Agencije za mlade???

www.jupitersrbija.com ima i internet rezervacija... a broj telefona je od relaxa, to je program u okviru ove agencije... 011/3285.744 nasao sam im i sajt u sloveniji, posto nisam bio siguran sta je ovo, da li stvarno posoti, i ima bas svasta, tamo je to, po njihovom sajtu, najveca agencija za malde... www.jupiter.si ako ti se svidi nesto, 'ajd bas ostavi ovde, pa da razmenjujemo utiske... meni je interesantan rodos, jer nisam navikao da mladi idu tamo, a po drustvu vidim da je svima ios nesto kao super...
 
super, video sam im site... ima zanimljivih programa... a, da li si ti nasla nesto interesantno u J? iskopao sam da imaju neku ludu akciju, tipa, dodje nas 8, a putuje 9... pa, evo, ovde nas je vec 3 ostavilo poruke... ako ste zainteersovani, andjemo jso 5, 6,... i palimo zajedno... zamisli, Ios, 10-ak dana, ludilo, zurke, forumasi sa krstarice:) :) :)
 
jerotije:
Izmislili toplu vodu. Kao, matori nemogu........

NEVEROVATNO, kako se ljudi pale na gluposti i prevare. Ali, dobro, dak ima naivnih...
Tako ja kad me ispali neka Skandinavka, naidjem na prvu glupu Engleskinju i kažem joj da ima šansu kod mene SAMO DANAS, jer utorkom npr. primam Engleskinje.....

Ali dobra ideja, sad razmišljam da otvorim agenciju SAMO za levoruke. Ili možda samo za čitaoce Harry Pottera ( ali moraju prvo da prodju test, da se to potvrdi ) ili za članove DSS-a

LJUDSKA GLUPOST NEMA GRANICE
 
party teritory:
super, video sam im site... ima zanimljivih programa... a, da li si ti nasla nesto interesantno u J? iskopao sam da imaju neku ludu akciju, tipa, dodje nas 8, a putuje 9... pa, evo, ovde nas je vec 3 ostavilo poruke... ako ste zainteersovani, andjemo jso 5, 6,... i palimo zajedno... zamisli, Ios, 10-ak dana, ludilo, zurke, forumasi sa krstarice:) :) :)

Ja vec imam ekipu i vec dugo zajedno putujemo sa ZPU.
Iskreno, mene ne privlace toliko nasminkane varijante, to tipa ludilo, zezanje, zurke...
To svugde i svako ima, samo je pitanje da li to istice u prvi plan ili nesto drugo.
Sve agencije za mlade su po meni vrlo slicne. Zaista su nijanse u pitanju.
Onda se oslanjam na iskustvo.

@ΓΑΛΙΝΙ
Ne mislim da su ovo gluposti. Zelje mladih i malo starijih ;) se cesto razlikuju.
Bar meni je opustenije kad idem sa vrsnjacima. Mladi se npr. zezaju u busu, pevaju, igraju, prave zurke...a starijima to moze da smeta. I sad svako je tu u pravu sa svoje strane i svakome nesto ne odgovara.
Na ovakvim - studentskim putovanjima - upoznajes mnogo vise vrsnjaka, mladih ljudi, bolje se provodite. I kad krene nas petoro na putovanje, stvori se ekipa od 50 ljudi.
Da ne sirim, ali nadam se da shvatas.

Moja mama je za vreme studija putovala sa ZPU-om (ona me je i nagovorila prvi put da platim clanarinu i iskoristim je), rade oni i mnoge druge stvari osim putovanja.
A iskreno, cena igra veliku ulogu. Uvek su najjeftiniji, rade ta dotirana putovanja.
Pa sad, svako prema svojim mogucnostima i zeljama.

Mozda ljudska glupost nema granice, ali moj dzep ima.
Nije da nemam hleba da jedem, ali organizujem se tako da putujem vise puta na razna putovanja, umesto da putujem manje sa skupljim agencijama. A sve su slicne, samo je pitanje koja vise zaradjuje.
A putovanja obozavam. Ponekad mi se cini da ucim i polazem ispite samo da bih putovala (tipa: ako dam ispit, putujem u Pariz :D )
 

Back
Top