te sretnu ne sastave vilicu ni 15 sekundi. a jesi li ti doprineo njihovoj verbalnoj dijareji? jok bre, nego takvi su ljudi, neobazrivi na druge.
 
A zashto je prednost ako je ozenjen?...pishe "makar bio i ozenjen".
Shta,kao veca si"riba"ako ti prilaze ozenjeni jer ti sjajish srotskim plamom pa ne mogu da se kontrolishu siroti siturani ljudi...wau....
Ma vazno je da si ti "riba".
 
Julian_Duranona:
Ekstra, vrh...
Pogledajmo kako bi izgledao ovaj post kad bi ga napisao muskarac:


Ne verujem da bi postavljacu teme ovde pomerili bulju... jok, nikako.
''Pa gde si mangupe, pa je l' bas istina da te sve jure, pa daj sliku da vidimo kakav je to dasa sto ga svi spopadaju, pa je l' bi ti da na tu foru prevaris nekog na Forumu, pa daj napisi jos neki put da si slobodan, mozda sve zainteresovane nisu videle...''
I sve tako nesto... Al' ne verujem da ce se to tebi desiti. Ipak si ti devojcica; samo muskarci mogu da otvore takvu temu potaknuti skrivenim motivima.
Svaka cast...Mozda ipak i izvucem neku korist od postavljanja teme. Odlicno!
 
Ma kakvi jedina...
Mada, nekim ženama se to događa retko, nekima malo češće. Pitanje prilike, valjda.
Ja sam primetila da je to gotovo standardno ponašanje na npr. višednevnim seminarima, konferencijama i sl. uopšte svim tim situacijama van "mesta prebivališta", muž/žena nije tu, svi opušteni, idealno za švaleraciju.
Tako da ako ti je u opisu posla da ideš na takva događanja, to će ti se češće dešavati...
 
Enfroz2891.:
A zashto je prednost ako je ozenjen?...pishe "makar bio i ozenjen".
Shta,kao veca si"riba"ako ti prilaze ozenjeni jer ti sjajish srotskim plamom pa ne mogu da se kontrolishu siroti siturani ljudi...wau....
Ma vazno je da si ti "riba".
Ne, duso, nego je navodno dotle doslo da cu se toliko nisko spustiti i prihvatiti cak ozenjenog.

PS. Ozenjen ne znaci i situiran!
 
beautycat:
Ne, duso, nego je navodno dotle doslo da cu se toliko nisko spustiti i prihvatiti cak ozenjenog.

PS. Ozenjen ne znaci i situiran!
Provalio sam ja od 1 posta da se oko situiranosti vrti sushtina problema....
Pa shta da ti kazem...Onazis ovde retko zalazi,svi koji bolje finansijski stoje mogu sebi da priushte mladje....probaj sa fudbalerima,oni su mladi&glupi&lepo gradjeni i "situirani".
 

Back
Top