shto su se sad swi zakachili za tenis??

zekAnica:
dobro, a shta je sa klinchonima koji su tek sad pocheli da ga prate itd zbog nashih lepo postignutih rezultata, misim, nemam ja nishta protiw tenisa, lep je to sport (trenirala sam ga neko wreme chak,) ali mislim da treba dati shansu i nekimk zapostawljenim sportowima... isprawite me ako greshim? :D


******, u pravu si, ali ne mozhesh naterati ljude da vole neki sport koji im se ne svidja...Ne znam shta drugo da ti kazhem...
 
Koji SVI? Ima nas 10-ak koji raspravljamo na ovom forumu, i pretpostavljam da svi prosto volimo tenis i samo smo jedva docekali da imamo i predstavnike, a i gde da ga pratimo. Do pre samo godinu dve nije ga bilo ni na jednoj nasoj TV (i sada samo Avala malo vadi prosek) a Eurosport tada vecina nije imala (a mislim da ga i sada nemaju oni van vecih gradova).... Cim imamo gde da ga gledamo, eto mogucnosti da se za njega i zakacimo (i mi sa foruma, kao i svi ostali) :) Smatram to savrseno normalnim. A zasto ne npr. macevanje- zato sto je (pretpostavljam) to vecini kao i meni UZASNO dosadno za gledanje!
 
Pazi ovako,ja igram rekreativno tenis vec 4,5 godina...A pratim ga prilicno dugo,secam se kao klinac kad su igrali Beker,Sampras i narocito Agasi koliko su i moji voleli ga ga gledaju,pa i ja sa njima.
Mene samo sad zivcira sto ne mogu da nadjem slobodne terene,i sto su svuda poskupeli termini.eto,jedino me to nervira kod uspeha nasih tenisera :D :D :D
E sad,Meda je u pravu,nas stvarno ima desetak koji komentarisemo tenis,problem je samo sto smo temu tenis razvukli na desetak tema...Pa se zato cini da ga svuda ima.Secam se da sam ja sa temom Roze Federer bio jedini,sad ima bas dosta podtema o tenisu.Zato se i cini ga ima previse.
Sto se tice amcevanja i ostalih manje popularnih sportova sta da ti kazem...Jedino prava propaganda i naravno rezultati mogu da izbace bilo koji sport u orbitu :D Dok toga ne bude,mnogi sportovi ce biti u zapecku.Ja verujem da je izuzetno zanimljivo macevati se,ali iskreno nije toliko zanimljivo gledati ga...Ili mozda ja ne umem da ga gledam,necu da kazem...Mozda je i to u pitanju...
 
polarnimeda:
Koji SVI? Ima nas 10-ak koji raspravljamo na ovom forumu, i pretpostavljam da svi prosto volimo tenis i samo smo jedva docekali da imamo i predstavnike, a i gde da ga pratimo. Do pre samo godinu dve nije ga bilo ni na jednoj nasoj TV (i sada samo Avala malo vadi prosek) a Eurosport tada vecina nije imala (a mislim da ga i sada nemaju oni van vecih gradova).... Cim imamo gde da ga gledamo, eto mogucnosti da se za njega i zakacimo (i mi sa foruma, kao i svi ostali) :) Smatram to savrseno normalnim. A zasto ne npr. macevanje- zato sto je (pretpostavljam) to vecini kao i meni UZASNO dosadno za gledanje!
ma to je super, ali ne treba imati predrasude, drago mi je zbog uspeha, al je sada nama rekreatiwcima konkurencij malo ugrozhena ;) narawno, zazam se, ok je :grin:
 
Potpuno se slazem sa komentarom koji je poslao polarnimeda da jednostavno sada imamo gde da ga pratimo, zahvaljujuci Eurosportu, a i znas kako ti je, nas narod se odmah zakaci za nesto gde imamo uspeha, sto mi je logicno, svako voli da pobedjuje ili da pobedjuje neko iz njegove zemlje.
E, sad, za ostale sportove, APSOLUTNO se slazem. Postoje sportovi za koje mnogi kod nas nisu ni culi, a u svetu se igraju odavno (na primer curling). Curling se igra odavno, Eurosport je poceo da prenosi i to, a odusevili su me nasi momci koji nemaju ni opremu ni teren za treninge, a otisli su na Evropsko prvenstvo u B ligu, pri tom NIJEDNA nasa stanica nije ni javila da uopste imamo karling reprezentaciju.
Ista stvar je i sa (reci ce neki, o cemu ce ovaj nego o bilijaru) bilijarom, o kojem postoji niz predrasuda. Ali, nije to bas tako. Postoji sjajna igra koja je popularna u Britaniji, a poslednjih godina se siri, a to je snooker, postoji i moja tema ovde o tome, ovde sve vise ljudi prati to, ali - nema gde da igra (ako izuzmemo jedini sto u gradu u Domu omladine). Verovatno je isto i sa macevanjem, plesom, itd. Ali, dobro... Ipak je verovatno glavni problem u parama, nadajmo se da ce vremenom i to doci na svoje, pa da cemo imati i vise ljudi u tim "alternativnim" sportovima.
 

Back
Top