Kada snovi postanu nenormalni...

cavalli

Obećava
Poruka
58
Ne znam za vas ali ja poslednjih godina imam prosto neverovatne snove. Oni su toliko realni i u poslednje vreme jako morbidni (puni krvi i uzasnih scena), ma bolesni. Ne znam odakle mi insipiracija za takve stvari, I interesantno je to da se uvek ponavljaju neki isti detalji. Zanima me da li neko ima slicna iskustva i da li ima negde kod nas da se radi hpnoza ili nesto slicno, posto me strasno interesuje nihovo poreklo i neko njihovo moguce znacenje?
 
Sanjam SVAKU noć. Bude tu i trenutnih,što se kaže dnevno-političkih dogadjaja,poznatih lica,a bogami i sasvim imaginarnih dešavanja.Iznenadim se kada sanjam neku osobu koju nisam video ni čuo bar deset godina.Često sanjam i mrtve poznanike,rodjake,ali u nekom normalnom kontekstu.Ne ono prisećanja,nego ih smestim u sadašnjost i sve kao da mi se stvarno događa.NAJINTERESANTNIJE od svega je što nikada ne sanjam nešto što mi se stvarno već dogodilo,tako da kada imam i ružan san,kada se probudim sretan sam jer odmah shvatim da se to nije zaista dogodilo.
 
cavalli:
Ne znam za vas ali ja poslednjih godina imam prosto neverovatne snove. Oni su toliko realni i u poslednje vreme jako morbidni (puni krvi i uzasnih scena), ma bolesni. Ne znam odakle mi insipiracija za takve stvari, I interesantno je to da se uvek ponavljaju neki isti detalji. Zanima me da li neko ima slicna iskustva i da li ima negde kod nas da se radi hpnoza ili nesto slicno, posto me strasno interesuje nihovo poreklo i neko njihovo moguce znacenje?

Veruj mi da se to desava vecini.Doktori kazu da snovi imaju dublje znacenj snova.To je neko prikriveno stanje psihe i da sve ono sto potiskujes (zelje, strahovi ili dogadjaji tog dana) ima reprodukciju kroz snove kao nesvesno stanje.
Meni se to cesto desava.Toga mozes da pokusas da se resis ako popricas sa nekim u koka imas poverenje ili da posetis psihologa ili psihijatra.Nemoj misliti da te vredjam jer kod psihijatra idu i normalni ljudi veruj mi on leci psihu koja ti reprodukuje takve snove.
 

Back
Top