Реакције Американаца на Бушову изјаву. Интересантнопрочитати
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Реакције Американаца на Бушову изјаву. Интересантнопрочитати

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Podrazumevano Реакције Американаца на Бушову изјаву. Интересантнопрочитати

Ово је форум Бушових Републиканаца, ко зна енглески нека погледа

http://www.freerepublic.com/focus/f-news/1847862/posts

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Реакције Американаца на Бушову изјаву. Интересантнопрочитати

deja vu bro....

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio Шон
    deja vu bro....
    Зипа тебра када се њега одричу његови десничари и конзервативци и још подржавају Путина у ставу према Косовском питању.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma isto bilo kad je i bil bio...pratio sam i te forume....

mnogi ljudi imaju mozga i vide shta ce uslediti.. svaki potez povlachi kontra potez..ali globalno gledano mislim da je njihov sukob precutno dogovoren jer i jednima i drugima treba zbog unutarnjih problema. tragichno je shto ameri imaju toga u narastajucoj meri za razliku od rusa...

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

ma isto bilo kad je i bil bio...pratio sam i te forume....

mnogi ljudi imaju mozga i vide shta ce uslediti.. svaki potez povlachi kontra potez..ali globalno gledano mislim da je njihov sukob precutno dogovoren jer i jednima i drugima treba zbog unutarnjih problema. tragichno je shto ameri imaju toga u narastajucoj meri za razliku od rusa...
    Тебра, Руси намештају американцима сераније.
    Па сам Актисаријев план написала је Русија. Актисари је френд Русије, био је председник финске и похваљен од Руса као "Председник Финскек који је највише допринео зближавању Финаца и Руса". речено му је да напише такав план да ни пас са маслом не би појео (Да је само мало изменио, ми би морали да прихватимо). И сада на основу тог плана Русија се враћа у политичку игру Европе. Сваком нормалном је билојасно да тај план нико нормалан неће да прихвати. И сада да не био било по руском, американац тера своје што ће да га скупо стаје.

Ако верујеш у теорију завере.

Domaćin migud (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

The secret of politics? Make a good treaty with Russia.
    Rece...Bizmark.

Pozdrav.
    "Strah životu kalja obraz često;
    slabostima smo zemlji privezani,
    ništava je, nego tvrda veza."

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

vidi... ko lahor dodje i ode

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Alekasandar3
    Тебра, Руси намештају американцима сераније.
    Па сам Актисаријев план написала је Русија. Актисари је френд Русије, био је председник финске и похваљен од Руса као "Председник Финскек који је највише допринео зближавању Финаца и Руса". речено му је да напише такав план да ни пас са маслом не би појео (Да је само мало изменио, ми би морали да прихватимо). И сада на основу тог плана Русија се враћа у политичку игру Европе. Сваком нормалном је билојасно да тај план нико нормалан неће да прихвати. И сада да не био било по руском, американац тера своје што ће да га скупо стаје.

Ако верујеш у теорију завере.
    pa ja reko precutno... sad shto ce da bude ispod struka to nema veze... nema vishe sudije...

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

pa ja reko precutno... sad shto ce da bude ispod struka to nema veze... nema vishe sudije...
    А тек анти-ракетни штит!
    у исто време крећу и американци и Руси да граде, ови први штит а ови други, тајно, ракету РС-24 која крши све међународне прописе.
    Американци на сва уста причају о штиту како су баје, фаце како ће они да поставе и нико им ништа не сме.
    Претходно је сама русија дала зелено светло за С. Кореју и Иран да праве нуклеарне боме, и Американци хтели и ли нехтели су морали да граде тај штит. Фаличан и јадан, али ипак штит.
    Сада:
    Морају да га поставе у Европи (или код Руса што не долази у обзир), што Руси искориштавају да "одједном" представе моћну гестапосвку ракету РС-24 на којој су они радили бар 10 година иако нису ни они смели! И не само то него тај јадан штит користе да уцењују евопу и прете са конвенционалним наоружањем.

резултат. на самиту Г8 се расправља о Косову и Штиту уместо о Русима, и Американци ће бити окривљени за све.
    Косово: американци су се заглибили и подржавају Шиптаре. Руси Србе, а у будућности ће то код Американаца да доноси главобоље а Русима престиж као "невиним, слободарским и демократским", посебно код хард-кор американаца и Европљана, Хришћана и конзерватиаца.
    Штит: Американцио ће да поставе неиспитан непроверен штит за који сами кажу да је неспособан да саустави Руске ракета. Иритираће Стару Европу којој ниеј до новог хладног рата. Руси ће да највероватније под своје узбу цео бивши СССР (изузев Балтика) и да прете европи због Американаца.

Американци губе у сваком пољу

Нисам веровао да су амери оволико глупи

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Rusi podržavaju nezavisno Kosovo, zato što će im dati osnovu za budući teritorijalni rast. Prvenstveno na Kavkazu i Istočnoj Ukrajini, a na kraju ka Belorusiji i Kazakstanu. Javno su na našoj strani samo radi pokazivanja zuba zapadu.

