outlook express

kad pokrenem outlook! instalirao sam windows XP SP3,sve funkcionise savrseno ali nema outlook express nego samo outlook. XP SP3 je odmah ubacio noviji office,meni djavo ne da mira,obrisem ga i ubacim stariji koji ima u sebi i outlook express, e od tad nastaju problemi. isao sam i u registre,brisao ga odatle,pa ponovo probao instalaciju i isto se desava. ukratko je to to, ako si zainteresovan i mislis da mozes pomoci javi. pozdrav
 
Auuuuuuuuuuuuuuu

XP SP3 kazes.... znam da ima, samo.... hmmmm taj SP3 nije proizvod MIcrosofta i kao takav se ne smatra zvanicnim i niko ga ne moze da shvati kao dobar service pak, jer niko od strane zvanicne kompanije u ovom Slucaju Microsofta ne moze da garantuje neke (a tvoj slucaj to potvrdjuje) eventualne probleme koji bi nastali instalacijom tog nekog SP 3...

Druga stvar, Pobrkao si dvije stvari...

MS Outlok Expres se nalazi u samoj instalaciji Windowsa i kao takav nije preporucljiv za uklanjanje sa racunara, dok MS Office Outlok je sastavni dio Paketa MS Office (Sve novije verzije MS Office paketa) imaju MS Office Outlok ili samo Outlok..Sad sta si ti pobrkao sam bog zna, ali je cinjenica da si instalacijom tog mogu slobodno da kazem divljeg SP3 napravio sam sebi probleme..

Takodje ne znam da li taj tvoj SP3 ima mogucnost deinstalacije i da li je na neki nacin ponudjena deinstalacija istog napketa kao sto je slucaj sa SP2.

Na kraju, ne gine ti dosta borbe za povratak originalnog Outlok Expresa i to na nacin

Start/Control Panel

Add/remove programs

Opcija

Add Windows components
izaberi outlok expres i naravno da bi obnovio ovo trebace ti instalacioni CD od Windows XP OS..


Pozdrav.
 
Hvala na pozdravima, mada ne znam o kakvim je problemima sa dvojkom bilo, mada ih od pojave nikada nisam imao ni na jednoj masini na kojoj sam je instalirao...

Ukoliko ti treba jos nesto javi se...

SP3, je nezvanican i ko zna ko je radio i sastavljao taj pomenuti SP3, ali kako i sam vidis da te neke verzije SP-ova ne donose dobre rezultate..

Pozdrav i za tebe..
 
...zasto mi Outllook izbacuje stalno prozor za user i pass?Ako upisem pass i kliknem OK on posle odredjenog vremena ponovi,trazi pass, tako ponovo i ponovo....U slucaju da kliknem cancel onda izbaci eror i nemogucu autorizaciju...Ako prilikom pravljenja acount-a izbegnem da stavim pass, onda se cela procedura ponavlja :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Tako mogu samo da koristim mail box nadlanu za prijem i slanje maila,a preko Outlook expressa samo da saljem...........
Sta da radim, kako da podesim acount i u cemu je ustvari problem!!!
please help me!!!
 
Nemam pojma kako, ali sad sve radi normalno :confused: Ponovio sam istu proceduru za pravljenje acounta, upisao isti user, isti pass i sad vise ne trazi nista!!!To sam isto ponavljao milion puta do sad,,,,,,,,,, :confused: :confused: :confused: :confused:
 

Back
Top