USA je, sa druge strane, u problemima zbog Kosova. Postalo je suviše skupo, a kvalitetnije i bolje lokacije su postale dostupne. Pošto javnost nikako ne bi progutala priču o vraćanju Kosova Srbiji, a i ako bi progutala, teško bi bilo prikriti novi rat/genocid koji bi nastao posle toga - 2.000.000 izbeglica nije mala stvar. Nezavisnim Kosovom Ameri pokušavaju da se na najbezbolniji način izvuku sa Balkana.

Jednostavno, Rusi su naterali Zapad da za pijuna žrtvuje kraljicu.

I to je ono što sam oduvek mrzeo kod Rusa, jbena dvoličnost i nedostatak... morala...

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

A Ameri su moralni u qurac
    I malo si se neshto prerachunao,Rusi bar josh uvek ne zalazu se za nezavisno Kosovo.

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio Enfroz2891.

A Ameri su moralni u qurac
    I malo si se neshto prerachunao,Rusi bar josh uvek ne zalazu se za nezavisno Kosovo.
    Moralniji od Rusa.

Javno, ne. Treba im izgovor. Isto kao i za CG.

Primećen član Никола (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Ма Боб боли мене уво за то шта Руси можда планирају, или због чега раде нама на руку, све док је тако! Па да нема Русије ми би се од КиМ опростили одавно! А иначе то што износиш су само најобичније шпекулације.

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

bob samo mrzi ruse. ko sto su nacisti mrzeli jevreje.

njemu je i americko ***** slatko, a ne valja mu ni ruska krempita.

Primećen član Никола (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Jerry Ropero
    bob samo mrzi ruse. ko sto su nacisti mrzeli jevreje.

njemu je i americko ***** slatko, a ne valja mu ni ruska krempita.
    Па очигледно да је тако, али се питам шта је узрок томе?! Неке трауме из дјетињства или шта?!

Elita jaguar b p (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

To je zato što pohađaš islamofobičarske forume američkih seljana Aleksandre,
    tim ćuskijama je dovoljno da čuju da su Arbanasi muslimani, i odmah ih meću u kategoriju arapskih terorista.
    A naravno šiponje koje se uvijaju u američku zastavu i pišu "Molimo vas okupirajte nas" na bulji veze nemaju sa Salafi islamom iz Zemlje Dvaju Svetih Mesta.

Ističe se Arnold_Layne (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

nema li većeg poniženja za islamskog fanatika kada vidi svog brata islamskog kako je zamotan u američku zastavu u prestonici islamske države?

po meni, sve ovo je farsa. isto kao i navodna svadja Buš-Putin a posle pomirenje i gradjenje zajedničkog štita u Azerbejdžanu maltene na korak od Irana.
    Aristotel: "Drag mi je Platon, al' mi je Draza Mihajlovic"
    -----------------------------------------------------------------------------------
    "Nijedna maca koja voli ribu nije takva da je ne mozemo nesto nauciti. Nijedna maca bez repa nece se igrati sa gorilom. Mace s brcima uvek vole ribu. Nijedna maca koju mozemo nesto nauciti nema zelene oci. Nijedna maca nema rep ako ima brkove. Prema tome, nijedna maca sa zelenim ocima nece se igrati sa gorilom."

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

@Jaguar bp, 'ajde 'leba ti, objasni meni neukoj ovaj svoj poslednji post...nista nisam razumela...ne budi ti zapovedjeno... :? :smile:

Domaćin south (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio Arnold_Layne

po meni, sve ovo je farsa. isto kao i navodna svadja Buš-Putin a posle pomirenje i gradjenje zajedničkog štita u Azerbejdžanu maltene na korak od Irana.
    tako..

to je isti tim...
    i bice kao i ranije...rusi i ameri,
    a zbunjena evropa ce i dalje biti zbunjena

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio south
    tako..

to je isti tim...
    i bice kao i ranije...rusi i ameri,
    a zbunjena evropa ce i dalje biti zbunjena
    И код нас ће бии као раније.
    Нека се они свађају, ми лепо да живимо.

Elita jaguar b p (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Европа има 500 милиона људи, економију од 13 хиљада милијарди $, имамо 2-3 нуклеарне силе. Треба да направимо опаку заједничку војску,
    затим искључимо струју америчким базама у Немачкој, и отрујемо им пиво.

Наравно данас је једина преостала суперсила Ирачки Отпор,
    али ЕУ треба да аспирира да преузме ту круну.
    Poslednji put ažurirao/la jaguar b p : 11.06.2007. u 12:58

Slične teme

1. Реакције на напад на Чедицу
    Autor nojkic_problem u forumu Politika
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 12:52
  2. Odgovora: 115
    Poslednja poruka: 30.03.2008., 19:36
  3. Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 31.12.2007., 16:43
  4. Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 23.12.2006., 19:00